1000 el. Piatnik, Mona Lisa.

Zireael
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 19
Rejestracja: 19 lipca 2017, 16:16

1000 el. Piatnik, Mona Lisa.

Post autor: Zireael »

Udało mi się w końcu opanować sztukę wstawiania zdjęć więc postanowiłam podzielić się moim aktualnym projektem a mianowicie ,,Mona Lisa" od Piatnika. Jakość puzzli jest naprawdę dobra pomijając fakt że irytujące są łączenia elementów . Ale zdążyłam już do nich przywyknąć .
Tu Mona jeszcze w rozsypce ale aktualnie jest lepiej i myślę ,że wieczorem będzie skończona.
Obrazek
I tutaj aktualny stan rzeczy
Obrazek
Obrazek


Obrazek
Obrazek
Z daleka na szczęście nie widać łączeń ale po oswojeniu się z nimi uważam że nie są takie złe .
Macie jakieś doświadczenia z Piatnikiem ? Zapraszam do dzielenia się wrażeniami. :D
Artur
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 381
Rejestracja: 05 grudnia 2016, 12:09

Re: 1000 el. Piatnik, Mona Lisa.

Post autor: Artur »

Szybko poszło :)
U mnie czeka jeden czy dwa Piatniki kupione właśnie ze względu na test producenta. Ale na razie sobie leżą ;)
Awatar użytkownika
Cyber Killer
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2279
Rejestracja: 16 października 2016, 13:00
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: 1000 el. Piatnik, Mona Lisa.

Post autor: Cyber Killer »

Udało mi się w końcu opanować sztukę wstawiania zdjęć
Brawo, polecam jeszcze opanować sztukę wstawiania miniaturek, lub przynajmniej mniejszych wersji. Forum wyświetli obrazki o max szerokości 800 pikseli, jak wstawiasz większe to tylko marnujesz przepustowość łącz internetowych. Osobiście wszystkim polecam wstawiać mniejsze (ja daję 500px) podlinkowane do dużych obrazków jak się w nie kliknie.

Obrazek swoją drogą bardzo elegancki :-)
galeria ułożonych || wymiana/sprzedaż || puzzlowa wishlista || metryczka puzzli

Precz z szarym, jednolitym niebem, zmorą puzzli.
Niech ręka artysty triumfuje nad przeciętnością i dostarcza nam przepięknych fotomanipulacji.
Zireael
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 19
Rejestracja: 19 lipca 2017, 16:16

Re: 1000 el. Piatnik, Mona Lisa.

Post autor: Zireael »

Cyber Killer pisze:
Brawo, polecam jeszcze opanować sztukę wstawiania miniaturek, lub przynajmniej mniejszych wersji.
Wszystko w swoim czasie :) ale dzięki za radę postaram się do niej zastosować . I tak jestem w szoku że dodanie zdjęcia nie zajęło mi miesiąca . :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zireael”