[43/2020] Zachód słońca, Trefl, 500 el.

aneta
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3543
Rejestracja: 05 lutego 2018, 19:45

[43/2020] Zachód słońca, Trefl, 500 el.

Post autor: aneta »

Pisałam ostatnio o tych puzzlach w wątku Nowości 2020:
http://puzzleforum.pl/viewtopic.php?p=106776#p106776

Niestety okazało się, że w Smyku mają jednak dokładnie te same puzzle co w Biedrze, czyli Zachód słońca jest w elementacji 500, a nie 1000, mimo że na stronie Smyka pudełko wyglądało tak:
Obrazek

Rzeczywisty wygląd pudełka:
IMG_4116.JPG
IMG_4118.JPG


Z tyłu powielony błąd (taki jak na stronie Smyka):
IMG_4117.JPG

Ułożony obrazek:
IMG_4110.JPG

Cały trójpak kupiłam dla tego jednego obrazka. Jestem nim oczarowana :) Żałuję oczywiście, że to tylko 500 elementów, a nie 1000 czy wręcz 2000... Układało się stanowczo za szybko i za krótko. Ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi, co się ma.

Zwrócono już wcześniej uwagę na forum na to, że obrazek na pudełku jest ucięty. Niestety ucięcie jest skandaliczne, dużej części obrazka po prostu nie ma na pudełku. Spróbowałam obrócić zdjęcie pudełka i przyciąć je, a potem nałożyć na zdjęcie ułożonych puzzli, żeby to zilustrować (postarałam się też, żeby oba zdjęcia były w jednej skali):
ciekawostka.JPG
Ostatnio zmieniony 31 maja 2020, 20:11 przez aneta, łącznie zmieniany 1 raz.
aneta
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3543
Rejestracja: 05 lutego 2018, 19:45

Re: [43/2020] Zachód słońca, Trefl, 500 el.3

Post autor: aneta »

Kilka fotek z bliska:
IMG_4112.JPG

IMG_4113.JPG

IMG_4114.JPG

IMG_4115.JPG
pol
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 532
Rejestracja: 03 lutego 2020, 22:03

Re: [43/2020] Zachód słońca, Trefl, 500 el.

Post autor: pol »

Na szczęście ułożony obrazek prezentuje się znacznie lepiej :)
Awatar użytkownika
Ethiel
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 619
Rejestracja: 27 kwietnia 2020, 17:11

Re: [43/2020] Zachód słońca, Trefl, 500 el.

Post autor: Ethiel »

Ja przy takich sytuacjach zawsze skrobię jakiegoś maila do firmy. A nóż widelec jakieś zadość uczynienie wytrzęsną z rękawa? Tutaj po ułożeniu obrazka byłabym bardzo zawiedziona, bo mi się wersja bez "zielska" na dole bardziej podoba. :oops:
aneta
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3543
Rejestracja: 05 lutego 2018, 19:45

Re: [43/2020] Zachód słońca, Trefl, 500 el.

Post autor: aneta »

Ethiel pisze: 03 czerwca 2020, 10:12 Ja przy takich sytuacjach zawsze skrobię jakiegoś maila do firmy. A nóż widelec jakieś zadość uczynienie wytrzęsną z rękawa? Tutaj po ułożeniu obrazka byłabym bardzo zawiedziona, bo mi się wersja bez "zielska" na dole bardziej podoba. :oops:
Wiesz co... Masz rację ;) Myślałam najpierw, żeby do Smyka pisać, ale chyba spróbuję do Trefla. W Smyku już napisałam swoją opinię w komentarzu pod produktem, ale jakoś nikt się do niej nie odniósł :)

Ja akurat bardzo się cieszę, że "zielsko" jest, ale w takim razie na pudełku też by mogło być :lol:
Jagoda
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 6467
Rejestracja: 03 lutego 2019, 22:41

Re: [43/2020] Zachód słońca, Trefl, 500 el.

Post autor: Jagoda »

aneta pisze: 04 czerwca 2020, 09:44
Ethiel pisze: 03 czerwca 2020, 10:12 Ja przy takich sytuacjach zawsze skrobię jakiegoś maila do firmy. A nóż widelec jakieś zadość uczynienie wytrzęsną z rękawa? Tutaj po ułożeniu obrazka byłabym bardzo zawiedziona, bo mi się wersja bez "zielska" na dole bardziej podoba. :oops:
Wiesz co... Masz rację ;) Myślałam najpierw, żeby do Smyka pisać, ale chyba spróbuję do Trefla. W Smyku już napisałam swoją opinię w komentarzu pod produktem, ale jakoś nikt się do niej nie odniósł :)

Ja akurat bardzo się cieszę, że "zielsko" jest, ale w takim razie na pudełku też by mogło być :lol:
Mnie też zielsko ucieszyło, gdy odkryłam je podczas układania, ale na Twoim miejscu troszkę bym się zirytowała, bo pisałaś, że właśnie o ten obrazek Ci chodziło. Nie wiem, czy nie powinnaś spróbować jednak ze Smykiem. Masz typową niezgodność produktu z opisem. Ja u nich reklamowałam swego czasu puzzle, trafiły mi się niekompletne. Wzoru nie mieli już, bezproblemowo przelali kasę. Musiałam wypełnić jakiś świstek i wysłać puzzle.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aneta”