Venice Evening Sunset, 6000, Clementoni

Awatar użytkownika
underneath_the_moon
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 253
Rejestracja: 19 kwietnia 2021, 14:45

Venice Evening Sunset, 6000, Clementoni

Post autor: underneath_the_moon »

Obrazek

Moje wymarzone puzzle. Ułożyłam je w 16 dni, ostatniego siedziałam nad nimi 8,5 h bez przerwy. Jeden element wyparował. Rozpacz. Clementoni nie może wysłać tego elementu, bo nie mają tych puzzli na stanie we Włoszech. Radzili reklamowac w sklepie. Empik ma dwie opcje: albo znają drania, albo trzeba odesłać puzzle i dostać nowe. Za dwa dni mam mieć odpowiedź. Umrę jak będę musiała rozłożyć 5999 puzzli i potem układać je od nowa. Jak patrzę na nie, to nie widać od razu luki, ale ja wiem, że tam jest. Może drugie układanie będzie łatwiejsze, poznałam te puzzle dobrze. Trzymajcie kciuki, proszę, żeby Empik znalazł tego puzzelka.
Załączniki
IMG_5143.JPG
Tak dużo puzzli, tak mało czasu.

Od połowy kwietnia ułożyłam 29 puzzli, 33 215 elementów.
Awatar użytkownika
wijkaa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1902
Rejestracja: 29 listopada 2019, 11:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Venice Evening Sunset, 6000, Clementoni

Post autor: wijkaa »

A gdzie oni tego jednego malutkiego puzzla będą szukali?? W sklepie na podłodze, w magazynie?? :lol:
Awatar użytkownika
underneath_the_moon
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 253
Rejestracja: 19 kwietnia 2021, 14:45

Re: Venice Evening Sunset, 6000, Clementoni

Post autor: underneath_the_moon »

wijkaa pisze: 08 września 2021, 19:48 A gdzie oni tego jednego malutkiego puzzla będą szukali?? W sklepie na podłodze, w magazynie?? :lol:
Bardzo śmieszne, dziękuję za wsparcie.
Tak dużo puzzli, tak mało czasu.

Od połowy kwietnia ułożyłam 29 puzzli, 33 215 elementów.
Awatar użytkownika
edorka
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 5786
Rejestracja: 06 października 2019, 14:46
Lokalizacja: Wrocław

Re: Venice Evening Sunset, 6000, Clementoni

Post autor: edorka »

underneath_the_moon pisze: 08 września 2021, 20:15
wijkaa pisze: 08 września 2021, 19:48 A gdzie oni tego jednego malutkiego puzzla będą szukali?? W sklepie na podłodze, w magazynie?? :lol:
Bardzo śmieszne, dziękuję za wsparcie.
No ale serio, jak puzelek miał wyparować z zamkniętego, zafoliowanego pudełka? W środku puzzle też przecież były w worku, prawda? Kupiłaś otwarte w Empiku?

Niemniej, trzymam kciuki.
kawa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 560
Rejestracja: 24 marca 2019, 18:15

Re: Venice Evening Sunset, 6000, Clementoni

Post autor: kawa »

Jeżeli opakowanie było zafoliowane (a zakładam, że było), to w jaki sposób brakujący element miałby się znaleźć poza pudełkiem? Szukanie puzzelka w wielkim magazynie to trochę jak szukanie igły w stogu siana. Pierwszy raz słyszę o takim sposobie rozpatrywania reklamacji :?
Niemniej współczuję braku, mi już kilka razy zdarzyło się przeszukiwać mieszkanie z nosem przy podłodze, worek z odkurzacza, śmieci, kota...
Awatar użytkownika
Infi
Trzeci stopień puzzlomaniactwa
Trzeci stopień puzzlomaniactwa
Posty: 110
Rejestracja: 06 listopada 2020, 20:19

Re: Venice Evening Sunset, 6000, Clementoni

Post autor: Infi »

Też miałem podobna sytuacje z towarem z empiku;co prawda dotyczyło produktu Ravensburgera ale odpowiedz była podobna tzn reklamowac w empiku.W efekcie końcowym po około tygodniowym wyczekiwaniu dostałem zwrot gotówki.

Pozdrawiam Maciej
Awatar użytkownika
relestat
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 172
Rejestracja: 20 września 2021, 10:47
Lokalizacja: Warszawa

Re: Venice Evening Sunset, 6000, Clementoni

Post autor: relestat »

Ja najprawdopodobniej zgubiłem dwa elementy z 3000 które ostatnio ułożyłem. Postanowiłem sprawdzić swoje umiejętności plastyczne i dorobiłem je z masy papierowej. Idealne nie są, ale dziur nie ma :D Spróbuj i Ty.
kawa pisze: 08 września 2021, 23:47 Szukanie puzzelka w wielkim magazynie to trochę jak szukanie igły w stogu siana. Pierwszy raz słyszę o takim sposobie rozpatrywania reklamacji
Niektóre firmy przysyłają brakujący element, trzeba im tylko dokładnie podać który. I wbrew pozorom nie szukają na podłodze magazynu.
kawa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 560
Rejestracja: 24 marca 2019, 18:15

Re: Venice Evening Sunset, 6000, Clementoni

Post autor: kawa »

relestat pisze: 20 września 2021, 12:35 Ja najprawdopodobniej zgubiłem dwa elementy z 3000 które ostatnio ułożyłem. Postanowiłem sprawdzić swoje umiejętności plastyczne i dorobiłem je z masy papierowej. Idealne nie są, ale dziur nie ma :D Spróbuj i Ty.
kawa pisze: 08 września 2021, 23:47 Szukanie puzzelka w wielkim magazynie to trochę jak szukanie igły w stogu siana. Pierwszy raz słyszę o takim sposobie rozpatrywania reklamacji
Niektóre firmy przysyłają brakujący element, trzeba im tylko dokładnie podać który. I wbrew pozorom nie szukają na podłodze magazynu.
Na tym forum chyba wszyscy o tym wiedzą. Tymczasem Empik odpisał Autorce, że będzie szukać zgubionego puzzla, a nie, że producent go dorobi.
Awatar użytkownika
relestat
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 172
Rejestracja: 20 września 2021, 10:47
Lokalizacja: Warszawa

Re: Venice Evening Sunset, 6000, Clementoni

Post autor: relestat »

Tymczasem Empik odpisał Autorce, że będzie szukać zgubionego puzzla
Hmm... wydaje mi sie że to nie Empik tak odpisał Autorce, ale to były jej oczekiwania rozwiązania problemu.
Może się mylę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „underneath_the_moon”