GIBSONS 1000 - Heart of The Village, by Terry Harrison.

Moderator: Vicky

Awatar użytkownika
Vicky
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3944
Rejestracja: 13 kwietnia 2016, 23:44

GIBSONS 1000 - Heart of The Village, by Terry Harrison.

Post autor: Vicky »

Obrazek
Ładny sielski obrazek.

Tym razem wielkie zaskoczenie. Na plus rzecz jasna! Spodziewając się kolejnej wiejskiej sielanki "stworzyłem" naprawdę bardzo przyjemny widoczek. Z gatunku urokliwych i pamiętliwych :) Gibsons celując w gusta przeciętnego Brytyjczyka śmiało może robić międzynarodową furorę. Można powiedzieć, że angielskiej wsi nigdy dość :D Terry Harrison - artysta dotąd mi nieznany - być może zagości na stałe w moim repertuarze puzzli krajobrazowych.

MOJA OCENA: 5/6

GALERIA:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

* Puzzle Premiera!

P.S. Puzzle wbrew pozorom nie takie łatwe. Niebo i te chmurki mocno dały w kość. Kolorystycznie "źle wyważone". :?
Ostatnio zmieniony 03 marca 2020, 15:04 przez Vicky, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Puzzabell
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1551
Rejestracja: 06 września 2016, 21:14
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: GIBSONS 1000 - Heart of The Village (Terry Harrison)

Post autor: Puzzabell »

Vicky pisze:Tym razem wielkie zaskoczenie. Na plus rzecz jasna! Spodziewając się kolejnej wiejskiej sielanki "stworzyłem" naprawdę bardzo przyjemny widoczek. Z gatunku urokliwych i pamiętliwych :) Gibsons celując w gusta przeciętnego Brytyjczyka śmiało może robić międzynarodową furorę. Można powiedzieć, że angielskiej wsi nigdy dość :D Terry Harrison - artysta dotąd mi nieznany - być może zagości na stałe w moim repertuarze puzzli krajobrazowych.

Ładne, dobrze wyglądałyby w ciemnym wnętrzu.
I love the smell of fresh puzzle in the morning.

Spis ułożonych puzzli *** Album Flickr *** Projekt "Big & Small" *** Lekcja Anatomii *** Tryptyki
Awatar użytkownika
Vicky
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3944
Rejestracja: 13 kwietnia 2016, 23:44

Re: GIBSONS 1000 - Heart of The Village (Terry Harrison)

Post autor: Vicky »

W zasadzie nie próbowałem przymiarek. Układałem głównie za dnia, i patrząc teraz na obrazek wyglądają naprawdę PIKNIE :D! Naprawdę świetnie łapią dzienne światło. Ale z ciekawości przyglądnę się jak to może wyglądać przy nieco ciemniejszej "aurze". :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Vicky”