Trefl 500 - "Poranek na wsi"

Awatar użytkownika
Aśka300
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1492
Rejestracja: 20 stycznia 2017, 20:44

Trefl 500 - "Poranek na wsi"

Post autor: Aśka300 »

Trefl 500
Poranek na wsi
wymiary: 48x34 cm
nr katalogowy: 37352

Obrazek

Obrazek

Całkiem nowe puzzle, kupione ostatnio z innymi 3 paczkami. Świetny obrazek pod względem tematyki, kolorystyki, spasowania, różnorodności. Bardzo miłe puzzle. Musiałam niestety je złożyć bo układałam w "living roomie" :lol: , a stół będzie w dzień potrzebny, zresztą po powrocie z pracy również będzie ciemno... zdjęcie robione w dziennym świetle wyglądałoby inaczej, ale niestety ;) To jeden z tych '5-setkowych kaprysów', które musiałam kupić bo oczu nie mogę oderwać. Pierwszy to był "Positano, Wybrzeże Amalfickie,Włochy", który to (...kaprys :lol:) jest już w moim albumie, a trzeci będzie układany za jakiś czas... Pomimo małej elementacji polecam "Poranek na wsi" ;)
Ostatnio zmieniony 13 stycznia 2020, 04:16 przez Aśka300, łącznie zmieniany 1 raz.
Jagoda
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 6501
Rejestracja: 03 lutego 2019, 22:41

Re: Trefl 500 - "Poranek na wsi"

Post autor: Jagoda »

Oglądałam dzisiaj różne puzzle Hiro Tanikawy (skończyłam układac właśnie jego Londyn - Castorland 1500, sa w moim albumie) i widziałam ten obrazek. No i zastanawiałam się, gdzie ja już widziałam takie puzzle... A to ten malutki, śliczny Trefl:)
Barum
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 154
Rejestracja: 06 września 2019, 20:29
Lokalizacja: Poznań

Re: Trefl 500 - "Poranek na wsi"

Post autor: Barum »

Bardzo fajny obrazek. Żywy, kolorowy, optymistyczny 😀 I cóż że taka mała elementacja... Nie każde puzzle muszą być wyzwaniem. Takie małe elementacje, przy takiej tematyce, to po prostu czysta rozrywka dla przyjemności 😉
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aśka300”