Moje poukładanki

yaaap
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 5
Rejestracja: 17 lutego 2014, 16:46

Moje poukładanki

Post autor: yaaap »

Cześć i czołem, przyszedł czas podzielić się moim skromnym dorobkiem puzzlarskim ;)

Obrazek
Colosseo, Roma, 1500, Trefl

Obrazek
Piazza dei Miracoli, Pisa, 2000, Trefl

Obrazek
Słoneczniki, Van Gogh, 1000, Ravensburger - wspaniale się układało.

Obrazek
Wieczór w Wiedniu, 3000, Trefl - zabrały dużo więcej niż wieczór, ale efekt jest imponujący.

Obrazek
Zamek Neuschwanstein, Niemcy, 1000, Schmid - jedne z najbardziej upierdliwych, jakie przyszło mi układać ever.

Obrazek
Domek jakiś, Castorland, 2000 - fuj, okropnie się układało, puzzle cienkie jak papier...

Obrazek
Sahara, 1500, Trefl - o tyle fajne, że były z jakiegoś "lepszego", błyszczącego papieru, ale trudne.

Obrazek
Lunchtime atop a Skyscraper (Charles C. EBBETS, 1932r.), New York,
1000, Ravensburger - jedne z ulubionych :)

Obrazek
Stworzenie Adama, Michelangelo Buonarroti, 1000, Clementoni - chyba najszybciej ułożony przeze mnie 1000, rewelacyjne.

Obrazek
Tajemnicza zatoczka, 1500, Trefl

Obrazek
Góry Stołowe, Szczeliniec, 2000, Trefl.


Podsumowując krótko moje dotychczasowe układanie - zdecydowanie najlepiej układa mi się puzzle Ravensburgera i Clementoni, są świetne jakościowo, rewelacyjnie dopasowane i mają bardzo dobre odwzorowanie kolorów. Trefla układałam najwięcej, są przeciętne wg mnie - bardzo często jeden puzzel pasuje w kilka miejsc. Zaletą Trefla jest dobra dostępność i sporo obrazków.
Największa kicha - Castorland, papierowe, wkurzające, nie mówiąc o nienaturalnych rozmiarach.
Oczywiście to tylko część ułożonych przeze mnie puzzli, ale reszty nie mam zdjęć albo wiszą już u kogoś znajomego ;)

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
leżak
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3276
Rejestracja: 16 stycznia 2014, 00:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Moje poukładanki

Post autor: leżak »

Nie taki skromny ten dorobek ;)
Odnośnie słoneczników - układałam 500 drewnianą Trefla, bardzo dobre jakościowo, nie rozdwajały się :D , lakier - efekt końcowy b. dobry, szkoda, że nie wydali większej elementacji.
Podoba mi się te Góry Stołowe.
yaaap
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 5
Rejestracja: 17 lutego 2014, 16:46

Re: Moje poukładanki

Post autor: yaaap »

Góry Stołowe to świeżynka, skończone dosłownie przedwczoraj :D wyglądają nieźle, i nawet nie były bardzo trudne.
ttla
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 43
Rejestracja: 08 lutego 2014, 21:08
Lokalizacja: Chorzów

Re: Moje poukładanki

Post autor: ttla »

świetne te Góry Stołowe powiem szczerze moje ulubione góry w Polsce to Sudety a konkretnie to Góry Stołowe i sowie :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Yaaap”