FRIENDS - Milkshake, The Television Series (Winnings Moves ???, 1000)

Awatar użytkownika
Berry
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 668
Rejestracja: 08 listopada 2018, 20:24

FRIENDS - Milkshake, The Television Series (Winnings Moves ???, 1000)

Post autor: Berry »

Dostałam wczoraj w prezencie 3 opakowania puzzli, wszystkie związane z serialami, które oglądam. Co ciekawe są to obrazki, może za wyjątkiem jednego, których sama bym sobie na pewno nie kupiła :lol: Na pierwszy ogień poszli Przyjaciele. Serial który, za pierwszym razem oglądałam z moją mamą i później niezliczoną ilość razy sama i ze znajomymi. Czasem oglądam po kolei a innym razem pojedyncze odcinki ale zawsze tak samo świetnie się przy nich bawię :D Są tu inni fani tego serialu?

Co do puzzli to pierwszy raz spotykam się z firmą Winnings Moves a puzzle są produkowane w Polsce :o Ktoś wie coś więcej na ten temat? Jakość moim zdaniem nie jest najlepsza, pewnie potęguje to fakt, że dwie ostatnie moje układanki to był Schmidt :P Na plus jest na pewno znikoma ilość pyłu i dobre spasowanie (można przenosić złączone kawałki bez problemu), załączono również plakat. Na minus jest to, że trafiły mi się elementy połączone a ich rozłączenie wymagało dużej delikatności. Parę elementów jest rozwarstwiających albo zagiętych. Pudełko układanki jest mniejsze i węższe niż zazwyczaj co może jest fajne ale karton z którego zostało wykonane jest nietrwały. Podczas przenoszenia jego spodniej części w jednej ręce, zrobiłam wgniecenio-dziurę :| Największą wadą jest jednak to, że przy ułożeniu tylko tego co widzicie już zaliczyłam kilka wpadek ponieważ elementy pasują w wiele miejsc, więc strach pomyśleć co będzie dalej :? Wiem, że puzzle pochodzą z Empiku i jest jeszcze inny obrazek z tej serii.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 09 sierpnia 2020, 15:34 przez Berry, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Berry
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 668
Rejestracja: 08 listopada 2018, 20:24

Re: FRIENDS - Milkshake, The Television Series (Winnings Moves ???, 1000)

Post autor: Berry »

Skończone! Radość z układania zakłócała jakość o której rozpisywałam się wcześniej ale koniec końców uważam czas z nimi za przyjemny :)

Obrazek
Awatar użytkownika
jagabaga
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 5075
Rejestracja: 16 grudnia 2015, 12:31
Lokalizacja: Miasto Kiepury i... Gierka;-)

Re: FRIENDS - Milkshake, The Television Series (Winnings Moves ???, 1000)

Post autor: jagabaga »

Serialu nie oglądałam, więc... najbardziej to mi się ramka podoba :lol:
Awatar użytkownika
Wojciech
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 4027
Rejestracja: 09 października 2018, 17:05

Re: FRIENDS - Milkshake, The Television Series (Winnings Moves ???, 1000)

Post autor: Wojciech »

Czas z Przyjaciółmi jest zawsze przyjemny.
Ale jednak wolę serial. ;)
aneta
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3493
Rejestracja: 05 lutego 2018, 19:45

Re: FRIENDS - Milkshake, The Television Series (Winnings Moves ???, 1000)

Post autor: aneta »

Ja też wolę serial :) Na ułożone puzzle miło popatrzeć, ale nie urzekł mnie ten wzór na tyle, żebym go zamierzała kupić, mimo że serial bardzo lubię :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Berry”