1000 - nazwa zapomniana

djescape
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 24
Rejestracja: 27 września 2017, 16:45
Lokalizacja: Limanowa

1000 - nazwa zapomniana

Post autor: djescape »

Chciałbym zaprezentować na początku swoje pierwsze puzzle kupione za własne pieniądze, wtedy jeszcze 1000 elementów sprawiało mi zawrót w głowie :). Prawdopodobnie jest to jakaś przystań w Hiszpanii, lecz niestety pudełko przez kilka lat się gdzieś zawieruszyło i niestety nie jestem w stanie tego dokładnie określić. Obraz zdobi korytarz w moim domu.

Można powiedzieć że od tego pudełka puzzli wszystko się zaczęło... Później każdego roku musiały zostać ułożone przynajmniej jedne :).

Obrazek

Obrazek
D4MON
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 493
Rejestracja: 03 września 2017, 17:30

Re: 1000 - nazwa zapomniana

Post autor: D4MON »

chyba coś źle wstawiłeś bo nie widać również pozostałych :(
Posiadam: 277 pudełek 365480 elementów
Dotychczas ułożone: 28 obrazki 24490 elementów
Aktualnie układam: Trefl 1000 Pejzaż z wulkanem
djescape
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 24
Rejestracja: 27 września 2017, 16:45
Lokalizacja: Limanowa

Re: 1000 - nazwa zapomniana

Post autor: djescape »

Teraz już powinno być ok, zapomniałem wyłączyć blokowania podglądu plików dla gości na swojej stronie.
Awatar użytkownika
Cyber Killer
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2264
Rejestracja: 16 października 2016, 13:00
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: 1000 - nazwa zapomniana

Post autor: Cyber Killer »

Miej litość dla ludzi na komórkach, nie wstawiaj full size na forum. Theme pokazuje max szerokość 800px tak czy owak, najlepiej wstaw coś tej wielkości lub ciut mniejsze (ja pakuję na ogół 500px) i linkuj do dużych. Jak potrzebujesz wygodnej self-hosted galerii to polecam Chevereto (pierwszy link w mojej stopce to moja instancja, feel free zalookać).
galeria ułożonych || wymiana/sprzedaż || puzzlowa wishlista || metryczka puzzli

Precz z szarym, jednolitym niebem, zmorą puzzli.
Niech ręka artysty triumfuje nad przeciętnością i dostarcza nam przepięknych fotomanipulacji.
djescape
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 24
Rejestracja: 27 września 2017, 16:45
Lokalizacja: Limanowa

Re: 1000 - nazwa zapomniana

Post autor: djescape »

Cyber Killer pisze:Miej litość dla ludzi na komórkach, nie wstawiaj full size na forum. Theme pokazuje max szerokość 800px tak czy owak, najlepiej wstaw coś tej wielkości lub ciut mniejsze (ja pakuję na ogół 500px) i linkuj do dużych. Jak potrzebujesz wygodnej self-hosted galerii to polecam Chevereto (pierwszy link w mojej stopce to moja instancja, feel free zalookać).
Zdjęcia mam na swoim prywatnym serwerze, więc z hostingiem nie ma problemu. Postaram się przygotować miniaturki. Tak już trochę zmniejszyłem zdjęcia bo w oryginale były 4000x6000px. Jeśli będę miał trochę czasu w pierwszej kolejności się tym zajmę. Z góry przepraszam za problemy :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „djescape”