Panna Marple.

O wszystkim
Awatar użytkownika
Vicky
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3944
Rejestracja: 13 kwietnia 2016, 23:44

Panna Marple.

Post autor: Vicky »

W zeszłym tygodniu przypadkowo zauważyłem, że TVP wzięła się za powtórkę serialu o pannie Marple. Wprawdzie kojarzy mi się, że gdzieś tam, na innej stacji (tv), stale i na okrągło lecą odcinki z Poirotem i Marple, ale te, o których teraz mówię, mają również atut internetowych seansów w jakości HD. 😉👍

Zatem kto lubi ten serial (zagadki kryminalne w retro stylu), może na spokojnie oglądać odcinki w bardzo dobrej jakości na stronie "telewizji publicznej“.

A tak na marginesie samego serialu. Wczoraj akurat obejrzałem "Morderstwo na plebanii" i tknęła mnie myśl, że sceneria tych kadrów, to wypisz wymaluj puzzlowe obrazki. Te tradycyjne domki, chatki, kwitnące ogrody, a nawet miasteczko...to takie Gibsonsy, które co rusz się u nas, na forum pojawiają. Aż chciałoby się ułożyć takie specjalne, dedykowane puzzle pod sam serial.
To jest myśl. Tyłko jak zwykle wszystko rozbija się o prawa licencyjne i wizerunkowe. Więc nieprędko można liczyć na tego typu atrakcyjne motywy (a nie jakieś tam popierdółki z zagadką kryminalną w tle, które czasami przewijają się jako dostępne).
ODPOWIEDZ

Wróć do „HydePark”