Seryang-ji Lake - Heye 1000

Awatar użytkownika
KaeDe
Trzeci stopień puzzlomaniactwa
Trzeci stopień puzzlomaniactwa
Posty: 140
Rejestracja: 28 stycznia 2020, 12:01

Seryang-ji Lake - Heye 1000

Post autor: KaeDe »

Przepiękne koreańskie jezioro sfotografowane o poranku przez Jaewoon U. Gdy natknęłam się na tę fotografię zamarzyły mi się takie puzzle. Wiec jak je zobaczyłam - musiałam nabyć drogą kupna za niezliczoną ilość złotówek. Zdjęcie jest piękne, natomiast wykonanie.... :shock:
Cieniutkie, niepodocinane i chyba do wagi dorzucili garść pyłu. Jeżeli kupuję puzzle za 20 zł - nie mam szczególnych wymagań. Castorland czasem na cienkiej tekturce ale czysty. Clementoni niepodocinany ale nie pyli. Natomiast płacąc prawie 100 zł oczekiwałam czegoś w jakości Schmidta. Zależało mi na obrazku, który zawiśnie na ścianie, stąd nie chciałam ryzykować z drugiej ręki. A to był błąd. Zawsze pierwszy by je otrzepał :D



Seryang-ji.jpg


Seryang-ji1.jpg
Awatar użytkownika
edorka
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 5789
Rejestracja: 06 października 2019, 14:46
Lokalizacja: Wrocław

Re: Seryang-ji Lake - Heye 1000

Post autor: edorka »

Heye nigdy nie miało grubości Schmidta ;) . Ale cena, jaka podałaś to porażka.

Osobiście mam kilka obrazków do upolowania, ale nie w aktualnych cenach :roll: Wolę tę samą kwotę przeznaczyć na inne.
Awatar użytkownika
Ciapciak
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 240
Rejestracja: 15 marca 2023, 19:59
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Seryang-ji Lake - Heye 1000

Post autor: Ciapciak »

edorka pisze: 26 stycznia 2024, 16:44 Osobiście mam kilka obrazków do upolowania, ale nie w aktualnych cenach Wolę tę samą kwotę przeznaczyć na inne.
Właśnie, ładnych obrazków jest wiele, tylko ceny większości z nich odstraszają, pozostaje okazjonalnie liczyć na jakieś "otrzepane" :P używki.
ODPOWIEDZ

Wróć do „KaeDe”