Clementoni 1000 - "The Old Cottage"

Awatar użytkownika
Aśka300
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1492
Rejestracja: 20 stycznia 2017, 20:44

Clementoni 1000 - "The Old Cottage"

Post autor: Aśka300 »

Clementoni 1000
The Old Cottage
Wymiary: 69x50 cm
nr katalogowy: 39520

Bardzo ładne, jakość również dobra i bardzo łatwe. Zaczełam przed napadem Rosji na Ukrainę i mając niebo, dach i odrobinę drzewa, zastygłam na trzy tygodnie. Nie wiem, czy się przyzwyczaiłam ( :oops: o zgrozo), czy się trochę otrząsnełam... i szybciutko dokończyłam ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Nie wiem, czy utrzymana jest ta akcja układania puzzli tematycznych, z tego co pamiętam, to od połowy marca miały być humorystyczne... Planowałam układać na tę okoliczność jedne z moich w tym temacie, ale w związku z ludobójstwem na Ukrainie, nie mam ochoty układać humorków. Planuję zacząć moją jedyną pięćsetkę Castora, "Pure love" (Dziewczynka z kotkiem) bo kojarzą mi się z dziewczynką z Ukrainy :)
Ostatnio zmieniony 10 grudnia 2022, 22:35 przez Aśka300, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
edorka
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 5774
Rejestracja: 06 października 2019, 14:46
Lokalizacja: Wrocław

Re: Clementoni 1000 - "The Old Cottage"

Post autor: edorka »

Ładna chatynka.
Też miewam problem z 'normalnością' mając świadomość, co dzieje się za wschodnią granicą. Staram się nie yyztać za wiele, ale nie da się odciąć zupełnie. Ta wojna dotyka również nas.
Awatar użytkownika
Aśka300
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1492
Rejestracja: 20 stycznia 2017, 20:44

Re: Clementoni 1000 - "The Old Cottage"

Post autor: Aśka300 »

Tak, dotyka nas bo nie możemy sobie wyobrazić, że w dzisiejszych czasach możliwe jest takie bestialstwo. Ale z drugiej strony, w czasie pierwszej i drugiej wojny światowej i innych konfliktów, też żyli ludzie tacy jak my i nie zasługiwali na to.
Awatar użytkownika
ann
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 533
Rejestracja: 10 stycznia 2021, 19:23
Lokalizacja: CT

Re: Clementoni 1000 - "The Old Cottage"

Post autor: ann »

Aśka300 pisze: 21 marca 2022, 16:15 Clementoni 1000
"The Old Cottage"
Wymiary: 69x50 cm
nr katalogowy: 39520

Bardzo ładne, jakość również dobra i bardzo łatwe. Zaczełam przed napadem Rosji na Ukrainę i mając niebo, dach i odrobinę drzewa, zastygłam na trzy tygodnie. Nie wiem, czy się przyzwyczaiłam ( :oops: o zgrozo), czy się trochę otrząsnełam... i szybciutko dokończyłam ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Nie wiem, czy utrzymana jest ta akcja układania puzzli tematycznych, z tego co pamiętam, to od połowy marca miały być humorystyczne... Planowałam układać na tę okoliczność jedne z moich w tym temacie, ale w związku z ludobójstwem na Ukrainie, nie mam ochoty układać humorków.
Ja to w ogóle nie mam ochoty układać ostatnio...
Awatar użytkownika
Aśka300
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1492
Rejestracja: 20 stycznia 2017, 20:44

Re: Clementoni 1000 - "The Old Cottage"

Post autor: Aśka300 »

ann pisze: 22 marca 2022, 18:43 Ja to w ogóle nie mam ochoty układać ostatnio...
Rozumiem to bardzo dobrze. Ja przez trzy tygodnie nie miałam ochoty, teraz trochę zaczęłam, ale bez specjalnego entuzjazmu... Za ciężko z myślą, że za płotem ludzie przeżywają piekło :oops:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aśka300”