munopuzzle.com

Wasze opinie o sklepach oferujących puzzle. Pamiętaj - opinie a nie oferty...
Awatar użytkownika
Berry
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 668
Rejestracja: 08 listopada 2018, 20:24

munopuzzle.com

Post autor: Berry »

Natknęłam się na reklamy tego nowego sprzedawcy/producenta puzzli munopuzzle.com. Sklep oficjalny ruszył 2 tyg. temu. Czy ktoś już je ma? Podobają mi się nie które grafiki ale ceny są dość wysokie i nie wiem czy warto.
Awatar użytkownika
Sunako1006
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 394
Rejestracja: 18 kwietnia 2020, 15:44
Lokalizacja: Kraków, Warszawa

Re: munopuzzle.com

Post autor: Sunako1006 »

Mnie zastanawia jak to jest z tymi obrazkami. Niby ma być 1000 elementów ale widzę grafiki podzielone na jakieś sto tylko. Jak niby wygląda reszta obrazka? I faktycznie cena dla mnie za wysoka. Musiałyby mi się o wiele bardziej podobać żebym mogła tyle wydać na tysiaczki.
Oczywiście fajnie, że powstają takie małe sklepy.
dominika123
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1
Rejestracja: 26 września 2020, 22:02

Re: munopuzzle.com

Post autor: dominika123 »

Miesiąc temu złożyłam zamówienie, jednak wciąż go nie otrzymałam. Z tego co się orientuję, nie jestem jedyną osobą, której zamówienie nie zostało zrealizowane lub było bardzo opóźnione. Na Instagramie Munopuzzle pod zdjęciami pojawiają się komentarze o brakujących przesyłkach i braku kontaktu z firmą, jednak są one przez nich na bieżąco usuwane.

Wielka szkoda, że Munopuzzle nie szanuje swoich klientów. Ich oferta oraz polityka firmy wydawała mi się bardzo atrakcyjna ze względu na grafiki i eko rozwiązania, jednak ze względu na brak kontaktu i niedostarczane zamówienia nie polecam zakupów u nich
Awatar użytkownika
Daff
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 778
Rejestracja: 22 marca 2016, 12:29
Lokalizacja: Galicja

Re: munopuzzle.com

Post autor: Daff »

Skusiłam się ostatnio na te puzzle (z czarnym kotem i drugie z jesiennym lasem). Przyszły bardzo szybko, co po wcześniejszych wpisach było miłą niespodzianką. Same puzzle są dość cienkie, ale dobrej jakości, odpowiednio dopasowanie, świetne do układania. Bardzo mi brakuje jakiegokolwiek opisu bo na torebce, w którą były zapakowane nie ma absolutnie nic. Będę musiała zrobić sobie opis we własnym zakresie i wrzucić do środka. Ilość elementów się oczywiście zgadza - zdjęcia na stronie mają tylko nadrukowany wzór elementów, więc nie należy się sugerować, że jest ich tak mało. Nie wiem czy kupię ich więcej - jednak cena jest nieco za wysoka.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy internetowe”