Castorland - Malbork 1000el.

Awatar użytkownika
Astaroth
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 24
Rejestracja: 12 września 2019, 22:01
Lokalizacja: Wejherowo

Castorland - Malbork 1000el.

Post autor: Astaroth »

Na 2 ogień padł Castorland, tak jak Schmidta układało mi się przyjemnie to tutaj tak w kit , spasowanie takie sobie, nie dało się przenieść po 6 puzzli bo się rozpadały, Za to wzór przepiękny :) P.s. Układanie nieba dla masochistów :P
Załączniki
IMG_20190831_191956.jpg
IMG_20190902_210220.jpg
IMG_20190903_154915.jpg
Barum
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 154
Rejestracja: 06 września 2019, 20:29
Lokalizacja: Poznań

Re: Castorland - Malbork 1000el.

Post autor: Barum »

Niestety Castorland tak ma. Wzory ma piękne ale spasowanie takie sobie. Jest to szczególnie uciążliwe jak układa się poszczególne sekcje obrazka gdzieś na boku i potem wpasowuje w całość. Ale można i z tym sobie poradzić ;) Ale przy większych elementacjach ludzie nie narzekają, więc może są lepiej spasowanie. Póki co, osobiście nie sprawdzałem ;)
Awatar użytkownika
Astaroth
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 24
Rejestracja: 12 września 2019, 22:01
Lokalizacja: Wejherowo

Re: Castorland - Malbork 1000el.

Post autor: Astaroth »

no spasowanie tragedia .... ale fakt maja takie wzory ze mimo to chce się je układać :P teraz układam trefla i jak dla mnie Schmidt ma najlepsze spasowanie , może trochę szersze niż Trefl ale tak jakby ranty były pozaokrąglane, super sprawa
Awatar użytkownika
Wojciech
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 4070
Rejestracja: 09 października 2018, 17:05

Re: Castorland - Malbork 1000el.

Post autor: Wojciech »

Astaroth pisze: 15 września 2019, 09:49 P.s. Układanie nieba dla masochistów :P
:lol: Castoniebo wszystkich chyba dobija. Ale jak się mu poświęci trochę czasu i uwagi to jest do ogarnięcia.
Awatar użytkownika
ridibunda
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3088
Rejestracja: 04 lutego 2017, 11:55
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Castorland - Malbork 1000el.

Post autor: ridibunda »

Weź sobie teraz ułóż zmieszany Malbork 3k, tam to jest dopiero jazda z castoniebem, chyba najgorsze puzzle w moim życiu...
Awatar użytkownika
Astaroth
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 24
Rejestracja: 12 września 2019, 22:01
Lokalizacja: Wejherowo

Re: Castorland - Malbork 1000el.

Post autor: Astaroth »

Wojciech pisze: 15 września 2019, 19:14
Astaroth pisze: 15 września 2019, 09:49 P.s. Układanie nieba dla masochistów :P
:lol: Castoniebo wszystkich chyba dobija. Ale jak się mu poświęci trochę czasu i uwagi to jest do ogarnięcia.
Jasne tylko czemu pól dnia i czemu potem widzę na niebiesko :D :D
Awatar użytkownika
Astaroth
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 24
Rejestracja: 12 września 2019, 22:01
Lokalizacja: Wejherowo

Re: Castorland - Malbork 1000el.

Post autor: Astaroth »

ridibunda pisze: 15 września 2019, 19:52 Weź sobie teraz ułóż zmieszany Malbork 3k, tam to jest dopiero jazda z castoniebem, chyba najgorsze puzzle w moim życiu...
Wiesz ze chciałem .. ale jest to pod wielkim znakiem zapytania :P najpierw ułożę jeszcze jedne Casto z mini niebem i wysypem drzew
Jagoda
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 6504
Rejestracja: 03 lutego 2019, 22:41

Re: Castorland - Malbork 1000el.

Post autor: Jagoda »

Astaroth pisze: 15 września 2019, 20:27
ridibunda pisze: 15 września 2019, 19:52 Weź sobie teraz ułóż zmieszany Malbork 3k, tam to jest dopiero jazda z castoniebem, chyba najgorsze puzzle w moim życiu...
Wiesz ze chciałem .. ale jest to pod wielkim znakiem zapytania :P najpierw ułożę jeszcze jedne Casto z mini niebem i wysypem drzew
A ja chciałam ułożyć i ten Malbork 1k, no i ten 3k:))) Tylko tak własnie nie mogę się zdobyć na kupienie tych puzzli, bo analizuje proporcje i jakoś to niebo i trawa wygrywają...:)
Awatar użytkownika
Astaroth
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 24
Rejestracja: 12 września 2019, 22:01
Lokalizacja: Wejherowo

Re: Castorland - Malbork 1000el.

Post autor: Astaroth »

Jagoda pisze:
Astaroth pisze: 15 września 2019, 20:27
ridibunda pisze: 15 września 2019, 19:52 Weź sobie teraz ułóż zmieszany Malbork 3k, tam to jest dopiero jazda z castoniebem, chyba najgorsze puzzle w moim życiu...
Wiesz ze chciałem .. ale jest to pod wielkim znakiem zapytania [emoji14] najpierw ułożę jeszcze jedne Casto z mini niebem i wysypem drzew
A ja chciałam ułożyć i ten Malbork 1k, no i ten 3k:))) Tylko tak własnie nie mogę się zdobyć na kupienie tych puzzli, bo analizuje proporcje i jakoś to niebo i trawa wygrywają...:)
Też miałem taki plan, ale aż tak bardzo się nie różnią , więc raczej na pewno z tą elementacja Castorlanda będę układał coś innego

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka

ODPOWIEDZ

Wróć do „Astaroth”