Clementoni 1000 Gradient

kamilka89
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 153
Rejestracja: 01 maja 2020, 23:43

Clementoni 1000 Gradient

Post autor: kamilka89 »

Zawsze chciałam mieć puzzle typu gradient! A do tego jeszcze z serii Clementoni High Quality, która jest jedną z moich ulubionych. Piękne, żywe kolory. Spodziewałam się, że będzie się je trudno układać, a okazały się proste. Kiedyś ktoś napisał o tych puzzlach na forum, że są relaksujące. W pełni się zgadzam. Poniżej kolorowa sesja (kocyk Spokey też polecam ;))

Wymiary: 69 x 50 cm

Ułożone: 27.04.2021
Załączniki
IMG-20210429-WA0001.jpg
IMG-20210429-WA0002.jpg
IMG-20210429-WA0003.jpg
Manana
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 794
Rejestracja: 20 stycznia 2021, 20:38
Lokalizacja: Wrocław/Trzebnica

Re: Clementoni 1000 Gradient

Post autor: Manana »

O i skarpetki jakie dopasowane 😉 super jest ta seria gradientowa!
kamilka89
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 153
Rejestracja: 01 maja 2020, 23:43

Re: Clementoni 1000 Gradient

Post autor: kamilka89 »

Nawet nie wiedziałam, że wyszła teraz taka seria Color Boom. Piękne są te wzory. Te puzzle, które ja zakupiłam, to jakieś starsze wydanie. Może w lepszej jakości..? Na pewno o kilka złotych tańsze, bo zapłaciłam za nie około 17zł.
Awatar użytkownika
Sunako1006
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 394
Rejestracja: 18 kwietnia 2020, 15:44
Lokalizacja: Kraków, Warszawa

Re: Clementoni 1000 Gradient

Post autor: Sunako1006 »

kamilka89 pisze: 29 kwietnia 2021, 18:36 Nawet nie wiedziałam, że wyszła teraz taka seria Color Boom. Piękne są te wzory. Te puzzle, które ja zakupiłam, to jakieś starsze wydanie. Może w lepszej jakości..? Na pewno o kilka złotych tańsze, bo zapłaciłam za nie około 17zł.
Ładny jest ten gradient, ogólnie w puzzlach fragmenty nieba lub czegoś innego, gdzie stopniowo zmieniają się kolory, potrafią być najprzyjemniejsze. Też się szykuję na układanie gradientu, akurat z tej nowej kolekcji Color Boom, które pojawiły się w tym roku, są ogólnie droższe od zwykłych tysiaków i nie wiem z czego wynika większa cena.
Ten Twój gradient pojawił się rok temu, może po prostu były większe promocje już na niego
Awatar użytkownika
edorka
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 5708
Rejestracja: 06 października 2019, 14:46
Lokalizacja: Wrocław

Re: Clementoni 1000 Gradient

Post autor: edorka »

Fajne!
Sunako1006 pisze: 29 kwietnia 2021, 23:56
kamilka89 pisze: 29 kwietnia 2021, 18:36 Nawet nie wiedziałam, że wyszła teraz taka seria Color Boom. Piękne są te wzory. Te puzzle, które ja zakupiłam, to jakieś starsze wydanie. Może w lepszej jakości..? Na pewno o kilka złotych tańsze, bo zapłaciłam za nie około 17zł.
Ładny jest ten gradient, ogólnie w puzzlach fragmenty nieba lub czegoś innego, gdzie stopniowo zmieniają się kolory, potrafią być najprzyjemniejsze. Też się szykuję na układanie gradientu, akurat z tej nowej kolekcji Color Boom, które pojawiły się w tym roku, są ogólnie droższe od zwykłych tysiaków i nie wiem z czego wynika większa cena.
Ten Twój gradient pojawił się rok temu, może po prostu były większe promocje już na niego
Czysta ekonoia - jest popyt to cena idzie w górę. To się dzieje głównie w naszym kraju - często zaglądam na inne strony i tam puzzle 1K danej firmy mają stałą cenę, niezależnie od tego, co maja wydrukowane na obrazku :evil:
ODPOWIEDZ

Wróć do „kamilka89”