Ravensbuger 1500, Harry Potter Hogwarts Map by MinaLima

Awatar użytkownika
Sunako1006
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 394
Rejestracja: 18 kwietnia 2020, 15:44
Lokalizacja: Kraków, Warszawa

Ravensbuger 1500, Harry Potter Hogwarts Map by MinaLima

Post autor: Sunako1006 »

Kolejny prezent urodzinowy, cudna mapa Hogwartu. Na pudełku nie ma wymienionych autorów ale jest logo studia MinaLima, które ma w swoim sklepie ten wzór, też z autografami Miraphora Mina i Eduardo Lima. Wzór mapy powstał jako plakat do kolekcjonerskiego boxa zawierającego wszystkie filmy Harrego Pottera. Teraz Raven wydał go pewnie jako urozmaicenie do innych grafik Harrego Pottera nawiązujących do filmów.

Obrazek
81i-P5xu5QL._SL1500_.jpg
Na razie sama ramka i jeziorko
Obrazek
Ostatnio zmieniony 10 sierpnia 2021, 17:06 przez Sunako1006, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
edorka
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 5776
Rejestracja: 06 października 2019, 14:46
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ravensbuger 1500, Harry Potter Hogwarts Map by MinaLina

Post autor: edorka »

Fajna mapka.
Czy skoro powstała jako dodatek można ją nabyć tylko w zestawie z filmami?
Awatar użytkownika
Sunako1006
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 394
Rejestracja: 18 kwietnia 2020, 15:44
Lokalizacja: Kraków, Warszawa

Re: Ravensbuger 1500, Harry Potter Hogwarts Map by MinaLina

Post autor: Sunako1006 »

edorka pisze: 08 sierpnia 2021, 19:12 Fajna mapka.
Czy skoro powstała jako dodatek można ją nabyć tylko w zestawie z filmami?
Często jest tak że rzeczy z kolekcjonerskich edycji nie da się inaczej kupić jako w zestawie lub kiedy ktoś sprzedaje rzeczy z boxa pojedynczo ale znalazłam plakat np tu https://giftio.com/pl/licencje-i-gry/li ... wartu.html, na stronie studia graficznego jakby też da się coś kupić.
A jeśli chodziło o same puzzle to przepraszam jeśli nie napisałam zbyt jasno, już edytowałam post, puzzle są dostępne w sklepach ale jak to bywa z fajnymi wzorami i powyżej 1500 elementów - są mało dostępne. Puzzle dopiero wydano w tym roku.
Awatar użytkownika
Sunako1006
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 394
Rejestracja: 18 kwietnia 2020, 15:44
Lokalizacja: Kraków, Warszawa

Re: Ravensbuger 1500, Harry Potter Hogwarts Map by MinaLina

Post autor: Sunako1006 »

Update postępów, ramka będzie pewnie na sam koniec

Obrazek
Awatar użytkownika
Sunako1006
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 394
Rejestracja: 18 kwietnia 2020, 15:44
Lokalizacja: Kraków, Warszawa

Re: Ravensbuger 1500, Harry Potter Hogwarts Map by MinaLima

Post autor: Sunako1006 »

Jagoda mnie ubiegła z ułożeniem do końca Hogwartu ale miałam mało czasu i ramka szła mi bardzo wolno 😅😅 Niestety nie mam nic innego żeby brać udział w konkursie i też zgłoszę chociaż nie znalazłam linijki, mam za to centymetr krawiecki 😆😆 :lol:
Świetne puzzle, środek poszedł mi szybko i miałam niesamowitą frajdę. No i gratulacje dla mnie bo w końcu ułożyłam coś więcej niż tysiaczek 🎉🎉

Obrazek

Obrazek
Załączniki
1628960382791.jpg
1628960382787.jpg
1628960382775.jpg
1628960382771.jpg
Awatar użytkownika
Sunako1006
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 394
Rejestracja: 18 kwietnia 2020, 15:44
Lokalizacja: Kraków, Warszawa

Re: Ravensbuger 1500, Harry Potter Hogwarts Map by MinaLima

Post autor: Sunako1006 »

Szczegóły są cudne, uwielbiam to że Wierzba bijąca składa się z napisów, to jak wygląda jezioro czy dynie przy chatce Hagrida
Załączniki
1628960382783.jpg
1628960382779.jpg
1628960382766.jpg
Jagoda
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 6501
Rejestracja: 03 lutego 2019, 22:41

Re: Ravensbuger 1500, Harry Potter Hogwarts Map by MinaLima

Post autor: Jagoda »

To do konkursu możemy przystąpić z tymi puzzlami jako team:) Uszykowałam sobie mapki na tzw "po powrocie z urlopu" i działam:)
A ta mapka fajnie się układa, prawda? Naprawdę mnie przerażała, zielony i brąz, wielka ramka. I ja w przeciwieństwie do Ciebie nie zostawiłam tej ramki na koniec, na koniec zostało mi zielone, to bez drzewek. I Wierzba też bardzo mnie zachwyciła:) No w ogóle w szczegółach te puzzle są super. Teraz też układam mapkę z Harry'ego, mam na tapecie Mapę Huncwotów, to jest wyzwanie:)
Awatar użytkownika
Sunako1006
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 394
Rejestracja: 18 kwietnia 2020, 15:44
Lokalizacja: Kraków, Warszawa

Re: Ravensbuger 1500, Harry Potter Hogwarts Map by MinaLima

Post autor: Sunako1006 »

Jagoda pisze: 14 sierpnia 2021, 21:41 To do konkursu możemy przystąpić z tymi puzzlami jako team:) Uszykowałam sobie mapki na tzw "po powrocie z urlopu" i działam:)
A ta mapka fajnie się układa, prawda? Naprawdę mnie przerażała, zielony i brąz, wielka ramka. I ja w przeciwieństwie do Ciebie nie zostawiłam tej ramki na koniec, na koniec zostało mi zielone, to bez drzewek. I Wierzba też bardzo mnie zachwyciła:) No w ogóle w szczegółach te puzzle są super. Teraz też układam mapkę z Harry'ego, mam na tapecie Mapę Huncwotów, to jest wyzwanie:)
Team Hogwart <3 Po prostu ciut mi było głupio ponawiać ten wzór do konkursu ale przy malarstwie było kilka zgłoszeń Bibliotamy. Dzięki tym puzzlom spełniłam swoją potrzebę potterowania, którą rozbudziłaś wrzucając te wszystkie rysunkowe wzory. I zdecydowanie wolałam wybrać wpierw wszystkie kolorowe elementy, trawkę można było trochę dopasować po kolorze bo najjaśniejsze na dole i wyobrażać sobie jakby było magicznie tamtędy chodzić :lol: Na koniec sobie zostawiam najmniej ciekawe dla mnie rzeczy.
Mapa Huncwotów to szaleństwo 🙈🙈 Podziwiam bo sam pomysł układania tego mnie przeraża
Awatar użytkownika
Vicky
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3946
Rejestracja: 13 kwietnia 2016, 23:44

Re: Ravensbuger 1500, Harry Potter Hogwarts Map by MinaLima

Post autor: Vicky »

Mapa prezentuje się całkiem fajnie. Ale jako zagorzały wróg "Poteryzmu" nie pochwalę. :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sunako1006”