Produkcja puzzli Buffalo w Business Insider

Filmy, artykuły i inne ciekawostki na temat puzzli.
Awatar użytkownika
Berry
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 668
Rejestracja: 08 listopada 2018, 20:24

Produkcja puzzli Buffalo w Business Insider

Post autor: Berry »

W ramach prasówki trafiłam dzisiaj na Buisness Insider na filmik i notkę o produkcji puzzli przez Buffalo w Stanach zjednoczonych. Pokazany jest cały proces produkcji i komentarz odnośnie koronawirusa :)

https://businessinsider.com.pl/firmy/re ... ie/zxcdyv5

Ps. Przeszedł mnie dreszcz jak Pani mówiła o dorysowywaniu np. do obrazu Wysockiego - "pięknego żaglowca", w przypadku sztuki to ja wolę oryginały. Żaglowce, jelonki itd. niech zostawią na nowe super komputerowe ilustracje :lol:
Awatar użytkownika
edorka
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 5756
Rejestracja: 06 października 2019, 14:46
Lokalizacja: Wrocław

Re: Produkcja puzzli Buffalo w Business Insider

Post autor: edorka »

Berry pisze: 16 listopada 2020, 08:00 Ps. Przeszedł mnie dreszcz jak Pani mówiła o dorysowywaniu np. do obrazu Wysockiego - "pięknego żaglowca", w przypadku sztuki to ja wolę oryginały. Żaglowce, jelonki itd. niech zostawią na nowe super komputerowe ilustracje :lol:
:roll:
No comment.

A filmik obejrzę sobie w ramach prasówki również, w końcu treba robić przerwy od pracy, dzięki za linka!
Awatar użytkownika
aer
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 416
Rejestracja: 17 lipca 2017, 02:51
Lokalizacja: Wrocław

Re: Produkcja puzzli Buffalo w Business Insider

Post autor: aer »

Aż musiałam obejrzeć dwa razy - czy dobrze rozumiem, że puzzle po wycięciu lądują prosto w pudełku, nie są pakowane w worki? I pudełka też nie są foliowane z zewnątrz? Tzn. to dobrze bo bardziej ekologicznie ale pierwszy raz coś takiego widzę.
Awatar użytkownika
edorka
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 5756
Rejestracja: 06 października 2019, 14:46
Lokalizacja: Wrocław

Re: Produkcja puzzli Buffalo w Business Insider

Post autor: edorka »

Też zauważyłam, że od razu lecą w pudełka i te pudełka pakują po kilka do większego pudełka - i nic się nie gubi! (chyba ;) )
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ciekawostki”