Bieganie. Forum biega?

czyli Wasze hobby, pasje, przepisy na dobrze spędzony czas...
Tezeusz
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3
Rejestracja: 06 grudnia 2023, 18:20

Re: Bieganie. Forum biega?

Post autor: Tezeusz »

UncleLion pisze: 30 sierpnia 2019, 11:33 Jest wątek o rowerze, nie może zabraknąć i biegania! U mnie chęć do biegania zrodziła się z tego, że rower, który ciągle uważam za genialny wynalazek ludzkości, nie dawał już mi tego co na początku: restartu głowy. Jeżdżąc turystycznie i transportowo tak do tego przywykłem, że w pewnym momencie zacząłem szukać czegoś nowego.
Padło na bieganie. Myślę, że gdyby moi nauczyciele wf-u z podstawówki i liceum usłyszeli, że z własnej woli zacząłem biegać, pewnie by się przewrócili z wrażenia! Ale wierzcie mi lub nie: nawet 30 minut spokojnego truchtu pozwala poczuć się niesamowicie. Do tej pory nie startowałem w żadnych zawodach, ale zdarzyło mi się pokonać dystans półmaratoński w ramach popołudniowego wybiegania (może ze dwa razy ale zawsze! ;) )

Niestety z bieganiem mam trochę jak z puzzlami - co jakiś czas robię przerwę, która trwa za długo. A bo to lekka kontuzja i potem wyjść się nie chce, a to nawał pracy. Jednak mimo to lubię wracać do biegania, szczególnie, że mam blisko las gdzie trud truchtania wynagradza spokój i otoczenie przyrody :)

A forum biega? Ktoś z was lubi czasem wstać od puzzli, by się trochę zmęczyć?
Ja wolę spacerki szybkim tempem ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jeżeli nie puzzle to....”