www.fanpuzzli.pl

Filmy, artykuły i inne ciekawostki na temat puzzli.
Awatar użytkownika
Wojciech
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 4062
Rejestracja: 09 października 2018, 17:05

Re: www.fanpuzzli.pl

Post autor: Wojciech »

fanpuzzli pisze: 18 listopada 2020, 08:17 ... no mam trochę pedantyczne podejście do tematu...
No trochę... ;)

Kawał dobrej roboty i tyle. Pełen szacun i podziw za to.
Awatar użytkownika
fanpuzzli
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 521
Rejestracja: 25 maja 2014, 19:04
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: www.fanpuzzli.pl

Post autor: fanpuzzli »

No dobra.. dużo czasu mięło.. remontowanie się w końcu zakończyło (no prawie :lol: muszę jeszcze drzwiczki do pawlacza w wc zrobić, ale jakoś się odciąga :roll:) no ale ja nie o tym...
wracam do życia puzzlowego! - jakby to kogoś w ogóle interesowało :lol: no to ten zapraszam na www.fanpuzzli.pl - trochę odświeżone, trochę działów dodane.. puzzle jeszcze nie na bieżąco bo muszę braki uzupełnić, aleee za to na bieżąco można mnie śledzić na instagramie - gdzie się uczę nawet wstawiać instrastory czy jak to tam się nazywa :roll: .. tak więc staram się być bardziej aktywna puzzlowo i nie tylko :)
Pozdrawiam :D
Awatar użytkownika
fanpuzzli
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 521
Rejestracja: 25 maja 2014, 19:04
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: www.fanpuzzli.pl

Post autor: fanpuzzli »

Wrzuciłam na insta, wrzuciłam na fb.. to wrzucę jeszcze tutaj jeżeli ktoś z portali społecznościowych nie korzysta (a szacun za to) :)

U siebie na stronie zrobiłam dział "wsparcie" w którym opisuję moje cele. Chciałabym trochę tą ideę rozpowszechnić i zasiać ziarenko ciekawości :) Akurat wczoraj uruchomiłam i testowałam moją machinę do dorabiania puzzli i przy okazji postanowiłam zrobić notes :) Taki dedykowany do celów, afirmacji, planowania :) Tak wiem, trochę nie puzzlowo, aczkolwiek wszystko jakoś się łączy ;)
Prototyp prezentowy, prezentuje się tak:
IMG_20220827_085907 — kopia.jpg
IMG_20220827_090031.jpg
IMG_20220827_085927.jpg
IMG_20220827_085846.jpg
wymaga jeszcze lekkich poprawek, ale to już mam nadzieję, na swoim egzemplarzu (z puzzelkiem zamiast łapki) wszystko poprawię 8-)

Ciekawa jestem waszych opinii, co sądzicie o pomyśle i wykonaniu, chcielibyście taki notes? Oczywiście wszystko może być spersonalizowane :)

Pozdrawiam
Renata (Fanpuzzli)
Awatar użytkownika
fanpuzzli
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 521
Rejestracja: 25 maja 2014, 19:04
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: www.fanpuzzli.pl

Post autor: fanpuzzli »

Cześć wszystkim :)
Z ciekawostek, jeżeli ktoś nie ma czasu na zaglądanie w internety, a chciałby wiedzieć co się u mnie dzieje i jak się rozwijam to zapraszam do zapisania się do Biuletynu Fanpuzzli ;)
biuletyn.jpg
Maila do mnie znajdziecie na mojej stronie w dziale "Cześć" - przy okazji trochę się poznamy o ile jeszcze się nie znamy :)
Psst.. Nie martwcie się nie będę dziennie spamować wam skrzynki, raczej to będą sporadyczne maile z najważniejszymi informacjami z jakiegoś okresu - minimum miesiąc :)
Psst2... Być może jesteś już na liście bo jeden mail przywitalny już był - to nie musisz się zapisywać drugi raz ;)

Pozdrawiam i życzę samych kompletnych puzzli! :)
Renia (Fanpuzzli)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ciekawostki”