Schmidt 1000 Nene Thomas Queen of Darkness [58604]

Awatar użytkownika
Słodki
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 186
Rejestracja: 10 listopada 2020, 21:45

Schmidt 1000 Nene Thomas Queen of Darkness [58604]

Post autor: Słodki »

Trochę nie zaglądałem na Forum, ale nie przychodzę z pustymi rękoma ;)
Na fali klimatu z ostatnich moich puzzli Heye ułożyłem podobne, lecz od Schmidta. Wzór nie należał do najłatwiejszych i zajął odrobine więcej czasu, ale dzięki kształtom elementów układanie nie było zbyt monotonne. Jako kolejne ułożę raczej malarstwo i mam już chyba wybrane konkretne pudełko, ale czeka aż decyzja się uprawomocni :D
Tymczasem zostawiam Wam zdjęcia ukończonych puzzli i idę nadrabiać zaległości w nowych wpisach na Forum 8-)

Schmidt 1000 Nene Thomas Queen of Darkness [58604] (1).jpg
Schmidt 1000 Nene Thomas Queen of Darkness [58604] (2).jpg
Awatar użytkownika
Vicky
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3946
Rejestracja: 13 kwietnia 2016, 23:44

Re: Schmidt 1000 Nene Thomas Queen of Darkness [58604]

Post autor: Vicky »

Bardzo podobają mi się grafiki Nene Thomas. W większości. I nie obraź się, bo to nie krytyka Twojej osoby, czy bezpośrednio wyboru, ale ten wzór (ta kobieta na obrazku) nie bardzo mi przypada do gustu.
W tym akurat motywie wzięła górę taka mroczna strona jej grafiki. Wolę te bardziej ludzkie i zwyczajnie kobieco piękne.
Ale szacun za wytrwałość, bo to nie jest łatwy obrazek.
Awatar użytkownika
Słodki
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 186
Rejestracja: 10 listopada 2020, 21:45

Re: Schmidt 1000 Nene Thomas Queen of Darkness [58604]

Post autor: Słodki »

Zgodzę się z Tobą. W tym wzorze jest dużo ciemności, która trochę przytłacza i zalewa wzór przez co jego odbiór jest bardzo mroczny w porównaniu do innych grafik autorki. Miałem jednak chęć na coś ciemnego i to pudełko nadawało się idealnie :D
Natomiast kolejnym wyborem będzie coś kolorowego dla zachowania balansu we wszechświecie.
O ile dobrze pamiętam mam jeszcze 2-3 pudełka z jej dziełami i tamte są nieco bardziej kolorowe, ale jednak też zachowane w ciemnej tonacji.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Słodki”