Clementoni Disney Mickey Mouse 500 elementów

Jeziorko
Drug stopień puzzlomaniactwa
Drug stopień puzzlomaniactwa
Posty: 96
Rejestracja: 27 marca 2021, 19:26

Clementoni Disney Mickey Mouse 500 elementów

Post autor: Jeziorko »

Clementoni Disney Mickey Mouse (35124) 500 elementów

Ultra łatwe i szybkie puzzle od Clementoni - bardzo proste. Takie idealne na wieczorek. Fajne kolory, nieco monotonne przy kolorze czerwonym (trochę elementów po prostu w kolorze czerwonym do dopasowania metodą prób i błędów) - ale nie za dużo. Poza tym - naprawdę proste.

Bardzo za to słaba jakość mi się trafiła - sporo rozwarstwionych i pogiętych elementów, bardzo luźne pasowanie, masa pyłu. Aż tak jak nie-Clementoni. Ale że to były puzzle z wyprzedaży za około 10 zł - nie narzekam.

Ułożone: Grudzień 2023
Załączniki
IMG_8394(1).jpg
Awatar użytkownika
AgitaDynamita
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 256
Rejestracja: 04 września 2022, 15:55

Re: Clementoni Disney Mickey Mouse 500 elementów

Post autor: AgitaDynamita »

Mi się właśnie spodobał ten obrazek za prostotę. 500 puzelków poszło szybko i nawet nie było wiekszego problemu z jednolitym czerwonym. Ale ogólnie ten wzór chyba jakiś pechowy. W moim egzemplarzu mam kawałek obrazka w innym kolorze, tak jakby tusz się skończył w drukarce.. :cry:

O tak viewtopic.php?t=19517&sid=a7182e65d1df5 ... a02535ebc9
Jeziorko
Drug stopień puzzlomaniactwa
Drug stopień puzzlomaniactwa
Posty: 96
Rejestracja: 27 marca 2021, 19:26

Re: Clementoni Disney Mickey Mouse 500 elementów

Post autor: Jeziorko »

AgitaDynamita pisze: 27 grudnia 2023, 21:50 Mi się właśnie spodobał ten obrazek za prostotę. 500 puzelków poszło szybko i nawet nie było wiekszego problemu z jednolitym czerwonym. Ale ogólnie ten wzór chyba jakiś pechowy. W moim egzemplarzu mam kawałek obrazka w innym kolorze, tak jakby tusz się skończył w drukarce.. :cry:

O tak viewtopic.php?t=19517&sid=a7182e65d1df5 ... a02535ebc9
Rzeczywiście to jakiś pechowy wzór chyba - ja miałam naprawdę sporo pogiętych kawałków. Z kolorami to prawda nie miałam problemu. Mam jeszcze jeden podobny wzór - ciekami mnie jego jakość. Może na Nowy Rok ułożę i zobaczę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jeziorko”