Skończyłam!!!

Paella
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 24
Rejestracja: 14 listopada 2021, 11:10

Skończyłam!!!

Post autor: Paella »

Łatwe nie było, ale też nie tak trudne na jakie wyglądało :D Myślałam, że będę układać do Bożego Narodzenia, ale takiej przyśpiechy dostałam, że skończyłam wcześniej :P Tylko niestety jednego puzelka brakuje...ale i tak są Piękne!!!
Załączniki
received_267166485466949.jpeg
Awatar użytkownika
Infi
Trzeci stopień puzzlomaniactwa
Trzeci stopień puzzlomaniactwa
Posty: 110
Rejestracja: 06 listopada 2020, 20:19

Re: Skończyłam!!!

Post autor: Infi »

Świetny baśniowy obrazek ale napisz coś więcej.Jaki producent,jaka elementacja itp.
Paella
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 24
Rejestracja: 14 listopada 2021, 11:10

Re: Skończyłam!!!

Post autor: Paella »

Paella pisze: 01 grudnia 2021, 20:24 Łatwe nie było, ale też nie tak trudne na jakie wyglądało :D Myślałam, że będę układać do Bożego Narodzenia, ale takiej przyśpiechy dostałam, że skończyłam wcześniej :P Tylko niestety jednego puzelka brakuje...ale i tak są Piękne!!!
Puzzle Castorland 2000 elementów. Jest to kopia obrazu Water Faery, Nadia Strelkina.
Manana
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 794
Rejestracja: 20 stycznia 2021, 20:38
Lokalizacja: Wrocław/Trzebnica

Re: Skończyłam!!!

Post autor: Manana »

Gratulacje! 😉🥳
Awatar użytkownika
Marcin S. Puzzler
Administrator
Posty: 5336
Rejestracja: 17 lutego 2012, 23:08
Lokalizacja: Kiedyś Cz-wa teraz spod Cz-wy :)

Re: Skończyłam!!!

Post autor: Marcin S. Puzzler »

Gratuluję :)
Będę próżny i uznam forum za swego rodzaju ojca sukcesu, wszak otrzymałaś tu słowa otuchy i wsparcia ;)
Przyznaję, że o ile jasny środek jest do przejścia, o tyle ciemne boki sprawiłyby (na pewno mnie) sporo kłopotu).
Awatar użytkownika
jagabaga
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 5105
Rejestracja: 16 grudnia 2015, 12:31
Lokalizacja: Miasto Kiepury i... Gierka;-)

Re: Skończyłam!!!

Post autor: jagabaga »

Obrazki Nadii bardzo "dobroenergetycznie" odbieram :). W przypadku Josephine Wall nie zawsze to tak u mnie działa.
GRATKI, że dobrnęłaś do szczęśliwego zakończenia :D.
Paella
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 24
Rejestracja: 14 listopada 2021, 11:10

Re: Skończyłam!!!

Post autor: Paella »

Marcin S. Puzzler pisze: 02 grudnia 2021, 21:03 Gratuluję :)
Będę próżny i uznam forum za swego rodzaju ojca sukcesu, wszak otrzymałaś tu słowa otuchy i wsparcia ;)
Przyznaję, że o ile jasny środek jest do przejścia, o tyle ciemne boki sprawiłyby (na pewno mnie) sporo kłopotu).
Dziękuję za wsparcie! Na pewno pomogło. Środek faktycznie był najłatwiejszy i od niego zaczęłam, ale boki... :roll: tu już momentami rwałam włosy z głowy :D Najbardziej martwi mnie brak jednego puzzla. Lubię mieć kompletne. Teraz szukam kolejnych fajnych 2000, bo wczoraj zaczęłam układać świąteczne 1000 i pewnie jutro skończę...zdecydowanie za szybko i za łatwo :P Pozdrawiam!
Paella
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 24
Rejestracja: 14 listopada 2021, 11:10

Re: Skończyłam!!!

Post autor: Paella »

jagabaga pisze: 03 grudnia 2021, 12:15 Obrazki Nadii bardzo "dobroenergetycznie" odbieram :). W przypadku Josephine Wall nie zawsze to tak u mnie działa.
GRATKI, że dobrnęłaś do szczęśliwego zakończenia :D.
Dziękuję! Jestem z siebie dumna :D Teraz szukam kolejnego wyzwania. Bardzo mi się podobają puzzle Josephine Wall, ale z tego co zauważyłam, to są niestety drogie :roll: Wczoraj zaczęłam układać świąteczne 1000 z Kinga, ale są strasznie łatwe w porównaniu z tamtymi i za szybko mi idzie... :D Pozdrawiam!
Paella
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 24
Rejestracja: 14 listopada 2021, 11:10

Re: Skończyłam!!!

Post autor: Paella »

Manana pisze: 02 grudnia 2021, 12:59 Gratulacje! 😉🥳
Dziękuję!!! 😊
ODPOWIEDZ

Wróć do „Paella”