Falcon 2000 - An Elegant Soiree - August Knoop

Awatar użytkownika
mariareis
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1584
Rejestracja: 12 października 2014, 08:00

Falcon 2000 - An Elegant Soiree - August Knoop

Post autor: mariareis »

No cóż, drugie puzzle, które mnie pokonały. Miały to być ostatnie puzzle na WPD, ale nie dałam rady. Ułożyłam, co się dało, a potem tylko omijałam wzrokiem sterty buro-czarnych elementów, które mi zostały. Po paru miesiącach postanowiłam je złożyć, w końcu puzzle to zabawa, a nie obowiązek, a nieskończony obrazek skutecznie hamował zaczęcie kolejnych. Może ktoś inny podejmie się wyzwania.
Puzzle stare, nie wiem, czy kompletne, troszkę zniszczone (ale nie bardzo), elementy czasami pasowały nie na swoje miejsce (ale już nie z wszystkich stron). Wzór fajny, August Knoop był malarzem "towarzystwa" angielskiego, ale wolałabym nowsze wykonanie.

Tak zaczynałam, pełna optymizmu :( :

Obrazek

Tyle ułożyłam:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Tak się prezentuje wzór na pudełku:

Obrazek

Obrazek
abee
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 934
Rejestracja: 18 września 2015, 23:57

Re: Falcon 2000 - An Elegant Soiree - August Knoop

Post autor: abee »

Całkiem dużo ułożyłaś. Szkoda, że przyszło zmęczenie materiału...
Też mam te puzzle, ale moje pudełko jest starsze i widać po nim , że dużo przeszło. Ciekawa jestem ile u mnie brakuje elementów?
Awatar użytkownika
mariareis
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1584
Rejestracja: 12 października 2014, 08:00

Re: Falcon 2000 - An Elegant Soiree - August Knoop

Post autor: mariareis »

abee pisze: 22 sierpnia 2019, 17:51 Całkiem dużo ułożyłaś. Szkoda, że przyszło zmęczenie materiału...
Też mam te puzzle, ale moje pudełko jest starsze i widać po nim , że dużo przeszło. Ciekawa jestem ile u mnie brakuje elementów?
Ułożyłam, co się dało po wzorze i kolorze, potem już tak nie szło. Miałam ich już dosyć, za dużo było tych burych i czarnych kolorów, poza tym nigdy nie byłam pewna, czy dobrze dopasowałam puzzel. Mam nadzieję, że Tobie pójdzie lepiej :), no i że będą kompletne.
asia240579
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 14
Rejestracja: 27 grudnia 2018, 12:29

Re: Falcon 2000 - An Elegant Soiree - August Knoop

Post autor: asia240579 »

Te puzzle są super. Masz je jeszcze?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mariareis”