2015 - Trefl

crissy
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 481
Rejestracja: 19 września 2014, 11:15
Lokalizacja: Kraków

2015 - Trefl

Post autor: crissy »

Wreszcie wróciłam z nowym obrazkiem :D Nie jest to może coś bardzo ambitnego, ale lepsze to niż nic :lol:

Trefl - 1000 el - Barcelona

Obrazek układało mi się zaskakująco dobrze. Na początku czułam się trochę dziwnie, bo poszczególne puzzle wydawały mi się ogromne (bezpośrednio przed tym obrazkiem układałam Castorland 1500, gdzie puzzelki są drobniutkie). Obrazek bardzo przyjemny, nie bo układało mi się najkrócej (jeden niedługi wieczór).

Co do jakości to wielkim minusem jest nadmiernie zapylenie puzzli. U Trefla największe spomiędzy innych producentów. Trochę niedorobiona ramka - były milimetrowe nierówności w puzzlach. Cała reszta na plus.

Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
mariareis
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1584
Rejestracja: 12 października 2014, 08:00

Re: 2015 - Trefl

Post autor: mariareis »

Ale kolory! I pomyśleć, że to zdjęcie. Nie byłam jeszcze w Barcelonie, ale zdecydowanie jest na mojej liście podróżniczej. Tylko czemu jest tam tak gorąco?
crissy
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 481
Rejestracja: 19 września 2014, 11:15
Lokalizacja: Kraków

Re: 2015 - Trefl

Post autor: crissy »

Wreszcie coś nowego :D

Trefl - 1000 el - seria Cuisine Decor - Coffee

Jestem bardzo zadowolona z tych puzzli. Kupiłam je przypadkiem w Auchan, były jeszcze te makaronikowe, ale chciałam coś takiego monochromatycznego. Wbrew pozorom było z tymi puzzlami trochę zabawy :) Co do jakości - zapylenie typowe dla Trefla oczywiście jest, ale poza tym jestem bardzo zadowolona. Puzzelki są dość grube, delikatnie połyskują, mocno się trzymają, po ułożeniu wyglądają naprawdę bardzo elegancko. Polecam!

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

A jutro biorę się za coś zupełnie innego - już się nie mogę doczekać :lol: :lol: 8-)
Awatar użytkownika
mariareis
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1584
Rejestracja: 12 października 2014, 08:00

Re: 2015 - Trefl

Post autor: mariareis »

Zdecydowanie najbardziej podoba mi się środkowy obrazek, ten z błękitnym makaronikiem i srebrną łyżeczką. Bardzo lubię tę serię Trefla, choć Kawy akurat nie posiadam - właśnie z powodu wszystkiego brązowego ;).
panki
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 49
Rejestracja: 19 stycznia 2015, 23:30

Re: 2015 - Trefl

Post autor: panki »

Mam te puzzle w swojej kolekcji i miałem się teraz za nie zabierać. Bardzo ładne.
crissy
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 481
Rejestracja: 19 września 2014, 11:15
Lokalizacja: Kraków

Re: 2015 - Trefl

Post autor: crissy »

panki pisze:Mam te puzzle w swojej kolekcji i miałem się teraz za nie zabierać. Bardzo ładne.
Ja bardzo miło spędziłam przy nich czas i tego samego życzę Tobie :)
Awatar użytkownika
kallarepka
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3509
Rejestracja: 11 lutego 2014, 12:49

Re: 2015 - Trefl

Post autor: kallarepka »

W Treflu pociąga mnie tylko jedno - słabo widoczne łączenia puzzli, wydaje się, że przylegają do siebie ciasno, miło się na to patrzy. Ale za to kształty puzzli są regularne do bólu. :(
crissy
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 481
Rejestracja: 19 września 2014, 11:15
Lokalizacja: Kraków

Re: 2015 - Trefl

Post autor: crissy »

kallarepka pisze:W Ale za to kształty puzzli są regularne do bólu. :(
To fakt :roll: :evil:
herma
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 307
Rejestracja: 16 października 2015, 22:47
Lokalizacja: Łódź

Re: 2015 - Trefl

Post autor: herma »

A ja własnie lubię tą regularność w Puzzlach Trefla ;). Fajnie się je układa no i obrazki są ładne chociaż wydaje mi się, że Trefl ma mniejszą ofertę niż Castrland. Z tej firmy to preferuje raczej krajobrazy i zwierzęta.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Crissy”