Rema

Wasze opinie o sklepach oferujących puzzle. Pamiętaj - opinie a nie oferty...
Awatar użytkownika
Aśka300
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1492
Rejestracja: 20 stycznia 2017, 20:44

Rema

Post autor: Aśka300 »

Księgarnię internetową Remę znalazłam przez przypadek. Szukałam puzzli Clementoni "Arka Noego" 2000 i wyświetliła mi się m.in. Rema. Jednak okazało się, co mnie bardzo martwi, że nie ma już ich w ofercie (i nie będzie). Rema jest podobna do arosa, ale co się najbardziej "rzuca" w oczy to to, że ma bardzo bogatą ofertę puzzli Clementoni (sądzę, że najlepszą). Są tu też "niektóre" puzzle Trefl i Castorland. W aros.pl jest ich więcej.
Rema ma też bogatą ofertę książek, audiobooków, artykułów papierniczych i zabawek.
Wczoraj złożyłam tu zamówienie - oprócz puzzli kupiłam jakieś książki i kilka "drobnych" zabawek oraz puzzli dla dzieci (mam w najbliższej rodzinie i wśród znajomych sporą gromadkę dzieci). Jestem bardzo zadowolona bo to, co wybrałam było w bardzo, a nawet bardzo bardzo dobrej cenie ;)
Mają tu podobną ofertę jak w arosie - "Paczkę w Ruchu". Fakt, jest troszkę droższa niż w arosie, ale kiedy szukamy takich puzzli, których np. nie ma w arosie i są w przystępnej cenie, to chyba nie ma znaczenia ;)
Jak na razie jestem z Remy zadowolona ;)
I polecam ;)
Awatar użytkownika
Aśka300
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1492
Rejestracja: 20 stycznia 2017, 20:44

Re: Rema

Post autor: Aśka300 »

Właśnie zauważyłam, że są całkiem nowe puzzle Castorland. W dziale zabawki - nowości. Są w różnych rozmiarach, bardzo ładne :)
Awatar użytkownika
Aśka300
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1492
Rejestracja: 20 stycznia 2017, 20:44

Re: Rema

Post autor: Aśka300 »

Dziś, po dobie od dodania tych nowości najładniejsze pudełka zostały wyprzedane. Ciekawa jestem czy to pod wpływem mojego wczorajszego posta, czy Remę zaatakowali inni stali klienci ;)
krejzOLKA
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 203
Rejestracja: 01 czerwca 2017, 09:10
Lokalizacja: okolice Poznania

Re: Rema

Post autor: krejzOLKA »

Ja się przyznam, że dzięki Tobie kupiłam jedne wymarzone (ale chyba stare, za to w najlepszej cenie, jaką do tej pory znalazłam :P ) i jedne, które mnie urzekły, ale nie wiem ,czy z nowej kolekcji. W każdym razie dzięki dzięki :D
Awatar użytkownika
Aśka300
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1492
Rejestracja: 20 stycznia 2017, 20:44

Re: Rema

Post autor: Aśka300 »

krejzOLKA pisze:Ja się przyznam, że dzięki Tobie kupiłam ...
Miło mi to słyszeć :D
A trzy opakowania tych nowych puzzli, które po jednym dniu zostały wyprzedane, od kilku dni znowu można kupić ;) Wiem bo kupowałam :P Tak, szajba puzzlowa sprawia, że zaczyna się kupować nie tylko dla siebie. Kupiłam znowu 4 opakowania dla dzieci bliskich znajomych. Przy okazji chciałam się przyznać, że po zarejestrowaniu się na forum, puzzle firmy Castorland wydawały mi się trochę tandetne, bo w większości były malowane w takie pstrokate kolory. Po kilkumiesięcznym uczestnictwie w forum i długim czasie spędzonym na oglądaniu puzzli w Internecie, szczególnie na stronie Remy mogę stwierdzić, że tamta ocena była zbyt pochopna. Castorland ma ciekawe wzory dla dorosłych, a dla dzieci wzory są wspaniałe. W następnym poście pokażę, które ze strony Rema kupiłam i które bardzo mi się podobają :)
Awatar użytkownika
Aśka300
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1492
Rejestracja: 20 stycznia 2017, 20:44

Re: Rema

Post autor: Aśka300 »

Puzzle Castorland, które kupiłam w tym roku dla siebie i które planowo miały już wisieć na ścianie, lecz nie uwzględniłam braku czasu ... ;) i jeszcze ich nie ułożyłam.

Obrazek

Obrazek


Puzzle Castorland, które kupiłam przedwczoraj w Remie dla dzieci znajomych; kotki dla kuzynki ;)

Obrazek

Obrazek
(to 300 elementów)


Obrazek

Obrazek


Puzzle, które kupiłam dla koleżanki ;)

Obrazek
Awatar użytkownika
chrumcia91
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3624
Rejestracja: 18 kwietnia 2017, 12:52
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Rema

Post autor: chrumcia91 »

Aśka300 pisze:
krejzOLKA pisze:Ja się przyznam, że dzięki Tobie kupiłam ...
Miło mi to słyszeć :D
A trzy opakowania tych nowych puzzli, które po jednym dniu zostały wyprzedane, od kilku dni znowu można kupić ;) Wiem bo kupowałam :P Tak, szajba puzzlowa sprawia, że zaczyna się kupować nie tylko dla siebie. Kupiłam znowu 4 opakowania dla dzieci bliskich znajomych. Przy okazji chciałam się przyznać, że po zarejestrowaniu się na forum, puzzle firmy Castorland wydawały mi się trochę tandetne, bo w większości były malowane w takie pstrokate kolory. Po kilkumiesięcznym uczestnictwie w forum i długim czasie spędzonym na oglądaniu puzzli w Internecie, szczególnie na stronie Remy mogę stwierdzić, że tamta ocena była zbyt pochopna. Castorland ma ciekawe wzory dla dorosłych, a dla dzieci wzory są wspaniałe. W następnym poście pokażę, które ze strony Rema kupiłam i które bardzo mi się podobają :)
Byłam i jestem tego samego zdania :D
Awatar użytkownika
spursik
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 447
Rejestracja: 26 września 2016, 23:08
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Rema

Post autor: spursik »

Pierwsze zamówienie z tej księgarni :D
Paczka już w domku, wszystko ekspresowym tempem. Wtorek 22.00 złożenie zamówienia i zapłacenie, wczoraj około 12 w południe powiadomienie mnie o dostaniu pieniążków, dziś 10 rano kurier puka do drzwi 8-) Czyli niecała doba.
Co do puzzli to same Castorlanda, dlaczego ta firma? Nigdy jeszcze nie miałem do czynienia z ta marką, więc pora na sprawdzenie.
Awatar użytkownika
boni19
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 391
Rejestracja: 26 września 2018, 18:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Rema

Post autor: boni19 »

Uwielbiam tam kupować. Mają świetne ceny, paczki przychodzą błyskawicznie. Szkoda, że nie mają więcej firm w ofercie, ale jak kupuję Castorlanda to tylko u nich.
Wszystko się ułoży... Album Puzzle 2018
Awatar użytkownika
Karomeja
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 585
Rejestracja: 24 września 2018, 17:58
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Rema

Post autor: Karomeja »

spursik pisze: 08 listopada 2018, 19:30 Pierwsze zamówienie z tej księgarni :D
Paczka już w domku, wszystko ekspresowym tempem. Wtorek 22.00 złożenie zamówienia i zapłacenie, wczoraj około 12 w południe powiadomienie mnie o dostaniu pieniążków, dziś 10 rano kurier puka do drzwi 8-) Czyli niecała doba.
Co do puzzli to same Castorlanda, dlaczego ta firma? Nigdy jeszcze nie miałem do czynienia z ta marką, więc pora na sprawdzenie.
Castorland - świetny wybór. Uwielbiam ich puzzle. Nie zawiedziesz się 😊
Od września 2018, 204 obrazki - 247.600 elementów.
2018 - 24 obrazki, 26.000 el.
2019 - 50 obrazków, 61.500 el.
2020 - 85 obrazków, 103.500 el.
2021 - 35 obrazków, 48.500 el.
2022 - 10 obrazków, 8.100 el.
Album
Awatar użytkownika
Karomeja
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 585
Rejestracja: 24 września 2018, 17:58
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Rema

Post autor: Karomeja »

Właśnie z grubsza przejrzałam ich ofertę... Nie mają w cale drogo. 4k za 46zl to dobra cena. Teraz w Auchanie jest promocja i 4k są po 52zl, a 6k po 57 zł i cieszyłam się, że tak tanio. Oczywiście z przesyłką już wychodzi drożej, ale jak ktoś mieszka w Łodzi to ma super :)
Od września 2018, 204 obrazki - 247.600 elementów.
2018 - 24 obrazki, 26.000 el.
2019 - 50 obrazków, 61.500 el.
2020 - 85 obrazków, 103.500 el.
2021 - 35 obrazków, 48.500 el.
2022 - 10 obrazków, 8.100 el.
Album
Awatar użytkownika
szu
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 588
Rejestracja: 23 listopada 2017, 01:00

Re: Rema

Post autor: szu »

boni19 pisze: 08 listopada 2018, 19:37 Uwielbiam tam kupować. Mają świetne ceny, paczki przychodzą błyskawicznie. Szkoda, że nie mają więcej firm w ofercie, ale jak kupuję Castorlanda to tylko u nich.
Dokładnie, jak szukam castora to najpierw obyczajam Reme 😉. Ogólnie uwielbiam ten sklep, ale mają jedną małą niezbyt istotną wadę - pudełka od nich niesamowicie śmierdzą :roll:. Serio nie wiem co oni z nimi robią, ale w zeszłym miesiącu 3 razy od nich zamawiałam i za każdym razem to samo :P
Awatar użytkownika
boni19
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 391
Rejestracja: 26 września 2018, 18:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Rema

Post autor: boni19 »

szu pisze: 08 listopada 2018, 23:04 Dokładnie, jak szukam castora to najpierw obyczajam Reme 😉. Ogólnie uwielbiam ten sklep, ale mają jedną małą niezbyt istotną wadę - pudełka od nich niesamowicie śmierdzą :roll:. Serio nie wiem co oni z nimi robią, ale w zeszłym miesiącu 3 razy od nich zamawiałam i za każdym razem to samo :P
Fakt, śmierdzą. Pewnie w jakiejś piwnicy leżą. Ale zobacz, puzzle średnio po 16-40 złotych zależnie od elementacji, a zawsze ładnie zabezpieczone w kartonie. Ostatnio dostałam paczkę z Mani i szlag mnie trafił, bo puzzle drogie jak cholera, a w foliowej kopercie i oczywiście doszły uszkodzone. Rema jest świetna. Mogliby wprowadzić więcej producentów.
Wszystko się ułoży... Album Puzzle 2018
Ponia
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 466
Rejestracja: 06 października 2017, 16:56

Re: Rema

Post autor: Ponia »

Też zamówiłam u nich paczke, ale ciągle czekam na odbiór. Niestety, jeśli ktos sobie zamawia odbiór paczki w ruchu to całość wydluza sie o kilka dni. No ale zobaczymy, jeśli paczka nie zaginęła to nastepnym razem zamowie normalnie kurierem :)
W roku 2018 ułożyłam 31 obrazów, łącznie 54500 elementów.
W roku 2019 ułożyłam 8 obrazy, łącznie 28500 elementów
W roku 2020 ułożyłam 2 obrazy, łącznie 6900 elementów
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy internetowe”