Ravensburger, Disney Moments, 40320

Awatar użytkownika
chrumcia91
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3624
Rejestracja: 18 kwietnia 2017, 12:52
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Ravensburger, Disney Moments, 40320

Post autor: chrumcia91 »

No dobra, udało się:)
Część C gotowa :D
2.jpg
Trudna sytuacja w rodzinie sprawiła, że na puzzle ani czasu ani weny nie było, jednak ostatnimi dniami w końcu udało mi się do nich porządnie dobrać :D
Ta ramka bez ramki to jest jakiś koszmar, kilka puzzli na dole na pewno nie jest na swoim miejscu(kształem jest, kolorostycznie juz nie bardzo :lol: ) ale nie mam już chyba na to siły :lol:
Worek B w Krakowie rozłożony czeka na mnie, ja na Mazurach :P Worek D jest ze mną więc nie wykluczam, że dzis, jutro lub za kilka dni zacznę sortowanie i układanie ;)
Awatar użytkownika
edorka
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 5755
Rejestracja: 06 października 2019, 14:46
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ravensburger, Disney Moments, 40320

Post autor: edorka »

W końcu zabrałaś się za robotę :lol:

Fajny ten obrazek, ale ramka-nie-ramka faktycznie wygląda koszmarnie (nawet na zdjęciu)
Awatar użytkownika
chrumcia91
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3624
Rejestracja: 18 kwietnia 2017, 12:52
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Ravensburger, Disney Moments, 40320

Post autor: chrumcia91 »

jak ktoś chętny to można obejrzeć timelapse: https://youtu.be/FcOSN0gwz1Q :)
Awatar użytkownika
chrumcia91
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3624
Rejestracja: 18 kwietnia 2017, 12:52
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Ravensburger, Disney Moments, 40320

Post autor: chrumcia91 »

No dobra, czasu na puzzle i filmiki nie ma....
Cały lipiec byłam u rodziców i 23 lipca tuż przed wyjazdem do domu (ehhh teraz juz moj dom to jednak Krakow :D ) skończyłam worek D.
1.jpg
Wcześniej jakoś ani czasu, ani weny nie było żeby się dobrać do laptopa, jedynie na FB wrzuciłam zdjęcie.
Ten worek póki co układało mi się najlepiej, był najprostszy ;)
Miałam chwile zwątpienia bo zgubiłam 1 puzzla.... na szczeście udało się go znaleźć, tzn. ja nie moglam znaleźć przez kilka dni, przyjechał Mikołaj i znalazł :lol: A sniło mi się w nocy ze go znalazł....ehhh :D
W każdym razie worek D gotowy, teraz niestety sierpień zapowiada się tak że przez 6 dni w tygodniu chyba bede pracowac po 9 godzin dziennie lub czasem po 12 więc nie wiem kiedy wrócę do układania...mam jeszcze do złożenia chyba 2 filmiki, bo ułożyłam jeszcze jedne puzzle z puzzlecrossingu. Przed chwilą udało mi się zmontować timelapse z tego worka, więc póki co to by było na tyle :lol:
https://youtu.be/xxo_nbJpiRY

Mam nadzieję, że wrócę prędzej czy później z relacjami z układania puzzli i w ogóle że wrócę do Was, ale nie wiem kiedy to nastąpi :lol:
Dobrze, że lubię swoją pracę to aż tak nie narzekam :P
Awatar użytkownika
chrumcia91
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3624
Rejestracja: 18 kwietnia 2017, 12:52
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Ravensburger, Disney Moments, 40320

Post autor: chrumcia91 »

Po dłuuuugiej przerwie wróciłam do puzzli i powoli nadrabiam zaległości na forum.
Dużo się dzieje u mnie, niekoniecznie dobrze, więc weny na puzzle nie miałam kompletnie, ale ostatnio udało mi się zmobilizować do układania i tym oto sposobem przed chwilą skończyłam układać worek B :D
1.jpg
Nie było nawet aż tak strasznie jak się obawiałam :) Wydaje mi się, że najgorsze za mną, jeśli chodzi o te puzzle. Jutro postaram się zacząć segregację kolejnego worka E i powoli nadrabiam też vlogi i timelapsy ;) może uda mi się w końcu do Was wrócić :)
Awatar użytkownika
chrumcia91
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3624
Rejestracja: 18 kwietnia 2017, 12:52
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Ravensburger, Disney Moments, 40320

Post autor: chrumcia91 »

Gdyby kogoś interesowało jak mi się układało worek D to możecie posłuchać ;) (film nagrywany 05.08)
https://youtu.be/npzJFHxMa44
Awatar użytkownika
chrumcia91
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3624
Rejestracja: 18 kwietnia 2017, 12:52
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Ravensburger, Disney Moments, 40320

Post autor: chrumcia91 »

timelapse z worka B: https://youtu.be/-LukGnyqYaU

Worek E dzis zaczęłam segregować, myślałam, że uda mi się poświęcić na niego trochę czasu, ale niestety nie udało się.... kolejna próba w środę ;)
Awatar użytkownika
chrumcia91
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3624
Rejestracja: 18 kwietnia 2017, 12:52
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Ravensburger, Disney Moments, 40320

Post autor: chrumcia91 »

Po miesięcznej przerwie nagrałam nowego vloga o układaniu worka B: https://youtu.be/i8hjnSfYq4g
Niestety po moich ostatnich wydarzeniach w życiu trochę ciężko mi się pozbierać i nagrać coś "porządnego"...
Awatar użytkownika
chrumcia91
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3624
Rejestracja: 18 kwietnia 2017, 12:52
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Ravensburger, Disney Moments, 40320

Post autor: chrumcia91 »

Widzę że minął ponad rok od mojego ostatniego posta tutaj 🙈 dużo się działo, było mało czasu na puzzle, szczerze mówiąc w ogóle nie chce mi się wchodzić na forum z braku czasu. Melduje jednak że dzisiaj udało mi się skończyć ostatni worek. Puzzle są kompletne, a bałam się że będzie czegoś brakować. Postaram się niedługo wrzucić fotki z ulozonych worków. Nie wiem kiedy je złoże w całość bo na razie śnieg i mróz i nie mam gdzie🤣
Awatar użytkownika
kallarepka
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3509
Rejestracja: 11 lutego 2014, 12:49

Re: Ravensburger, Disney Moments, 40320

Post autor: kallarepka »

chrumcia91 pisze: 21 listopada 2022, 17:54 Widzę że minął ponad rok od mojego ostatniego posta tutaj 🙈 dużo się działo, było mało czasu na puzzle, szczerze mówiąc w ogóle nie chce mi się wchodzić na forum z braku czasu. Melduje jednak że dzisiaj udało mi się skończyć ostatni worek. Puzzle są kompletne, a bałam się że będzie czegoś brakować. Postaram się niedługo wrzucić fotki z ulozonych worków. Nie wiem kiedy je złoże w całość bo na razie śnieg i mróz i nie mam gdzie🤣
Chrumcia!!!!! Dobrze cię widzieć znowu na forum! :) Trzymam kciuki za życie.
Nikt chyba jeszcze nie fotografował się z puzzlami na śniegu, więc możesz być pierwsza :P
Awatar użytkownika
edorka
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 5755
Rejestracja: 06 października 2019, 14:46
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ravensburger, Disney Moments, 40320

Post autor: edorka »

Jak miło znów Cię widzieć :)
Peter43
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 280
Rejestracja: 29 kwietnia 2021, 17:46

Re: Ravensburger, Disney Moments, 40320

Post autor: Peter43 »

Witaj ponownie :)
Awatar użytkownika
chrumcia91
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3624
Rejestracja: 18 kwietnia 2017, 12:52
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Ravensburger, Disney Moments, 40320

Post autor: chrumcia91 »

No dobra, dzisiaj mam chwilę czasu wolnego to nadrobię zaległości w tym wątku :)
Po ułożeniu worka B (C i D był już gotowy wczesniej) zabrałam się za układanie innych puzzli, a konkretnie Lahaina Visions, chyba się nie chwaliłam? :lol: oj chyba mam dużo do nadrobienia, postaram się pokazać Wam co układałam.... Po ułożeniu Lahaina Visions (6 grudnia - 20 stycznia) ułożyłam całe 7 pudełek podczas WPD 2022 :lol:

Jakoś zaraz po WPD wzięłam się za worek E i skończyłam go 1 maja
1.jpg
time lapse: https://youtu.be/-kcOz2c35rs

21 czerwca skończyłam worek F
1.jpg
time lapse: https://youtu.be/xCtbYvW7t8g

25 lipca ułożyłam worek G
1.jpg
time lapse: https://youtu.be/dV32AwZ3h9Y

Mniej więcej potrzebowałam miesiąc na ułozenie 1 worka, akurat od kwietnia do teraz pracowałam po około 190-200 h w miesiącu (6 dni w tygodniu )więc cieżko było znaleźć czas i chęci. Zazwyczaj jak miałam do pracy na 12:00 to rano siadałam na godzinke czy 2 i ewentualnie w niedziele.
Miałam plan ułożyć je przed zimą i układać worki po kolei. Jak pamiętacie te puzzle wylicytowałam jako powystawowe i było ryzyko, że któryś z worków będzie niekompletny. Wzięłam worek H i był właśnie poklejony taśmą i wydawało mi się, że puzzli w nim jest mniej. Postanowiłam odłożyć go na koniec. Wolałam ułożyc kompletne worki, odlozyć je ułożone w inne miejsce i na koniec ułożyć ten wybrakowany i ewentualnie potem pisac do Ravensburgera. Tak więc wziełam kolejny worek I i 12 września go skończyłam
1.jpg
time lapse:https://youtu.be/V6hLERQfE_U

Pózniej worek J
1.jpg
timelapse dopiero się do niego robi, bo nawet nie miałam kiedy na bieżąco składac tego...wolałam jak najszybciej układać przed zimą - srednio mi to wyszło...
W każdym razie byłam szczęśliwa, że został mi tylko 1 worek do ułożenia, po męczyłam się z tymi puzzlami już drugi rok
No i w końcu wyciągnełam worek H, wyobraźcie sobie moje szczęście jak okazało się, że żadnego puzzla nie brakuje, aż po prostu nie wierzę....wczoraj skończyłam wszystkie worki. Na zewnątrz sniegu na szczescie juz nie ma, ale mrozik jest, jeśli uda mi się ogarnąć wolną sobotę i będzie pogoda to bede sie starać je złożyć w całość, ewetualnie w niedziele...ale wszystko zależy od pogody- jak będzie zimno to nie mam ochoty marznać, bo to robota na kilka ładnych godzin(poźniej chce je w kawałkach schować do pudełka)
Awatar użytkownika
chrumcia91
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3624
Rejestracja: 18 kwietnia 2017, 12:52
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Ravensburger, Disney Moments, 40320

Post autor: chrumcia91 »

nie mogłam dodać więcej zdjęć w poście więc kolejny....
1.jpg
time lapse dopiero będę robic...

W kazdym razie nie wiem kiedy je złożę, będę się starać jak najszybciej:)

Ogólnie mówiąc puzzle nie były aż takie trudne. Ramka co prawda dawała w kość bo była tylko jedna lub 2 strony ramki, te świecące gwiazdeczki też nie były proste, ale na spokojnie do ułozenia, reszta zazwyczaj była łatwa do posegregowania na dane fragmenty. Gdybym tylko miała więcej czasu to szybciej bym się z tym uwinęła.
Tamten rok był bardzo ciężki, mój tata zachorował, później niestety przegrał walkę z chorobą... musiałam się sama pozbierać, mama została sama na drugim końcu Polski, ciężko było, nadal jest, ale jakoś dajemy radę. Nawet na puzzle nie miałam ochoty bo za dużo przy nich rozmyślałam, potrzebowałam czasu. Powoli wracam do puzzli, teraz mam nadzieję, że w końcu poukładam te pudła co się kurzą już tyle czasu :lol:
Będę się starać częściej tu zaglądać :)
Awatar użytkownika
wijkaa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1884
Rejestracja: 29 listopada 2019, 11:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ravensburger, Disney Moments, 40320

Post autor: wijkaa »

Współczuję z powodu Twoje straty.
Peter43
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 280
Rejestracja: 29 kwietnia 2021, 17:46

Re: Ravensburger, Disney Moments, 40320

Post autor: Peter43 »

Bardzo Ci współczuję. Dopiero teraz przeczytałem. :/
Awatar użytkownika
Gosia_M
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 438
Rejestracja: 07 marca 2022, 18:04
Lokalizacja: Kraków

Re: Ravensburger, Disney Moments, 40320

Post autor: Gosia_M »

Bardzo mi przykro z powodu Twojej straty, niestety sama przez to przechodziłam :(

Gratulacje z okazji ułożenia ostatniego worka. Wspaniale, że puzzle okazały się kompletne. Na pewno chętnie teraz poukładasz coś innego :)
Awatar użytkownika
chrumcia91
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3624
Rejestracja: 18 kwietnia 2017, 12:52
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Ravensburger, Disney Moments, 40320

Post autor: chrumcia91 »

Dzięki wszystkim 😌

Śniegu pada coraz więcej, sobota w pracy, chyba będą musimy jednak poczekać dłużej na złożenie🤣
No cóż, nie mogę się doczekać układania innych pudelek, stęskniłam się za czymś innym niż bajki😉 w niedziele może się uda zacząć😉
Awatar użytkownika
Vicky
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3944
Rejestracja: 13 kwietnia 2016, 23:44

Re: Ravensburger, Disney Moments, 40320

Post autor: Vicky »

chrumcia91 pisze: 24 listopada 2022, 18:23 No cóż, nie mogę się doczekać układania innych pudelek, stęskniłam się za czymś innym niż bajki😉
W takim razie czekamy. Powodzenia. Witaj z powrotem.
Jagoda
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 6462
Rejestracja: 03 lutego 2019, 22:41

Re: Ravensburger, Disney Moments, 40320

Post autor: Jagoda »

Przykro mi z powodu Twojej straty. Jednocześnie cieszę się, że znów jesteś!
Awatar użytkownika
kallarepka
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3509
Rejestracja: 11 lutego 2014, 12:49

Re: Ravensburger, Disney Moments, 40320

Post autor: kallarepka »

Dopiero doczytałam... przykro mi z powodu Twojego taty. :(

A puzzle imponujące, czekam na efekt końcowy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Chrumcia”