Wisdom Whale - Ravensburger 16464 2000

Awatar użytkownika
Malwina
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 461
Rejestracja: 05 stycznia 2016, 15:13
Lokalizacja: Poznań

Wisdom Whale - Ravensburger 16464 2000

Post autor: Malwina »

To chyba najładniejsze puzzle jakie układałam od samego początku, dlatego jako pierwsze i raczej ostatnie zawisną na ścianie. Na zdjęciu są już przyklejone na dyktę od ramki klejem magic, który polecam do tego typu zadań :) Jak to na ładne obrazki przystało puzzle trudne, męczarnia przy układaniu niebieskiego.
Strasznie żal było mi je przyklejać, bo to w jakiś sposób w mojej opinii niszczenie puzzli, ale z braku ciekawych obrazków do powieszenia na ścianę w tym rozmiarze stało się.

Obrazek
Awatar użytkownika
jagabaga
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 5108
Rejestracja: 16 grudnia 2015, 12:31
Lokalizacja: Miasto Kiepury i... Gierka;-)

Re: Wisdom Whale - Ravensburger 16464 2000

Post autor: jagabaga »

Malwina pisze: 08 grudnia 2021, 10:43 To chyba najładniejsze puzzle jakie układałam od samego początku, dlatego jako pierwsze i raczej ostatnie zawisną na ścianie. Na zdjęciu są już przyklejone na dyktę od ramki klejem magic, który polecam do tego typu zadań :)
Zaiste piękne te puzzle! :)
Jakbyś w razie jeszcze kiedyś chciała powiesić puzzle na ścianie, polecam podklejanie żółtą taśmą malarską lub samoprzylepnymi kartkami A4. Przy odklejaniu puzzle się nie niszczą. To pomysły z forum :). Taśmę malarską zastosowałam do podklejenia kilka lat temu panoramicznej mapy 6000 Heye. Wisi do dzisiaj i puzzle nie odpadają.
Awatar użytkownika
Malwina
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 461
Rejestracja: 05 stycznia 2016, 15:13
Lokalizacja: Poznań

Re: Wisdom Whale - Ravensburger 16464 2000

Post autor: Malwina »

a
Ostatnio zmieniony 09 grudnia 2021, 08:20 przez Malwina, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Malwina
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 461
Rejestracja: 05 stycznia 2016, 15:13
Lokalizacja: Poznań

Re: Wisdom Whale - Ravensburger 16464 2000

Post autor: Malwina »

jagabaga pisze: 08 grudnia 2021, 15:46 Zaiste piękne te puzzle! :)
Jakbyś w razie jeszcze kiedyś chciała powiesić puzzle na ścianie, polecam podklejanie żółtą taśmą malarską lub samoprzylepnymi kartkami A4. Przy odklejaniu puzzle się nie niszczą. To pomysły z forum :). Taśmę malarską zastosowałam do podklejenia kilka lat temu panoramicznej mapy 6000 Heye. Wisi do dzisiaj i puzzle nie odpadają.
O kurcze o taśmie malarskiej nie wyczytałam. Zawsze myślałam ze ta taśma ma taki słaby klej. A to by było rozwiązanie idealne :) może może kiedyś ... :mrgreen: Dziękuje :)
kawa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 560
Rejestracja: 24 marca 2019, 18:15

Re: Wisdom Whale - Ravensburger 16464 2000

Post autor: kawa »

Są piękne, kiedyś układałam. Pochwalisz się efektem końcowym jak już zawisną na ścianie? ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Malwina”