Trefl 2x500

kasia96
Drug stopień puzzlomaniactwa
Drug stopień puzzlomaniactwa
Posty: 59
Rejestracja: 09 września 2017, 11:02
Lokalizacja: żary

Trefl 2x500

Post autor: kasia96 »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 14 września 2017, 19:57 przez kasia96, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Vicky
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3918
Rejestracja: 13 kwietnia 2016, 23:44

Re: Trefl 2x500

Post autor: Vicky »

Jestem trochę wybredny, więc proponuję wstawiać zdjęcia bezpośrednio na forum (tzn. skopiować link z galerii i wstawić w wątek). Tak jest prościej :D

Ten japoński widoczek prezentuje się całkiem przyjemnie. ;)
kasia96
Drug stopień puzzlomaniactwa
Drug stopień puzzlomaniactwa
Posty: 59
Rejestracja: 09 września 2017, 11:02
Lokalizacja: żary

Re: Trefl 2x500

Post autor: kasia96 »

Vicky pisze:Jestem trochę wybredny, więc proponuję wstawiać zdjęcia bezpośrednio na forum (tzn. skopiować link z galerii i wstawić w wątek). Tak jest prościej :D

Ten japoński widoczek prezentuje się całkiem przyjemnie. ;)
To moje pierwsze zdjęcia które tu wstawiam i właśnie mam problem. czytałam instrukcje na forum ale jestem typowa blondynką w kwestiach komputera. Mam nadzieję że kiedyś się nauczę. :roll:
Awatar użytkownika
Vicky
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3918
Rejestracja: 13 kwietnia 2016, 23:44

Re: Trefl 2x500

Post autor: Vicky »

To w ramach pomocy koleżeńskiej podpowiadam, że po wpisaniu tekstu w polu, łamiesz wiersz (enterem) i wklejasz adres URL ze strony. Widzę, że korzystasz z fotosika, a tam pod zdjęciem jest taki łańcuszek. Klikasz i masz gotowe odnośniki (linki). :D

P.S. Blondynka też człowiek :D :lol:
kasia96
Drug stopień puzzlomaniactwa
Drug stopień puzzlomaniactwa
Posty: 59
Rejestracja: 09 września 2017, 11:02
Lokalizacja: żary

Re: Trefl 2x500

Post autor: kasia96 »

Kończę właśnie kolejne puzzle. Więc pewnie niedługo to ogarne :D
Kama
Trzeci stopień puzzlomaniactwa
Trzeci stopień puzzlomaniactwa
Posty: 127
Rejestracja: 28 sierpnia 2017, 22:49
Lokalizacja: Koszalin

Re: Trefl 2x500

Post autor: Kama »

Ja też jestem komputerową blondynką i tez mam tego fotosika. Tam przy zdj. masz klik wszystkie linki do zdjecia i jak w to wejdziesz rozwinie Ci sie dużo pozycji, lecisz na sam koniec i tam jest coś takiego jak pełny rozmiar a pod spodem link,skopiuj go w całości i wklej do swojego posta na forum. Ja tak robię i jest ok. Minus ze fotosik ma limit danych. Mam nadzieje,ze moja pokrętna instrukcja choć trochę Ci pomoże :)
Awatar użytkownika
Cyber Killer
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2264
Rejestracja: 16 października 2016, 13:00
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Trefl 2x500

Post autor: Cyber Killer »

Nie wstawiajcie pełnego rozmiaru - raz że limit fotosikowy poleci Wam w 3 dni, dwa że niepotrzebnie zapychacie łącza ludziom wstawiając obrazek większy niż się pomieści na ekranie/kolumnie forum. Fotosik generuje proste w użyciu kody. Wybierzcie wersja 500 px na forum z odnośnikiem do strony z pełnym rozmiarem i wystarczy skopiować i wkleić ten cały kod z fotosika do posta i obrazek się wyświetli, bez dodawania żadnych innych znaczników.

Heh, serio muszę się w końcu zebrać i napisać jak wstawiać obrazki na forum.
galeria ułożonych || wymiana/sprzedaż || puzzlowa wishlista || metryczka puzzli

Precz z szarym, jednolitym niebem, zmorą puzzli.
Niech ręka artysty triumfuje nad przeciętnością i dostarcza nam przepięknych fotomanipulacji.
kasia96
Drug stopień puzzlomaniactwa
Drug stopień puzzlomaniactwa
Posty: 59
Rejestracja: 09 września 2017, 11:02
Lokalizacja: żary

Re: Trefl 2x500

Post autor: kasia96 »

Moj chlopak juz wczoraj uslyszal ze dzisiaj mam dostac pelny wyklad na temat tych zdj. :?
Kama
Trzeci stopień puzzlomaniactwa
Trzeci stopień puzzlomaniactwa
Posty: 127
Rejestracja: 28 sierpnia 2017, 22:49
Lokalizacja: Koszalin

Re: Trefl 2x500

Post autor: Kama »

Ech czytałam i pytałam, znajomi mi tłumaczyli jak to z tymi zdjęciami a ja i tak nie kumalam.najpierw mi dodawało za małe aż wykombinowałam tak jak napisałam a jaka dumna byłam, że załapałam wklejanie zdjęć a tu wynika,ze tak nie bardzo mi poszło. Killer spróbuję robić tak jak piszesz :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kasia96”