[Puzzlecrossing] wg fanpuzzli - Waterfall 1000el. Clementoni

Awatar użytkownika
fanpuzzli
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 521
Rejestracja: 25 maja 2014, 19:04
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

[Puzzlecrossing] wg fanpuzzli - Waterfall 1000el. Clementoni

Post autor: fanpuzzli »

Hej, chciałabym dołączyć do zabawy, ale z puzzlami kompletnymi :)
Obrazek
Puzzle dostałam w wymianie świąteczno-mikołajkowej w grupie "Puzzle to moja pasja" na facebooku. Jako, że puzzli nie przetrzymuję, a głupio mi takie wymienno-prezentowe sprzedawać, dlatego chcę je przekazać dalej za darmo, ale są i pewne warunki do spełnienia :)

WARUNKI:
1. Puzzle układamy i przekazujemy dalej NA WŁASNY KOSZT (Ty decydujesz o formie wysyłki, a może odbiór osobisty?)
2. Przekazujemy zaufanej sobie osobie, która się zgadza na wymienione tutaj warunki (punkty 1-5). Dlaczego zaufanej? Żeby puzzle nie skończyły zbyt szybko swojej podróży, a nie chcę ograniczać zabawy tylko do ludzi z forum lub facebooka.
3. Czas ułożenia wzoru powinien mieścić się w okresie do 30dni od odebrania puzzli. Chciałabym, żeby puzzlami mogło się nacieszyć jak najwięcej osób, dlatego nie przetrzymujcie ich za długo :)
4. Obowiązkowy jest wpis na dołączonej liście (imię lub nazwa własna :) wraz z datą ułożenia).
5. Mile widziane jest pochwaleniem się efektem końcowym na forum lub facebooku, ale nie jest to warunek konieczny.

Pssst. przewiduję jakiś symboliczny bonus dla kogoś z układających. Jeżeli ostatnia osoba prześle do mnie skan/zdjęcie zapełnionej listy - to z tych osób wylosuję szczęśliwca który dostanie upominek :) (mam nadzieję, że uda mi się z tą osobą skontaktować :))

Losowanie odbędzie się na FanPuzzli w bliżej nie określonym terminie (bo nie wiadomo kiedy lista się zapełni :))

Pozdrawiam i czekam na chętnych :)
Awatar użytkownika
Junka
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2525
Rejestracja: 14 stycznia 2016, 20:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Puzzlecrossing] wg fanpuzzli - Waterfall 1000el. Clementoni

Post autor: Junka »

Hej! Ja chętnie się z nimi zmierzę, ale możemy chwilę poczekać, czy nie zgłosi się nikt z Częstochowy, co by optymalnie było ;)
Ostatnio ułożone: Ravensburger 18 000 Evening Walk in Paris: viewtopic.php?f=226&t=8073

SPRZEDAM: http://www.puzzleforum.pl/viewtopic.php ... 317#p37317
Awatar użytkownika
fanpuzzli
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 521
Rejestracja: 25 maja 2014, 19:04
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: [Puzzlecrossing] wg fanpuzzli - Waterfall 1000el. Clementoni

Post autor: fanpuzzli »

ciężko tak w sumie na forum i fb być z tematem :lol: , ale puzzle wysyłam do darczyńcy bo mi wysłała, a sama nie układała więc będzie mieć okazje :D , potem już się też jakaś kolejka zrobiła, jednak na fb ludzie bardziej aktywni, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby ktoś kto zajął kolejkę na fb wysłał do kogoś z forum i odwrotnie.. mam nadzieję, że jakoś to zadziała :roll:
Ela19
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 174
Rejestracja: 11 września 2018, 19:12
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Puzzlecrossing] wg fanpuzzli - Waterfall 1000el. Clementoni

Post autor: Ela19 »

Witam,
je też bym je chętnie ułożyła.
Awatar użytkownika
Kotti32
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2389
Rejestracja: 08 października 2019, 15:52
Lokalizacja: Siemanko :)

Re: [Puzzlecrossing] wg fanpuzzli - Waterfall 1000el. Clementoni

Post autor: Kotti32 »

Ja też ustawiam się do kolejki ;)
2024: 49 obrazków - 43 048 elementów
2023: 200 obrazków - 200 014 elementów
2022: 160 obrazków - 158 372 elementy
2021: 111 obrazków - 117 892 elementy
2020: 116 obrazków - 119 710 elementów
2019: 15 obrazków - 17 840 elementów
ODPOWIEDZ

Wróć do „Puzzlecrossing”