1 000 Trefl "USA"

pchela
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 262
Rejestracja: 19 lipca 2017, 14:45
Lokalizacja: łódzkie

1 000 Trefl "USA"

Post autor: pchela »

I kolejne puzzle rozpoczęte. Mąż w delegacji, więc mam nadzieję, że dzisiaj uda się je skończyć :)

Obrazek


Po 1h 40 min
Obrazek

Po 3h 15 min
Obrazek

Po 4h - już coraz bliżej końca :)
Obrazek
pchela
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 262
Rejestracja: 19 lipca 2017, 14:45
Lokalizacja: łódzkie

Re: 1 000 Trefl "USA"

Post autor: pchela »

Puzzle skończone :) Łącznie zajęło to 5 godzin i 30 minut. Efekt końcowy:

Obrazek

I tradycyjnie ocena: 5,87/6,0
a) jakość nadruku (odwzorowanie, kolorystyka, precyzja): 6,0/6,0 : wyraźne kolory, ze względu na różne odcienie szarości i nadruk bardzo dobrze się segregowało puzzle, a potem układało :)
b) spasowanie (jak się trzymają elementy, czy wiele puzzli pasuje w jedno miejsce): 6,0/6,0 : spasowanie bardzo dobre, nie miałam problemu ze znalezieniem odpowiedniego miejsca dla konkretnego puzzla :)
c) trwałość puzzli (podatność na łamanie, rozwarstwianie, naderwania): 6,0/6,0: Puzzle grube, dobrze wycięte - nie ma się do czego przyczepić :)
d) pudełko (estetyka, trwałość, zabezpieczenie zawartości, jakość obrazka oraz ew. dodatkowa zawartość - plakaty, katalogi, gratisy): 5,5/6,0: standardowo: pudełko bardzo trwałe, aczkolwiek jak dla mnie za duże.
Awatar użytkownika
Junka
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2525
Rejestracja: 14 stycznia 2016, 20:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: 1 000 Trefl "USA"

Post autor: Junka »

Fajny obrazek :) Taka średnia ocen owocuje świadectwem z paskiem ;)
Ostatnio ułożone: Ravensburger 18 000 Evening Walk in Paris: viewtopic.php?f=226&t=8073

SPRZEDAM: http://www.puzzleforum.pl/viewtopic.php ... 317#p37317
pchela
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 262
Rejestracja: 19 lipca 2017, 14:45
Lokalizacja: łódzkie

Re: 1 000 Trefl "USA"

Post autor: pchela »

Junka pisze: 31 stycznia 2018, 09:25 Fajny obrazek :) Taka średnia ocen owocuje świadectwem z paskiem ;)
:) Póki co Trefl u mnie ma najwyższe oceny :) uwielbiam je :) Po męczarniach z jaguarami Castorlandu, po Impossible Clementonii, Trefl to czysta przyjemność :) Chociaż Clementonii też miało fajną jakość dla mnie, jedyny minus to luźne spasowanie puzzli.
Awatar użytkownika
Junka
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2525
Rejestracja: 14 stycznia 2016, 20:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: 1 000 Trefl "USA"

Post autor: Junka »

pchela pisze: 31 stycznia 2018, 09:44
Junka pisze: 31 stycznia 2018, 09:25 Fajny obrazek :) Taka średnia ocen owocuje świadectwem z paskiem ;)
:) Póki co Trefl u mnie ma najwyższe oceny :) uwielbiam je :) Po męczarniach z jaguarami Castorlandu, po Impossible Clementonii, Trefl to czysta przyjemność :) Chociaż Clementonii też miało fajną jakość dla mnie, jedyny minus to luźne spasowanie puzzli.
Ja Clementoni jeszcze chyba nie układałam nigdy, a tradycyjny Trefl zawsze w porządku był. Jedynie ta ostatnia Galeria Trefla to spasowaniem nie mogła się popisać.
Ostatnio ułożone: Ravensburger 18 000 Evening Walk in Paris: viewtopic.php?f=226&t=8073

SPRZEDAM: http://www.puzzleforum.pl/viewtopic.php ... 317#p37317
ODPOWIEDZ

Wróć do „pchela”