Puzzle z Miejskiej Biblioteki Publicznej

Podział wg tematyki, ilości elementów, autorów. Ogólne dyskusje o puzzlach. Pytania, porady i nowości.
Awatar użytkownika
fanpuzzli
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 521
Rejestracja: 25 maja 2014, 19:04
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Puzzle z Miejskiej Biblioteki Publicznej

Post autor: fanpuzzli »

Hej :) szukałam czy był jakiś taki temat, ale wyszukiwarka mnie pokonała i w końcu nie wiem, ogólnie nie znalazłam więc zakładam nowy temat :)

Tak więc wiecie, że w bibliotece mają puzzle do wypożyczenia? :o Ja do niedawna nie wiedziałam.. tzn pewnie nie każda biblioteka tak ma.. na szczęście ta w Gliwicach tak ma :) i ja z tego skorzystałam... Tak się napaliłam, że każdy inny temat odszedł w odstawkę, ale już wracam na swoje dawne tory bo temat #puzzlezbiblioteki na szczęście póki co zakończyłam :)

Zrobiłam sobie takie podsumowanie:
puzzlezbiblioteki1.jpg
puzzlezbiblioteki2.jpg
puzzlezbiblioteki3.jpg
Jak wiadomo puzzle z biblioteki to takie puzzle z drugiej ręki i spodziewać się trzeba niespodziewanego.. czyli wszystkiego :) Ale ja tam ryzyko lubię, braki mi nie straszne więc podjęłam rękawicę. Przy okazji opracowałam sobie takie wsparcie dla tych puzzelków, które ułożyłam i wrócą w obieg.
Po pierwsze spakowałam je w woreczek strunowy - bo wiadomo puzzle luzem to proszenie się o braki. Dodatkowo do takiego woreczka dołączyłam notatkę od puzzelków jak o nie dbać :)
#dobrowraca.jpg
Przy okazji jest to taka ochrona, żeby woreczek nie zniknął :) Plik do druku można pobrać z mojej strony w sekcji "download"
Dołączam też karteczkę pamiatkową do nieobowiązkowego wpisywania się :) no i mój ślad "tu byłam" :lol:
Aaa i mam takie postanowienie i moją własną akcje #dobrowraca.. polega to na tym, że do każdych puzzelków jakie wypożyczę z biblioteki i ułożę, a będą braki to je dorobię w imię zasady, że dobro wraca ;)

Dajcie znać, czy wasze biblioteki też wypożyczają puzzelki?
kawa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 557
Rejestracja: 24 marca 2019, 18:15

Re: Puzzle z Miejskiej Biblioteki Publicznej

Post autor: kawa »

Fajny pomysł ;) Moja biblioteka kiedyś wypożyczała gry planszowe, ale nikt tego za bardzo nie nadzorował i szybko się zdekompletowały. Ktoś zgubił kartę, ktoś inny pionek i po kilku wypożyczeniach gra się nie nadawała do grania :roll: Z puzzlami pewnie byłoby podobnie albo gorzej :roll:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Puzzle - dział ogólny”