Out of the Blue 1000 Buncha Masks

kamilka89
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 153
Rejestracja: 01 maja 2020, 23:43

Out of the Blue 1000 Buncha Masks

Post autor: kamilka89 »

Znów powrót na forum po długiej nieobecności :(
Zupełnie przypadkiem trafiłam na takie fajne puzzle w sklepie Tedi za jedyne 10zł! Jest to seria post-covidowa, inny wzór z tej serii to rolki papieru toaletowego :D Jakość całkiem dobra,w pudełku był też plakat. Układało się bardzo przyjemnie, zajęły mnie na kilka wieczorów. Wzór bardzo mi przypadł do gustu (trochę jak serie impossible).

Wymiary: 27'' x 19''

Ułożone: 19.12.2023
Załączniki
Maseczki1.jpg
Maseczki5.jpg
Maseczki4.jpg
Maseczki3.jpg
Awatar użytkownika
wijkaa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1905
Rejestracja: 29 listopada 2019, 11:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Out of the Blue 1000 Buncha Masks

Post autor: wijkaa »

Witaj po przerwie!
Ja jakiej najfajniejszej wyprawie byłaś w czasie nieobecności na forum?
kamilka89
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 153
Rejestracja: 01 maja 2020, 23:43

Re: Out of the Blue 1000 Buncha Masks

Post autor: kamilka89 »

Wątek podróżniczy postaram się zaktualizować w tym tygodniu :D Chociaż niestety aż tyle różnych puzzli nie układałam w 2023 roku. Ze względu na nową pracę nie miałam możliwości wyjechać na dłuższy okres czasu, ale udało mi się mieszkać w trzech polskich miastach: Warszawa (kilka puzzli ułożonych wspólnie ze znajomymi z kursu), Poznań (latem w Poznaniu nie ułożyłam nic) i Gdańsk (jesienno-zimowy Gdańsk sprzyja układaniu puzzli!). Wybrałam się też na kilka, krótkich low-costowych wypadów po Europie. Chyba najbardziej podobał mi się październikowy wyjazd na Majorkę i trekking solo po GR221 (200km w 4 dni).
Awatar użytkownika
ann
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 533
Rejestracja: 10 stycznia 2021, 19:23
Lokalizacja: CT

Re: Out of the Blue 1000 Buncha Masks

Post autor: ann »

Super są te puzzle :D
aneta
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3573
Rejestracja: 05 lutego 2018, 19:45

Re: Out of the Blue 1000 Buncha Masks

Post autor: aneta »

Wooow, szacun :D
Awatar użytkownika
kallarepka
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3536
Rejestracja: 11 lutego 2014, 12:49

Re: Out of the Blue 1000 Buncha Masks

Post autor: kallarepka »

Ooo, podziwiam, maseczki mi tak obrzydły, że już nie mogłabym więcej na nie patrzeć. ;)
Awatar użytkownika
kallarepka
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3536
Rejestracja: 11 lutego 2014, 12:49

Re: Out of the Blue 1000 Buncha Masks

Post autor: kallarepka »

kamilka89 pisze: 09 stycznia 2024, 23:31 Wątek podróżniczy postaram się zaktualizować w tym tygodniu :D Chociaż niestety aż tyle różnych puzzli nie układałam w 2023 roku. Ze względu na nową pracę nie miałam możliwości wyjechać na dłuższy okres czasu, ale udało mi się mieszkać w trzech polskich miastach: Warszawa (kilka puzzli ułożonych wspólnie ze znajomymi z kursu), Poznań (latem w Poznaniu nie ułożyłam nic) i Gdańsk (jesienno-zimowy Gdańsk sprzyja układaniu puzzli!). Wybrałam się też na kilka, krótkich low-costowych wypadów po Europie. Chyba najbardziej podobał mi się październikowy wyjazd na Majorkę i trekking solo po GR221 (200km w 4 dni).
Wow, czy GR221 to ten najtrudniejszy szlak na wyspie, który jest generalnie jednym z najtrudniejszych w Europie?
Gratuluję kondycji i samozaparcia!
kamilka89
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 153
Rejestracja: 01 maja 2020, 23:43

Re: Out of the Blue 1000 Buncha Masks

Post autor: kamilka89 »

GR221 to jest dawny szlak handlowy Majorki (Ruta de Pedra en Sec). Prowadzi przez góry Tramuntana na północy wyspy. Łącznie ma on około 160km długości i 6000m przewyższeń (ja go sobie wydłużyłam dodatkowymi wycieczkami i doszłam do samego morza). Ale technicznie ten szlak nie jest trudny. Zazwyczaj za najtrudniejszy szlak Europy uznawany jest GR20 na Korsyce (180km, 12000m up). Byłam tam półtorej roku temu i naprawdę jest on dość ciężki. Miałam w planach przejść go w 8 dni i się nie udało ;) Niestety tam nikt nie zostawił puzzli na szlaku :D
Awatar użytkownika
kallarepka
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3536
Rejestracja: 11 lutego 2014, 12:49

Re: Out of the Blue 1000 Buncha Masks

Post autor: kallarepka »

kamilka89 pisze: 10 stycznia 2024, 21:34 GR221 to jest dawny szlak handlowy Majorki (Ruta de Pedra en Sec). Prowadzi przez góry Tramuntana na północy wyspy. Łącznie ma on około 160km długości i 6000m przewyższeń (ja go sobie wydłużyłam dodatkowymi wycieczkami i doszłam do samego morza). Ale technicznie ten szlak nie jest trudny. Zazwyczaj za najtrudniejszy szlak Europy uznawany jest GR20 na Korsyce (180km, 12000m up). Byłam tam półtorej roku temu i naprawdę jest on dość ciężki. Miałam w planach przejść go w 8 dni i się nie udało ;) Niestety tam nikt nie zostawił puzzli na szlaku :D
Tak! To właśnie relacje z GR20 czytałam. Tylko mi się wyspy pomyliły.
Obydwa wydają się świetne. Choć tylko na GR221 miałabym szansę podciągnąč formę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „kamilka89”