Westminster abbey - 3000 el. - Castorland

Awatar użytkownika
Pawel
Drug stopień puzzlomaniactwa
Drug stopień puzzlomaniactwa
Posty: 94
Rejestracja: 28 stycznia 2018, 23:01

Westminster abbey - 3000 el. - Castorland

Post autor: Pawel »

Nie pamiętam, czy kiedykolwiek tak się męczyłem z puzzlami. Obrazek jest rozmyty, szczegóły nieostre, wiele elementów jest niemalże identycznych. Z braku czasu i często braku chęci zeszło mi się kilka miesięcy z tymi puzzlami. Obrazek tylko dla cierpliwych osób.

Westminster abbey - 3000 el. - Castorland

Układane - wiosna i lato 2019

101_3458.JPG
Ostatnio zmieniony 12 kwietnia 2020, 11:54 przez Pawel, łącznie zmieniany 1 raz.
Jagoda
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 6462
Rejestracja: 03 lutego 2019, 22:41

Re: Westminster abbey - 3000 el. - Castorland

Post autor: Jagoda »

Dobrze, że przeczytałam Twoją opinię o tych puzzlach. Chciałam kupić 2-3 pudełka z tymi motywami londyńskimi i ten brałam też pod uwagę.
Awatar użytkownika
Pawel
Drug stopień puzzlomaniactwa
Drug stopień puzzlomaniactwa
Posty: 94
Rejestracja: 28 stycznia 2018, 23:01

Re: Westminster abbey - 3000 el. - Castorland

Post autor: Pawel »

Jagoda pisze: 07 października 2019, 18:17 Dobrze, że przeczytałam Twoją opinię o tych puzzlach. Chciałam kupić 2-3 pudełka z tymi motywami londyńskimi i ten brałam też pod uwagę.
Moja opinia jest jaka jest, ponieważ byłem już mocno sfrustrowany długim brakiem postępów w układaniu. ;) Być może inni mają inne zdanie na ten temat.
Jagoda
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 6462
Rejestracja: 03 lutego 2019, 22:41

Re: Westminster abbey - 3000 el. - Castorland

Post autor: Jagoda »

Pawel pisze: 07 października 2019, 21:19
Jagoda pisze: 07 października 2019, 18:17 Dobrze, że przeczytałam Twoją opinię o tych puzzlach. Chciałam kupić 2-3 pudełka z tymi motywami londyńskimi i ten brałam też pod uwagę.
Moja opinia jest jaka jest, ponieważ byłem już mocno sfrustrowany długim brakiem postępów w układaniu. ;) Być może inni mają inne zdanie na ten temat.
Ale patrząc na Twoje zdjęcie ułożonych puzzli widać wyraźnie te rozmyte kształty. Więc mając tyle londyńskich motywów może lepiej pójść w inne:)
Awatar użytkownika
Cyber Killer
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2277
Rejestracja: 16 października 2016, 13:00
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Westminster abbey - 3000 el. - Castorland

Post autor: Cyber Killer »

Dawniej na forum ktoś inny napisał o tym obrazku bardzo podobną opinię. Sądzę że to kwestia stylu malarskiego (ciapki) i jednocześnie mało różnorodnych kolorów.
galeria ułożonych || wymiana/sprzedaż || puzzlowa wishlista || metryczka puzzli

Precz z szarym, jednolitym niebem, zmorą puzzli.
Niech ręka artysty triumfuje nad przeciętnością i dostarcza nam przepięknych fotomanipulacji.
Awatar użytkownika
Pawel
Drug stopień puzzlomaniactwa
Drug stopień puzzlomaniactwa
Posty: 94
Rejestracja: 28 stycznia 2018, 23:01

Re: Westminster abbey - 3000 el. - Castorland

Post autor: Pawel »

Ten styl pewnie miał oddawać widok typowo "angielskiej" pogody i autorowi obrazu zdecydowanie udało się to. Teraz zastanawiam się, czy sklejać ten obrazek i mieć na pamiątkę zwycięstwa z przeciwnościami, czy może sprzedać i zapomnieć. ;)
Awatar użytkownika
ridibunda
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3088
Rejestracja: 04 lutego 2017, 11:55
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Westminster abbey - 3000 el. - Castorland

Post autor: ridibunda »

Obrazek bardzo ładny, ale niektóre maziaje castora w 3 k są naprawdę dołujące przy układaniu. Jak sobie przypomnę fontannę Di Trevi, brrr...
aneta
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3543
Rejestracja: 05 lutego 2018, 19:45

Re: Westminster abbey - 3000 el. - Castorland

Post autor: aneta »

Prezentują się przepięknie, mnie te rozmazane obrazki Castorlanda zawsze urzekają.

Układałam 1000 el, "London Collage" w tym samym stylu i było bardzo przyjemnie. 3000 bym się nie podjęła, ale jeśli ktoś chce się zmierzyć z tym stylem, ale w mniejszej elementacji, to "London Collage" mogę z czystym sumieniem polecić.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pawel”