Limonki (z serii Pantone) - 1000 - Clementoni

Lamela
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 242
Rejestracja: 14 stycznia 2021, 21:02
Lokalizacja: Wrocław / Lubań

Limonki (z serii Pantone) - 1000 - Clementoni

Post autor: Lamela »

Moje pierwsze z tej serii, już w trakcie układania nabrałem ochoty na skompletowanie całości (4 wzory). Wzór typu martwa natura, wystudiowany i elegancki.
Te kolory są po prostu fantastyczne :!: Dodatkowo bardzo podoba mi się różnorodność haczyków, dzięki czemu nawet ten boczny pasek nie był straszny.
Co ciekawe wszystkie cztery komplety z kolekcji mają identyczny wykrojnik (są tutaj na forum), dzięki czemu przy układaniu następnych będę miał ściągawkę :D
Załączniki
IMG_20210628_201120645.png
IMG_20210628_201108420.png
IMG_20210626_151406453.png
Jagoda
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 6462
Rejestracja: 03 lutego 2019, 22:41

Re: Limonki (z serii Pantone) - 1000 - Clementoni

Post autor: Jagoda »

Gdy jakis czas temu te 4 wzory pojawiły się jako nowosc, dogadałyśmy się z jedną z forumowych koleżanek na symultaniczne układanie któregoś z obrazków. Wybralysmy turkusowego pawia. I obie bylysmy w szoku po otwarciu pudełka, ze ten pasek i te kwadraty to czesc obrazka do ułożenia. To nas zniechecilo, kolejnych nie kupilysmy. Ale, przyznaje, kolory są mega i obrazki same w sobie tez super:)
aneta
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3543
Rejestracja: 05 lutego 2018, 19:45

Re: Limonki (z serii Pantone) - 1000 - Clementoni

Post autor: aneta »

A mnie się właśnie ten pasek i kwadraty podobają, fajna jest ta seria, dzięki temu zupełnie inna niż wszystkie puzzle :P Ale to już kwestia gustu.

A propos Pantone, oni naprawdę mają czasem realny wpływ na rzeczywistość :P A zawsze mi się wydawało, że ten ich kolor roku to jakiś pic na wodę :P
Prostota, minimalizm i elegancja linii - w takim duchu TVP przygotowała nowy, specjalnie stworzony na Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej logotyp i oprawę TVP Sport. Najlepszy kanał sportowy w Polsce już od piątku w swojej identyfikacji wizualnej będzie posługiwał się odważną i wyróżniającą go barwą limonki.

Ten kolor, zdaniem twórców oprawy, najlepiej oddaje energię kanału sportowego, jest też zbliżony barwą do jednego z kolorów wskazanych przez Instytut Pantone, jako kolor roku 2021, który niesie nadzieję i pozytywne myślenie po trudnym, pandemicznym roku 2020.
Obrazek

Kurski i spółka nie wysilili się z wyborem koloru, tylko postawili na gotowca :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lamela”