Kittens - Clementoni 500 el.

aniaw89
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 9
Rejestracja: 18 lutego 2015, 22:32
Lokalizacja: Bytom \ Gliwice

Kittens - Clementoni 500 el.

Post autor: aniaw89 »

Kocięta. Dosyć mała elementacja bo tylko 500 elementów.
Układanka z serii High Quality Collection. Może i wysoka jakość wykonania, bo obrazek naprawdę ślicznie się prezentuje i puzzle są bardzo miłe w dotyku, niestety, elementy bardzo mocno odbijały światło, przez to układanie było bardzo niewygodne i dosyć męczące. Poza tym, po otwarciu pudełka część puzzli była pozaczepiana ze sobą i przy odczepianiu elementów niektóre troszkę się uszkodziły. To moje pierwsze puzzle tej firmy, więc nie wiem czy to norma, czy po prostu jakieś niefortunne pudełko ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek
crissy
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 481
Rejestracja: 19 września 2014, 11:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Kittens - Clementoni 500 el.

Post autor: crissy »

aniaw89 pisze: niestety, elementy bardzo mocno odbijały światło, przez to układanie było bardzo niewygodne i dosyć męczące. Poza tym, po otwarciu pudełka część puzzli była pozaczepiana ze sobą i przy odczepianiu elementów niektóre troszkę się uszkodziły. To moje pierwsze puzzle tej firmy, więc nie wiem czy to norma, czy po prostu jakieś niefortunne pudełko ;)
Różnie to bywa :) Ja z Clementoni miałam ze trzy obrazki, wszystkie rzeczywiście były dość błyszczące, w jednych łączenia były zdecydowanie ponadprzeciętnie widoczne, a w jednym elementy właśnie tak się zaczepiały i czasem rozwarstwiały. Ale generalnie ja jestem na TAK jeśli chodzi o tego producenta :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aniaw89”