2020 - Puzzle od lipca do grudnia

Awatar użytkownika
edorka
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 5791
Rejestracja: 06 października 2019, 14:46
Lokalizacja: Wrocław

Re: 2020 - Puzzle od lipca do grudnia

Post autor: edorka »

Już niewiele zostało do końca, ale wydaje mi się, że zostało wszystko niebieskie, zgadza się?
Oj, bolesne, ale możliwe.
Awatar użytkownika
Diarmuid
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 610
Rejestracja: 19 stycznia 2020, 15:55

Re: 2020 - Puzzle od lipca do grudnia

Post autor: Diarmuid »

edorka pisze: 26 października 2020, 18:45 Już niewiele zostało do końca, ale wydaje mi się, że zostało wszystko niebieskie, zgadza się?
Oj, bolesne, ale możliwe.
Było jeszcze kilka takich z tymi płatkami, ale puzzle nie do ułożenia jak dla mnie. Nigdy nie byłam pewna, czy każdy jest we właściwym miejscu i czasem musiałam rozwalać miejsca nad którymi siedziałam tygodniami. Żeby tu jeszcze kształty jakieś były, ale no nie ma. :P

Już mi się szczerze nie chciało, za dużo pudełek mam by się męczyć z niewdzięcznikami. :)
A i obrazek wydaje się fajny, ale jedna wielka pikseloza - tylko ta kobitka jako tako wyostrzona, reszta padaka jak jakość puzzli. Rozwarstwiają się od samego patrzenia. XD
Awatar użytkownika
edorka
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 5791
Rejestracja: 06 października 2019, 14:46
Lokalizacja: Wrocław

Re: 2020 - Puzzle od lipca do grudnia

Post autor: edorka »

Diarmuid pisze: 26 października 2020, 19:39 :roll:
edorka pisze: 26 października 2020, 18:45 Już niewiele zostało do końca, ale wydaje mi się, że zostało wszystko niebieskie, zgadza się?
Oj, bolesne, ale możliwe.
Było jeszcze kilka takich z tymi płatkami, ale puzzle nie do ułożenia jak dla mnie. Nigdy nie byłam pewna, czy każdy jest we właściwym miejscu i czasem musiałam rozwalać miejsca nad którymi siedziałam tygodniami. Żeby tu jeszcze kształty jakieś były, ale no nie ma. :P

Już mi się szczerze nie chciało, za dużo pudełek mam by się męczyć z niewdzięcznikami. :)
A i obrazek wydaje się fajny, ale jedna wielka pikseloza - tylko ta kobitka jako tako wyostrzona, reszta padaka jak jakość puzzli. Rozwarstwiają się od samego patrzenia. XD
O matko, do kosza z nimi....
Awatar użytkownika
Wojciech
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 4070
Rejestracja: 09 października 2018, 17:05

Re: 2020 - Puzzle od lipca do grudnia

Post autor: Wojciech »

A czy z tymi kształtami to nie jest tak że się dzielą na pionowe i poziome? Bo innych różnic nie widzę. :roll:
Awatar użytkownika
Diarmuid
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 610
Rejestracja: 19 stycznia 2020, 15:55

Re: 2020 - Puzzle od lipca do grudnia

Post autor: Diarmuid »

Wojciech pisze: 26 października 2020, 23:11 A czy z tymi kształtami to nie jest tak że się dzielą na pionowe i poziome? Bo innych różnic nie widzę. :roll:
Dokładnie. Tylko ramka ma dwa różne kształty. Tragedia wykrojnik. 🙈
Awatar użytkownika
Wojciech
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 4070
Rejestracja: 09 października 2018, 17:05

Re: 2020 - Puzzle od lipca do grudnia

Post autor: Wojciech »

Diarmuid pisze: 27 października 2020, 09:39
Wojciech pisze: 26 października 2020, 23:11 A czy z tymi kształtami to nie jest tak że się dzielą na pionowe i poziome? Bo innych różnic nie widzę. :roll:
Dokładnie. Tylko ramka ma dwa różne kształty. Tragedia wykrojnik. 🙈
No to co za problem. Układasz pionowe pionowo, poziome poziomo i po robocie. ;) :lol:
Awatar użytkownika
Diarmuid
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 610
Rejestracja: 19 stycznia 2020, 15:55

Re: 2020 - Puzzle od lipca do grudnia

Post autor: Diarmuid »

Wojciech pisze: 27 października 2020, 16:49
Diarmuid pisze: 27 października 2020, 09:39
Wojciech pisze: 26 października 2020, 23:11 A czy z tymi kształtami to nie jest tak że się dzielą na pionowe i poziome? Bo innych różnic nie widzę. :roll:
Dokładnie. Tylko ramka ma dwa różne kształty. Tragedia wykrojnik. 🙈
No to co za problem. Układasz pionowe pionowo, poziome poziomo i po robocie. ;) :lol:
Nie miałam już na to wszystko siły :lol:
Jeszcze przy moim kiepskim sztucznym świetle to była jedna wielka tragedia, więc odpuszczam sobie te puzzle. Już ruszyły do nowego domu. 8-)
Mam 150 pudełek do układania, po co się męczyć dla nędznej jakości obrazka. 8-)
Awatar użytkownika
Diarmuid
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 610
Rejestracja: 19 stycznia 2020, 15:55

Re: 2020 - Puzzle od lipca do grudnia

Post autor: Diarmuid »

W końcu miałam chwilę na dokończenie tych puzzli. :)
35. Castorland 1000 - Flower Stand in Paris
1.jpg
2.jpg
3.jpg
Ostatnio zmieniony 31 grudnia 2020, 18:59 przez Diarmuid, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Diarmuid
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 610
Rejestracja: 19 stycznia 2020, 15:55

Re: 2020 - Puzzle od lipca do grudnia

Post autor: Diarmuid »

Kolejne puzzle porażka. 😃
Do tego miały być kompletne, a tutaj jeden brak. Może mi gdzieś uciekł, haha. 🙂
Niby grube, niby kolorowe i fajnie wchodzą na swoje miejsca, ale jeśli popełniłeś błąd to wyciągnięcie puzzla kończy się jego uszkodzeniem. No, czasem nie dało się inaczej. Mega się rozwarstwiają, praktycznie 90% puzzli ma zadziory po bokach lub przy łebkach. Brrr.
Licytowałam je na aukcji KRAM-ANGIELSKI, i w tym puzzlowym amoku nie doczytałam aukcji: że puzzle w złym stanie tj. pozadzierane. Pudełko było ok i tak jakoś mózg mi podpowiedział, że puzzle też będą. No i masakra. W jakim szoku byłam jak otwarłam pudełko! 😮
Muszę zacząć czytać aukcje, zamiast ślepo patrzeć na obrazki. 🙂

36. Past Times 1000 - A Cat Is A Puzzle To which There Is No Solution
1.jpg
Ostatnio zmieniony 31 grudnia 2020, 18:59 przez Diarmuid, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Diarmuid
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 610
Rejestracja: 19 stycznia 2020, 15:55

Re: 2020 - Puzzle od lipca do grudnia

Post autor: Diarmuid »

Tym razem na płytę poszły puzzle nieznanej mi firmy. Okazały się być mega łatwe i przyjemne w układaniu - najdłużej spędziłam nad tygrysami. Oj, to ich futro to było utrapienie. :)

Kupione na Marivo jako niekompletne za parę złotych i faktycznie takie były. Kilka puzzli lekko uszkodzonych, ale ogólnie to jestem z nich bardzo zadowolona i nie mam żalu co do braków. Ładne kolory, nie za ciasne i bardzo wyraźny nadruk co jest ważne przy takich futrzakach. :P Pudełko mam strasznie poturbowane, ale zaczynam rozumieć dlaczego tak ciężko wygrać mi licytację akurat z tymi puzzlami! Bo są świetnej jakości i obrazki mają całkiem ładne. ^^

37. Corner Piece Puzzles 1000 - Tiger Sanctuary
2.jpg
Tiger.jpg
3.jpg
Ostatnio zmieniony 31 grudnia 2020, 18:59 przez Diarmuid, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Diarmuid
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 610
Rejestracja: 19 stycznia 2020, 15:55

Re: 2020 - Puzzle od lipca do grudnia

Post autor: Diarmuid »

W końcu je skończyłam! Wydawały się proste, a wcale takie jednak nie były. :lol:
38. King 1000 - Toys by Edward Hersey
1.jpg
2.jpg
3.jpg
Ostatnio zmieniony 31 grudnia 2020, 19:00 przez Diarmuid, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Diarmuid
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 610
Rejestracja: 19 stycznia 2020, 15:55

Re: 2020 - Puzzle od lipca do grudnia

Post autor: Diarmuid »

Kolejne Kingi z kolekcji :)
39. King 500 - Toy Story by Edward Hersey
1.jpg
Ostatnio zmieniony 31 grudnia 2020, 19:00 przez Diarmuid, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Diarmuid
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 610
Rejestracja: 19 stycznia 2020, 15:55

Re: 2020 - Puzzle od lipca do grudnia

Post autor: Diarmuid »

Po dłuższej przerwie wracam z trzema ułożonymi obrazkami. Nie miałam weny i chęci na układanie, skupiłam się na innym hobby. W końcu jednak stwierdziłam, że czas ułożyć wszystkie puzzle z małą ilością elementów. Do jednego nie miałam już cierpliwości, bo finalnie okazał się niekompletny. :lol:
40. Corner Piece Puzzles 500 - Castle Combe
1.jpg
Chyba najprzyjemniejsze w układaniu. Obrazek ładny, puzzle w niezłym stanie jak na wydane 13 zł. Jest ok.

41. JR Puzzles 500 - Rustic Refreat (?)
2.jpg
No i tutaj zaskoczenie. Kupiłam je w KRAM-ANGIELSKI i puzzle kompletne, ale z dorobionym brakiem. Wygląda to średnio, bo kiepsko z dopasowaniem tego puzzla z całą resztą. Finalnie na zdjęciu aż tak nie bardzo to widać. :)

42. White Horse 480 - Rubens in his Garden with Helena Fourment
3.jpg
No i przy tych puzzlach straciłam cierpliwość. Miały być kompletne, ale jednego jak nic brakuje. Próbowałam różnych kombinacji, ale w którymś miejscu musiałam spieprzyć robotę, bo dziury są dwie i został mi jeden puzzel, który w te miejsca nie pasuje. :oops: Przy sztucznych świetle nic nie widać, przy dziennym jest jeszcze gorzej. Puzzle same w sobie super, wzór cudny i tu taka niespodzianka. :)
Ostatnio zmieniony 31 grudnia 2020, 19:01 przez Diarmuid, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Vicky
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3955
Rejestracja: 13 kwietnia 2016, 23:44

Re: 2020 - Puzzle od lipca do grudnia

Post autor: Vicky »

Ogólnie to się ładnie prezentuje. 👍
Awatar użytkownika
Diarmuid
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 610
Rejestracja: 19 stycznia 2020, 15:55

Re: 2020 - Puzzle od lipca do grudnia

Post autor: Diarmuid »

45. Waddingtons 500 - As omnibus ride to piccadilly circus by Alfred Morgan
1.jpg
No i udało mi się dokończyć oraz sfotografować kolejne mini puzzle. A przy sztucznym świetle zrobienie zdjęcia dobrej jakości staje się cudem, tutaj stało się po pięćdziesięciu próbach i to jeszcze przypadkiem. :)
Te akurat dostałam jako gratis do zakupów u znajomej i to mój debiut w firmie Waddingtons. Są mega fajne! Nie ma wątpliwości do tego czy puzzel pasuje na swoje miejsce. :D
Ostatnio zmieniony 31 grudnia 2020, 19:01 przez Diarmuid, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Diarmuid
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 610
Rejestracja: 19 stycznia 2020, 15:55

Re: 2020 - Puzzle od lipca do grudnia

Post autor: Diarmuid »

Puzzle ułożone już dawno, ale musiały czekać do soboty. Brakuje mi dziennego światła, mam już powoli tego dosyć. Do pracy ciemno, po pracy ciemno i jedyne słońce to widzę przez okno w łazience. :P

46. Falcon Fine Art 500 - Sentimental Journey by Alan Maley
2.jpg
Okazały się kompletne! Totalne maziaje, ale wykrojnik super i nie miałam wątpliwości ani przez chwilę, że puzzel jest na swoim miejscu. W niezłym stanie. Uwielbiam Falcony!

47. Corner Piece Puzzles 500 - Little Princess & Unicorn
1.jpg

Na tym obrazku jest wszystko. Układało się mega i żałuję, że nie zdecydowali się na więcej elementów. Trochę kiczowate, ale skoro udało mi się wygrać licytację to czemu by ich nie ułożyć. Odskocznia od maziajów. :)
Ostatnio zmieniony 31 grudnia 2020, 19:01 przez Diarmuid, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Vicky
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3955
Rejestracja: 13 kwietnia 2016, 23:44

Re: 2020 - Puzzle od lipca do grudnia

Post autor: Vicky »

Diarmuid pisze: 05 grudnia 2020, 13:10 ...i jedyne słońce to widzę przez okno w łazience. :P

Falcon Fine Art 500 - Sentimental Journey by Alan Maley
2.jpg
Okazały się kompletne! Totalne maziaje, ale wykrojnik super i nie miałam wątpliwości ani przez chwilę, że puzzel jest na swoim miejscu. W niezłym stanie. Uwielbiam Falcony!
Nie masz co narzekać. Niektórzy nie mają wcale okna w łazience. :lol:
Falcon bardzo ładny.
Awatar użytkownika
Diarmuid
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 610
Rejestracja: 19 stycznia 2020, 15:55

Re: 2020 - Puzzle od lipca do grudnia

Post autor: Diarmuid »

48. National Gallery London 500 - The Courtyard of a House in Delft by Pieter de Hooch
3.jpg
Puzzle sprowadzone zza granicy przez znajomą z grupy na fejsie. Miały być kompletne i mamy jeden brak. Nie jestem pewna czy takie były od początku czy może jakimś cudem faktycznie zaginął u mnie. Przeszukałam cały pokój i zguby nie znalazłam, ale nie tracę nadziei.
Piękny obraz i super jakości puzzle!

EDYCJA: Zaginiony został odnaleziony, więc obrazek kompletny. :)
Ostatnio zmieniony 31 grudnia 2020, 19:02 przez Diarmuid, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Diarmuid
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 610
Rejestracja: 19 stycznia 2020, 15:55

Re: 2020 - Puzzle od lipca do grudnia

Post autor: Diarmuid »

49. Waddingtons De Lexue 500 - A Special Pleader by Charles Burton Barber
4.jpg
Wydawały się trudniejsze, ale poszły błyskawicznie. Kupione z brakami i faktycznie są aż dwa. W takim miejscu, że nie odbiera to urokowi tego obrazka. :)
Ostatnio zmieniony 31 grudnia 2020, 19:03 przez Diarmuid, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ridibunda
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3088
Rejestracja: 04 lutego 2017, 11:55
Lokalizacja: Rzeszów

Re: 2020 - Puzzle od lipca do grudnia

Post autor: ridibunda »

Przepiękny collie i uroczy obrazek.
Jagoda
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 6504
Rejestracja: 03 lutego 2019, 22:41

Re: 2020 - Puzzle od lipca do grudnia

Post autor: Jagoda »

Sliczne;)
Awatar użytkownika
Diarmuid
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 610
Rejestracja: 19 stycznia 2020, 15:55

Re: 2020 - Puzzle od lipca do grudnia

Post autor: Diarmuid »

50. Gibsons Puzzles 1000 - Seacove Village by Susan Brabeau
1.jpg
Puzzle okazały się być z jednym brakiem. Oczywiście kupione okazyjnie na Marivo. :lol: Układało się całkiem przyjemnie, ale znalazło się też kilka puzzli z zadziorami i sam obrazek podoba się dopiero po ułożeniu. :)
Ostatnio zmieniony 31 grudnia 2020, 19:03 przez Diarmuid, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Diarmuid
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 610
Rejestracja: 19 stycznia 2020, 15:55

Re: 2020 - Puzzle od lipca do grudnia

Post autor: Diarmuid »

51. JR Puzzles The 500 Collection - Hot Air Balloon
1.jpg
Taka tam szybka układanka dorzucona do zamówienia. :)
Ostatnio zmieniony 31 grudnia 2020, 19:03 przez Diarmuid, łącznie zmieniany 1 raz.
aneta
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3573
Rejestracja: 05 lutego 2018, 19:45

Re: 2020 - Puzzle od lipca do grudnia

Post autor: aneta »

Lubię takie kolorowe obrazki :)
A balony mają coś w sobie. Kiedyś się skuszę na puzzle z tym motywem :)
Awatar użytkownika
Diarmuid
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 610
Rejestracja: 19 stycznia 2020, 15:55

Re: 2020 - Puzzle od lipca do grudnia

Post autor: Diarmuid »

Cały czas cisnę puzzle z małą ilością elementów. Nawet nie wiedziałam ile tego mam! Większość dorzucona jako gratisy i na szczęście kolejne okazały się kompletne.

52. WHS Smith City Breaks 500 - Postcard from Paris by The Macneil Studio
1.jpg
Wyglądały niewinnie, a umęczyłam się z nimi nieźle. Maziaje, dwa kształty puzzli. Ciężko było i skończyłam po chyba trzech godzinach. Jednak jakość powalająca, lekko błyszczące i w sztucznym świetle trudno było im zrobić zdjęcie. Musiały poczekać na światło dzienne. :)

53. JR Puzzles 500 - Halycyon Days
2.jpg
Uwielbiam takie wiejskie widoczki i nie wiem dlaczego większość z nich jest właśnie w tak małym formacie. Puzzle kompletne, ale mają plamy od wylanej kawy czy tam innego napoju. Układało się bajecznie, bo są bardzo proste. :)

54. MB Connoisseur 500 - Walford-On-Avon, Warwickshire
2.jpg
Niestety, z jednym brakiem. :) Kilka plam po wylanym napoju, na dodatek wcale takie proste nie były. ^^ Zaczynam się przyzwyczajać do tego wykrojnika, haha. Idzie mi z nim coraz lepiej. Zdjęcie paskudne, ale musiałam robić je wieczorem i brak słońca daje się we znaki. Myślę, że jednak coś tam na nim widać. :P
Ostatnio zmieniony 31 grudnia 2020, 19:04 przez Diarmuid, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Diarmuid
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 610
Rejestracja: 19 stycznia 2020, 15:55

Re: 2020 - Puzzle od lipca do grudnia

Post autor: Diarmuid »

55. Waddingtons De Luxe Puzzle 500 - Great expectations by Arthur J Elsley
dzieci.jpg
Uwielbiam obrazki tego pana! Ileż to ja już miałam nieudanych licytacji, bo koniecznie je chciałam mieć i zawsze mnie ktoś przebił. :) Tutaj wygrałam, bo puzzle nieliczone - nie wiadomo jak z kompletnością. Okazały się kompletne, w stanie raczej przeciętnym. Kilka puzzli ma zadarte główki lub brzegi i to w miejscach, gdzie najtrudniej było dopasować odpowiedniego puzzla. Obrazek uroczy i z chęcią będę licytowała kolejne. ^^ Coraz bardziej przekonuje się do tej firmy. Tutaj raczej nie ma miejsca na błędy w postaci źle włożonego klocka. Każdy ma swój unikatowy kształt, więc nie męczy się człowiek jak z treflem. :)
Ostatnio zmieniony 31 grudnia 2020, 19:04 przez Diarmuid, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Diarmuid
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 610
Rejestracja: 19 stycznia 2020, 15:55

Re: 2020 - Puzzle od lipca do grudnia

Post autor: Diarmuid »

56. WHSmith Life in the Country 1000 - Flower Shop Cottage by Erin Dertner
ogród.jpg
Cały tydzień układałam i dopiero w weekend ruszyłam. Z początku wszystko wydawało się być takie same, totalne maziaje. Z czasem zaczęłam dostrzegać więcej szczegółów. No i efekt po ułożeniu mnie usatysfakcjonował. Niestety, z jednym brakiem. Liczyłam się z tym, bo kupiłam je jako nieliczone i to było ryzykowne. Nadal go szukam po pokoju, ale szczerze wątpię by się odnalazł. :)

Uwielbiam takie domki i ostatnio trochę tego nakupiłam, więc spodziewajcie się więcej tego typu motywów w grudniu. :P
Ostatnio zmieniony 31 grudnia 2020, 19:04 przez Diarmuid, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Vicky
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3955
Rejestracja: 13 kwietnia 2016, 23:44

Re: 2020 - Puzzle od lipca do grudnia

Post autor: Vicky »

Całkiem spoko to wygląda. Mnie się podoba. Może być więcej. ;)
Awatar użytkownika
Diarmuid
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 610
Rejestracja: 19 stycznia 2020, 15:55

Re: 2020 - Puzzle od lipca do grudnia

Post autor: Diarmuid »

57. Puzzle World 1000 - Fairytale Cottage
domek.jpg
Kompletne! Yuhu! I mocno spasowane, rozwalenie tego było bardzo trudne. :) Uroczy sielski obrazek, mega kolory. Uwielbiam tę firmę i ich puzzle. :D
Ostatnio zmieniony 31 grudnia 2020, 19:04 przez Diarmuid, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
edorka
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 5791
Rejestracja: 06 października 2019, 14:46
Lokalizacja: Wrocław

Re: 2020 - Puzzle od lipca do grudnia

Post autor: edorka »

Fajniutkie domki i kwiatuszki :)
Super, że kompletne.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Diarmuid”