ART PUZZLE 1000 - Green Valley, by Reint Withaar.

Moderator: Vicky

Awatar użytkownika
Vicky
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3944
Rejestracja: 13 kwietnia 2016, 23:44

ART PUZZLE 1000 - Green Valley, by Reint Withaar.

Post autor: Vicky »

Obrazek

Tureckie puzzle to zdaje się taka nowa moda naszego forum. Musiałem wiec osobiście przekonać się ile one są warte? Motyw od Art Puzzle. Firma, której obrazki niejeden raz można już było zaobserwować wśród użytkowników. Raczej chwalona za ciekawe i artystyczne wzory.
W mojej opinii, jedno zdanie wystarczy za wszystko. Są to po prostu pseudo TREFLE! I jako takie nie podobają mi się. Jakościowo - ciut lepsze od stricte polskich puzzli. Za to wykrojnik i te przesunięcia (mega wkurzające!) są te same. Kwintesencja sprowadza się wiec do ceny. I tu czuje się zwyczajnie oszukany. Bo "naszego" Trefla kupi się 2x taniej. To w zasadzie dyskwalifikuje w moich oczach wspomnianą markę.
Mam też dylemat - jak ocenić stosunkowo ładny obrazek, który niestety posiada wady puzzli, za którymi nie przepadam! :oops:

Moja ocena: 4,5/6

GALERIA:


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

* Puzzle Premiera!
5/35 (*20)
Awatar użytkownika
ridibunda
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3088
Rejestracja: 04 lutego 2017, 11:55
Lokalizacja: Rzeszów

Re: ART PUZZLE 1000 - Green Valley, by Reint Withaar.

Post autor: ridibunda »

Widoczek piękny, i ciekawie zrobiony.
Ale jak przyglądam się wykrojnikowi, to rzeczywiście trefl nasuwa się na myśl. Szkoda przepłacać, jednym zdaniem...
kawa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 550
Rejestracja: 24 marca 2019, 18:15

Re: ART PUZZLE 1000 - Green Valley, by Reint Withaar.

Post autor: kawa »

Obrazek ładny, ale te białe paski po bokach - po co? Psują efekt. Trochę mnie zmartwiłeś opinią o Art Puzzlach, bo w piątek odebrałam z paczkomatu dwa pudełka. A Trefla bardzo nie lubię :x
Awatar użytkownika
Vicky
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3944
Rejestracja: 13 kwietnia 2016, 23:44

Re: ART PUZZLE 1000 - Green Valley, by Reint Withaar.

Post autor: Vicky »

kawa pisze: 18 października 2020, 12:45 Obrazek ładny, ale te białe paski po bokach - po co? Psują efekt. Trochę mnie zmartwiłeś opinią o Art Puzzlach, bo w piątek odebrałam z paczkomatu dwa pudełka. A Trefla bardzo nie lubię :x
Na pudełku nie znalazłem wprost potwierdzenia. Jedynie nadruk made in Europe (kółko z gwiazdkami UE, a Turcja nie jest w UE), plus dopisek "Polonya'da uretilimistrir" (cokolwiek to znaczy). Sama się przekonasz, że to z grubsza Trefl, może w odrobinie innej strukturze.
Za Treflem również nie przepadam. A już na pewno nie w takiej cenie. :evil:
Awatar użytkownika
Berry
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 668
Rejestracja: 08 listopada 2018, 20:24

Re: ART PUZZLE 1000 - Green Valley, by Reint Withaar.

Post autor: Berry »

Vicky pisze: 18 października 2020, 12:54 Na pudełku nie znalazłem wprost potwierdzenia. Jedynie nadruk made in Europe (kółko z gwiazdkami UE, a Turcja nie jest w UE), plus dopisek "Polonya'da uretilimistrir" (cokolwiek to znaczy).
To właśnie znaczy po turecku - "Wyprodukowano w Polsce" czyli bardzo możliwe, że to Trefl. Podoba mi się kolorystyka obrazka i szkoda, że układanie wiązało się z takim zawodem :(
Awatar użytkownika
szu
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 588
Rejestracja: 23 listopada 2017, 01:00

Re: ART PUZZLE 1000 - Green Valley, by Reint Withaar.

Post autor: szu »

Eeee aż poleciałam sprawdzić swoje i też mam trefla :| na dodatek w cenie nie trefla...
Awatar użytkownika
christie07
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 839
Rejestracja: 10 kwietnia 2020, 10:36

Re: ART PUZZLE 1000 - Green Valley, by Reint Withaar.

Post autor: christie07 »

Piękny jest ten obrazek, prawie wylądował w moim koszyku zakupowym, zrezygnowałam z powodu tych białych pasków. Po ułożeniu wygląda cudnie :) Sama kupiłam ostatnio dwa pudełka od Art Puzzle, bo zauroczyły mnie bardzo wzory. Na szczęście mi jest z Treflem po drodze, więc bawić się będę dobrze, cena faktycznie jest mankamentem, jeśli płaci się tylko za inne opakowanie.
Awatar użytkownika
kallarepka
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3509
Rejestracja: 11 lutego 2014, 12:49

Re: ART PUZZLE 1000 - Green Valley, by Reint Withaar.

Post autor: kallarepka »

Poczułam się zachęcona do wypróbowania. Zwłaszcza, że kolory i sam rysunek wyglądają fajnie. Zobaczymy.
Awatar użytkownika
Wojciech
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 4062
Rejestracja: 09 października 2018, 17:05

Re: ART PUZZLE 1000 - Green Valley, by Reint Withaar.

Post autor: Wojciech »

No to mnie zmartwiłeś treflową jakością Art Puzzli. :cry:

Mimo tego że bardzo lubię puzzle Trefla, to jednak od puzzli za cenę delux oczekuje jakości delux.
A to co teraz robią niektóre firmy to dla mnie jest po prostu oszustwem. I w takim przypadku jestem jeszcze bardziej za naszymi producentami, bo puzzle są tej samej jakości (nieżadko lepszej), a cena jest trzy razy niższa.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Vicky”