Clementoni - Disney Orchestra - 13200 el.

Reza
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 30
Rejestracja: 22 października 2018, 22:05

Clementoni - Disney Orchestra - 13200 el.

Post autor: Reza »

Witam.

Po rozwiązaniu paru domowych problemów, w końcu mogę na spokojnie zabrać się za te piękne puzzle. Nie spodziewałam się takiej wielkości. No szok :lol: Nie zmienia to jednak faktu, że zmieszanie tych puzzli sprawiło mi ogromną radość :D Dopiero po zrozumiałam......że to będzie jednak hardcore, ale nie żałuje :twisted: :lol:

Tak prezentuje się całe pudło, jak i puzzle po zmieszaniu ;)

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek
Awatar użytkownika
jagabaga
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 5092
Rejestracja: 16 grudnia 2015, 12:31
Lokalizacja: Miasto Kiepury i... Gierka;-)

Re: Clementoni - Disney Orchestra - 13200 el.

Post autor: jagabaga »

BRAWO! :D Będę kibicować, bo bardzo lubię całościowe powstawanie całościowych obrazków :)

PS. Bardzo wolno ładują się obrazki (chyba mają oryginalne, ogromne rozmiary).
Awatar użytkownika
Wujo
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 193
Rejestracja: 26 stycznia 2018, 13:18

Re: Clementoni - Disney Orchestra - 13200 el.

Post autor: Wujo »

Porządnie wymieszane worki to podstawa dobrego samopoczucia. 8-)
Awatar użytkownika
Junka
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2525
Rejestracja: 14 stycznia 2016, 20:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Clementoni - Disney Orchestra - 13200 el.

Post autor: Junka »

Brawo, powodzenia i wyśmienitej zabawy życzę!
Ostatnio ułożone: Ravensburger 18 000 Evening Walk in Paris: viewtopic.php?f=226&t=8073

SPRZEDAM: http://www.puzzleforum.pl/viewtopic.php ... 317#p37317
Marta_002
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 224
Rejestracja: 09 października 2017, 13:41
Lokalizacja: Kraków

Re: Clementoni - Disney Orchestra - 13200 el.

Post autor: Marta_002 »

Mam ochotę rozłożyć moje, zmieszać i ułożyć od nowa:) trzymam kciuki, powodzenia!
Awatar użytkownika
Karomeja
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 585
Rejestracja: 24 września 2018, 17:58
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Clementoni - Disney Orchestra - 13200 el.

Post autor: Karomeja »

I super!! Czeka Cię mnóstwo przedniej zabawy! :D Powodzenia :)
Od września 2018, 204 obrazki - 247.600 elementów.
2018 - 24 obrazki, 26.000 el.
2019 - 50 obrazków, 61.500 el.
2020 - 85 obrazków, 103.500 el.
2021 - 35 obrazków, 48.500 el.
2022 - 10 obrazków, 8.100 el.
Album
Awatar użytkownika
Wojciech
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 4062
Rejestracja: 09 października 2018, 17:05

Re: Clementoni - Disney Orchestra - 13200 el.

Post autor: Wojciech »

Podziwiam za zmieszanie. :o :o :o
Chyba bym tego nie wytrzymał, a weź to teraz posortuj, rozłóż na plansze, wyrównaj linijką, tylko to zajęło by mi miesiąc. :oops:
Awatar użytkownika
Karomeja
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 585
Rejestracja: 24 września 2018, 17:58
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Clementoni - Disney Orchestra - 13200 el.

Post autor: Karomeja »

Wojciech pisze: 13 listopada 2018, 14:17 Podziwiam za zmieszanie. :o :o :o
Chyba bym tego nie wytrzymał, a weź to teraz posortuj, rozłóż na plansze, wyrównaj linijką, tylko to zajęło by mi miesiąc. :oops:
:lol: :lol: bo ja nie wiem po co wy się tak katujecie tym układanie rowniutko z poziomicą w dłoni? Przecież to kompletna strata czasu jest :D ja bym oszalała jakbym miała więcej czasu rozkładać puzzle równo na tackach niż je później układać :lol:
Od września 2018, 204 obrazki - 247.600 elementów.
2018 - 24 obrazki, 26.000 el.
2019 - 50 obrazków, 61.500 el.
2020 - 85 obrazków, 103.500 el.
2021 - 35 obrazków, 48.500 el.
2022 - 10 obrazków, 8.100 el.
Album
Reza
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 30
Rejestracja: 22 października 2018, 22:05

Re: Clementoni - Disney Orchestra - 13200 el.

Post autor: Reza »

Witajcie :D Dzięki za wsparcie, dzięki temu na pewno będę mieć fajną zabawę i dodatkową motywację :D Co do obrazków, muszę nad nimi popracować, żeby się szybciej ładowały. Co do układania, nigdy nie używałam linijek. Nawet mi to do głowy nie przyszło, bo zazwyczaj to się samo jakoś tak układa równo :lol: ale każdy ma swoją taktykę jeśli chodzi o układanie więc rozumiem to. Ja zazwyczaj najpierw zaczynam od ram, a dopiero potem od środka, także zobaczymy jak to będzie przy tak olbrzymich puzzlach. Sortowanie będzie na pewno ciężkie, bo jak zobaczyłam ilość puzzli w pudełku po zmieszaniu to......łooooo matko i córko! Gdzie jest groch i sezam, bo chyba szybciej je rozdzielę niż te puzzle :lol: :lol: :lol: ale pierwsza panika zeszła i teraz już tylko układanko. Mam nadzieję, że za niedługo będę mogła podzielić się pierwszymi efektami :)
Awatar użytkownika
boni19
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 391
Rejestracja: 26 września 2018, 18:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Clementoni - Disney Orchestra - 13200 el.

Post autor: boni19 »

Mnie się wydaje, że dobry sort potem przyspiesza układanie, aczkowniek ostatni film wrzucony przez krystka temu zaprzecza :) Sama układam w totalnym chaosie, ale mam wrażenie, że przez to układam dłużej. Pewnie to tylko wrażenie, i tak bym układała długo, nawet z poziomicą w ręce :D
Wszystko się ułoży... Album Puzzle 2018
Awatar użytkownika
Junka
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2525
Rejestracja: 14 stycznia 2016, 20:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Clementoni - Disney Orchestra - 13200 el.

Post autor: Junka »

boni19 pisze: 15 listopada 2018, 08:54 Mnie się wydaje, że dobry sort potem przyspiesza układanie, aczkowniek ostatni film wrzucony przez krystka temu zaprzecza :) Sama układam w totalnym chaosie, ale mam wrażenie, że przez to układam dłużej. Pewnie to tylko wrażenie, i tak bym układała długo, nawet z poziomicą w ręce :D
Ja jestem pewna, że poprzez chaos i puzzle rozrzucone luzem czy nawet pomieszane w pudełku, układam dłużej. Ale czasem tak ciężko mi się zmotywować do jakiegoś puzzlowego porządku, że to dramat. Ale już sobie obiecałam, że przy 18k zrobię porządną robotę ;)
Ostatnio ułożone: Ravensburger 18 000 Evening Walk in Paris: viewtopic.php?f=226&t=8073

SPRZEDAM: http://www.puzzleforum.pl/viewtopic.php ... 317#p37317
Awatar użytkownika
kmago
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 283
Rejestracja: 29 stycznia 2015, 14:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Clementoni - Disney Orchestra - 13200 el.

Post autor: kmago »

Junka pisze: 15 listopada 2018, 09:27
boni19 pisze: 15 listopada 2018, 08:54
Ja jestem pewna, że poprzez chaos i puzzle rozrzucone luzem czy nawet pomieszane w pudełku, układam dłużej. Ale czasem tak ciężko mi się zmotywować do jakiegoś puzzlowego porządku, że to dramat. Ale już sobie obiecałam, że przy 18k zrobię porządną robotę ;)
Oj tak, ja sobie tak obiecuje za każdym razem, zaczynam z dokładnym planem jak zrobić super porządek i mega segregację. W połowie mi się nudzi i zaczynam segregować"jakkolwiek-byleszybciej" :lol: a później sobie obiecuje, że następne puzzle to już na bank będą uporządkowane :D
Awatar użytkownika
Junka
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2525
Rejestracja: 14 stycznia 2016, 20:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Clementoni - Disney Orchestra - 13200 el.

Post autor: Junka »

kmago pisze: 15 listopada 2018, 10:50
Junka pisze: 15 listopada 2018, 09:27
boni19 pisze: 15 listopada 2018, 08:54
Ja jestem pewna, że poprzez chaos i puzzle rozrzucone luzem czy nawet pomieszane w pudełku, układam dłużej. Ale czasem tak ciężko mi się zmotywować do jakiegoś puzzlowego porządku, że to dramat. Ale już sobie obiecałam, że przy 18k zrobię porządną robotę ;)
Oj tak, ja sobie tak obiecuje za każdym razem, zaczynam z dokładnym planem jak zrobić super porządek i mega segregację. W połowie mi się nudzi i zaczynam segregować"jakkolwiek-byleszybciej" :lol: a później sobie obiecuje, że następne puzzle to już na bank będą uporządkowane :D
Może kiedyś uda się to osiągnąć, a tymczasem bawmy się dobrze ;)
Ostatnio ułożone: Ravensburger 18 000 Evening Walk in Paris: viewtopic.php?f=226&t=8073

SPRZEDAM: http://www.puzzleforum.pl/viewtopic.php ... 317#p37317
Awatar użytkownika
Czak Noris
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1474
Rejestracja: 28 stycznia 2016, 11:45

Re: Clementoni - Disney Orchestra - 13200 el.

Post autor: Czak Noris »

Junka pisze: 15 listopada 2018, 09:27 Ja jestem pewna, że poprzez chaos i puzzle rozrzucone luzem czy nawet pomieszane w pudełku, układam dłużej. Ale czasem tak ciężko mi się zmotywować do jakiegoś puzzlowego porządku, że to dramat. Ale już sobie obiecałam, że przy 18k zrobię porządną robotę ;)
A ja właśnie dlatego tak układam. Pomyślcie, ile bym potrzebował kasy na puzzle, gdybym odpalił wszystkie moce Czaka? ;)
A tak leci jeden obrazek na kilka miesięcy i mogę sobie wydawać pieniądze na inne hobby :D
Puzzle to nie martini. Najlepiej je dobrze wymieszać ;)
Awatar użytkownika
boni19
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 391
Rejestracja: 26 września 2018, 18:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Clementoni - Disney Orchestra - 13200 el.

Post autor: boni19 »

Czak Noris pisze: 15 listopada 2018, 12:16 A ja właśnie dlatego tak układam. Pomyślcie, ile bym potrzebował kasy na puzzle, gdybym odpalił wszystkie moce Czaka? ;)
A tak leci jeden obrazek na kilka miesięcy i mogę sobie wydawać pieniądze na inne hobby :D
O, to się nazywa dostrzeganie jasnych stron :D
Wszystko się ułoży... Album Puzzle 2018
Awatar użytkownika
Junka
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2525
Rejestracja: 14 stycznia 2016, 20:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Clementoni - Disney Orchestra - 13200 el.

Post autor: Junka »

Czak Noris pisze: 15 listopada 2018, 12:16 A ja właśnie dlatego tak układam. Pomyślcie, ile bym potrzebował kasy na puzzle, gdybym odpalił wszystkie moce Czaka? ;)
A tak leci jeden obrazek na kilka miesięcy i mogę sobie wydawać pieniądze na inne hobby :D
Co racja to racja, ale czasem mnie wkurza bycie powolniakiem ;)
Ostatnio ułożone: Ravensburger 18 000 Evening Walk in Paris: viewtopic.php?f=226&t=8073

SPRZEDAM: http://www.puzzleforum.pl/viewtopic.php ... 317#p37317
Awatar użytkownika
Karomeja
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 585
Rejestracja: 24 września 2018, 17:58
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Clementoni - Disney Orchestra - 13200 el.

Post autor: Karomeja »

Junka pisze: 15 listopada 2018, 14:34 Co racja to racja, ale czasem mnie wkurza bycie powolniakiem ;)
A ktoś tu liczy czas? Przecież liczy się przyjemność z ukladania a nie to ile ktoś czasu układa obrazek :) No chyba, że masz zamiar startować w jakichś zawodach :D to inna sprawa wtedy :)
Od września 2018, 204 obrazki - 247.600 elementów.
2018 - 24 obrazki, 26.000 el.
2019 - 50 obrazków, 61.500 el.
2020 - 85 obrazków, 103.500 el.
2021 - 35 obrazków, 48.500 el.
2022 - 10 obrazków, 8.100 el.
Album
Awatar użytkownika
Czak Noris
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1474
Rejestracja: 28 stycznia 2016, 11:45

Re: Clementoni - Disney Orchestra - 13200 el.

Post autor: Czak Noris »

Junka pisze: 15 listopada 2018, 14:34 Co racja to racja, ale czasem mnie wkurza bycie powolniakiem ;)
Karomeja pisze: A ktoś tu liczy czas? Przecież liczy się przyjemność z ukladania a nie to ile ktoś czasu układa obrazek :) No chyba, że masz zamiar startować w jakichś zawodach :D to inna sprawa wtedy :)
Jedno nie wyklucza drugiego. Z jednej strony możesz nie liczyć czasu, nie o to w tym hobby chodzi, ale jednocześnie możesz się wkurzać na to, że tyle czasu tracisz na jeden obrazek, bo przecież w tym czasie mogłabyś zrobić dziesięć. Życie krótkie jest ;) Mam tak z modelami. Nie śpieszę się z żadnym, ale wkurzam, bo wiem, że nie zdołam zbudować wszystkiego, czego bym chciał (a uwierz mi, że chciałabyś, żeby wydawcy puzzlowi wydawali tyle świetnych obrazków, co modelarscy tematów).
Puzzle to nie martini. Najlepiej je dobrze wymieszać ;)
Awatar użytkownika
Junka
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2525
Rejestracja: 14 stycznia 2016, 20:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Clementoni - Disney Orchestra - 13200 el.

Post autor: Junka »

Czak Noris pisze: 15 listopada 2018, 22:50
Junka pisze: 15 listopada 2018, 14:34 Co racja to racja, ale czasem mnie wkurza bycie powolniakiem ;)
Karomeja pisze: A ktoś tu liczy czas? Przecież liczy się przyjemność z ukladania a nie to ile ktoś czasu układa obrazek :) No chyba, że masz zamiar startować w jakichś zawodach :D to inna sprawa wtedy :)
Jedno nie wyklucza drugiego. Z jednej strony możesz nie liczyć czasu, nie o to w tym hobby chodzi, ale jednocześnie możesz się wkurzać na to, że tyle czasu tracisz na jeden obrazek, bo przecież w tym czasie mogłabyś zrobić dziesięć. Życie krótkie jest ;) Mam tak z modelami. Nie śpieszę się z żadnym, ale wkurzam, bo wiem, że nie zdołam zbudować wszystkiego, czego bym chciał (a uwierz mi, że chciałabyś, żeby wydawcy puzzlowi wydawali tyle świetnych obrazków, co modelarscy tematów).
Dokładnie. Poza tym, naprawdę nie ma nic przyjemnego kiedy przez pół godziny nie ułoży się żadnego puzzla, a miałam tak przy koniach i to było szalenie frustrujące i demotywujące.
Ostatnio ułożone: Ravensburger 18 000 Evening Walk in Paris: viewtopic.php?f=226&t=8073

SPRZEDAM: http://www.puzzleforum.pl/viewtopic.php ... 317#p37317
Reza
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 30
Rejestracja: 22 października 2018, 22:05

Re: Clementoni - Disney Orchestra - 13200 el.

Post autor: Reza »

Cóż, ja jeśli chodzi o sortowanie to.....hm...hm....zazwyczaj robię to tak, że najpierw wybieram sobie te puzzle składające się na ramki. Potem wszystkie, które mają za zadanie ułożyć jakąś postać czy obiekt czyli te bardziej kolorowe, a na końcu zostawiam sobie tło. Nie wiem jak będzie z Disney'em, bo tu jest maaaasa kolorów i postaci, więc pewnie oddziele po prostu czerwone i brązowe tło od wszystkich pozostałych :lol: W praktyce to pewnie wyjdzie jeszcze inaczej, bo takie sortowanie takich olbrzymów to jednak trochę męczące się wydaje, ale zobaczymy. Dobrze jest być cierpliwym :lol: Co do układania na czas, nie ma się co denerwować. Czasem tak jest, że człowiekowi nie idzie tak szybko jakby chciał. Zawsze wtedy można sobie zrobić małą przerwę, ochłonąć, a potem z nowymi siłami ruszyć do boju :) Puzzle mają być przyjemnością, a nie traumą, chociaż szczerze powiedziawszy sama się zastanawiam ile czasu zajmie mi układanie tego olbrzyma. Nie mam zamiaru robić tego na czas, ale i tak policzę w ile dni ekhm....miesięcy mi zejdzie :lol:
Awatar użytkownika
Karomeja
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 585
Rejestracja: 24 września 2018, 17:58
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Clementoni - Disney Orchestra - 13200 el.

Post autor: Karomeja »

Junka pisze: 16 listopada 2018, 08:29
Czak Noris pisze: 15 listopada 2018, 22:50
Junka pisze: 15 listopada 2018, 14:34 Co racja to racja, ale czasem mnie wkurza bycie powolniakiem ;)
Karomeja pisze: A ktoś tu liczy czas? Przecież liczy się przyjemność z ukladania a nie to ile ktoś czasu układa obrazek :) No chyba, że masz zamiar startować w jakichś zawodach :D to inna sprawa wtedy :)
Jedno nie wyklucza drugiego. Z jednej strony możesz nie liczyć czasu, nie o to w tym hobby chodzi, ale jednocześnie możesz się wkurzać na to, że tyle czasu tracisz na jeden obrazek, bo przecież w tym czasie mogłabyś zrobić dziesięć. Życie krótkie jest ;) Mam tak z modelami. Nie śpieszę się z żadnym, ale wkurzam, bo wiem, że nie zdołam zbudować wszystkiego, czego bym chciał (a uwierz mi, że chciałabyś, żeby wydawcy puzzlowi wydawali tyle świetnych obrazków, co modelarscy tematów).
Dokładnie. Poza tym, naprawdę nie ma nic przyjemnego kiedy przez pół godziny nie ułoży się żadnego puzzla, a miałam tak przy koniach i to było szalenie frustrujące i demotywujące.
Ja jak mam puzzlową slepote i przez dłuższy czas nie mogę dopasować nic to odkładam puzzle i zajmuje się czymś innym. Nawet głupim przeglądaniem forum czy FB. Po kilku minutach wracam i wena też wraca :) albo zaczynam układać inny fragment obrazka, przerzucam się na inny kolor np i wtedy idzie sprawniej. Przy długim siedzeniu nad puzzlami oczy i umysł zaczynają się męczyć. Więc przerwa lub zmiana kolorystyki jest bardzo pomocna. A co do tego co pisał Czak. Ja na szczęście jestem wybredna, więc nie ma jakoś bardzo dużo wzorów, które chciałabym ułożyć. I podchodzę do tego z myślą, że przecież jak nie uloze tego teraz to ułożę kiedy indziej. Nie lubie się spieszyć i nie liczę czasu układania. Owszem cieszę się jak 3k uloze w 5dni, tak jak Zamek N. Ale jak 2k układam tydzień (tak jak konie Trefla) to też nie ma żadnej tragedii :)
Od września 2018, 204 obrazki - 247.600 elementów.
2018 - 24 obrazki, 26.000 el.
2019 - 50 obrazków, 61.500 el.
2020 - 85 obrazków, 103.500 el.
2021 - 35 obrazków, 48.500 el.
2022 - 10 obrazków, 8.100 el.
Album
Reza
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 30
Rejestracja: 22 października 2018, 22:05

Re: Clementoni - Disney Orchestra - 13200 el.

Post autor: Reza »

Karomeja pisze: 16 listopada 2018, 12:12 Ja jak mam puzzlową slepote i przez dłuższy czas nie mogę dopasować nic to odkładam puzzle i zajmuje się czymś innym. Nawet głupim przeglądaniem forum czy FB. Po kilku minutach wracam i wena też wraca :) albo zaczynam układać inny fragment obrazka, przerzucam się na inny kolor np i wtedy idzie sprawniej. Przy długim siedzeniu nad puzzlami oczy i umysł zaczynają się męczyć. Więc przerwa lub zmiana kolorystyki jest bardzo pomocna. A co do tego co pisał Czak. Ja na szczęście jestem wybredna, więc nie ma jakoś bardzo dużo wzorów, które chciałabym ułożyć. I podchodzę do tego z myślą, że przecież jak nie uloze tego teraz to ułożę kiedy indziej. Nie lubie się spieszyć i nie liczę czasu układania. Owszem cieszę się jak 3k uloze w 5dni, tak jak Zamek N. Ale jak 2k układam tydzień (tak jak konie Trefla) to też nie ma żadnej tragedii :)
I to jest zdrowe podejście :D Ja mam tak samo. Pamiętam, że męczyłam się z puzzlami Castorland - Zamek w Mosznej 4000 el. Niby tylko 4 tyś, ale to były chyba jedyne puzzle, które dały mi trochę bardziej popalić. Siedziałam chyba z miesiąc nad nimi i nie mogłam ich skończyć. W końcu się udało ale......zabrakło jednego puzzla. Wkurzyłam się i to nieźle :evil: Tez sobie robię przerwy. Zazwyczaj wtedy gram sobie w jakąś grę, przeglądam FB albo po prostu sobie model sklejam. Mija parę dni i wracam do układania. Nie spieszę się, robię to swoim tempem tym bardziej, że czas na układanie mam raczej w weekendy bo teraz szybko ciemno się robi a przy lampce to wiadomo jak się siedzi :P Nie zmienia to faktu, że jestem ciekawa czy z takimi puzzlami poradzę sobie szybciej niż pół roku :lol: Też jestem wybredna pod względem układanek. Nie wybieram wszystkiego jak leci. Mnie interesują tylko określone tematy, dlatego ciężko mi uzbierać jakąś pokaźną kolekcję :D
Reza
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 30
Rejestracja: 22 października 2018, 22:05

Re: Clementoni - Disney Orchestra - 13200 el.

Post autor: Reza »

Tak wygląda aktualna sytuacja z moimi puzzlami, czyli cały weekend segregacji a i tak nawet nie jestem w połowie. Po obrazkach tego nie widać, ale naprawdę dużo tego było i zajęło kilka godzin :lol: Przyznam, że strasznie korci mnie to, aby zacząć te puzzle w końcu układać (no bo ileż można segregować :lol: ). Jeżeli obrazki za wolno się wczytują to przepraszam!

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Wojciech
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 4062
Rejestracja: 09 października 2018, 17:05

Re: Clementoni - Disney Orchestra - 13200 el.

Post autor: Wojciech »

Nadal cieszysz się ze zmieszania? :lol: :lol: :lol:
Reza
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 30
Rejestracja: 22 października 2018, 22:05

Re: Clementoni - Disney Orchestra - 13200 el.

Post autor: Reza »

Wojciech pisze: 26 listopada 2018, 17:23 Nadal cieszysz się ze zmieszania? :lol: :lol: :lol:
No powiem Ci, że zastanawiam się czasem jaki diabeł mnie podkusił :lol: :lol: :lol: ale w sumie cieszę się i tak. Jest to na pewno wyzwanie, natomiast bardziej martwi mnie tło tego obrazka, składające się z czerwonych puzzli. Jest ich tyle, że prędzej będe na emeryturze niż je ułożę ale nie poddam się! Mam nadzieję, że za jakiś czas znowu zaktualizuję temat :lol:
Awatar użytkownika
Junka
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2525
Rejestracja: 14 stycznia 2016, 20:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Clementoni - Disney Orchestra - 13200 el.

Post autor: Junka »

Ja też jestem z tych niecierpliwców, co chcą układać w trakcie segregacji. Czasem mam taki system, że mówię do siebie: Jak nie znajdziesz puzzla z ramką przez następne dziesięć sekund to możesz układać. Oczywiście znajduję :p I cały proces się powtarza haha ;)
Ostatnio ułożone: Ravensburger 18 000 Evening Walk in Paris: viewtopic.php?f=226&t=8073

SPRZEDAM: http://www.puzzleforum.pl/viewtopic.php ... 317#p37317
Reza
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 30
Rejestracja: 22 października 2018, 22:05

Re: Clementoni - Disney Orchestra - 13200 el.

Post autor: Reza »

Junka to widzę faktycznie mamy tak samo :D eh kurcze.... wiedziałam że tych puzzli jest sporo ale ja mam wrażenie, że ich w ogóle nie ubywa pomimo segregacji :lol: Pewnie niedługo mnie to pokona i po prostu zacznę układać :twisted:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reza”