TREFL HDR - Zabytkowe auto, vintage car. 1000 elementów

Kuwasa
Drug stopień puzzlomaniactwa
Drug stopień puzzlomaniactwa
Posty: 59
Rejestracja: 30 września 2022, 08:16

TREFL HDR - Zabytkowe auto, vintage car. 1000 elementów

Post autor: Kuwasa »

Puzzle dostane w "spadku". Nigdy nie układałem samochodu, ale było to niesamowicie przyjemnie, łatwy do ułożenia wzór, nawet być może zbyt łatwy, już przy pierwszej segregacji miałem sporo kupek: budynek, fragment z dużej cegły, fragment z małej cegły, niebo, ramka, karoseria, pozostała część auta i asfalt podzielony na dwa kolory, układanie było już bardzo proste. O ile obrazek znacznie lepszej jakości niż w Huadadzie (?), to dopasowanie znacznie gorsze, jakie było moje zdziwienie, że w połowie obrazka, znalazłem element ramki, nie byłoby w tym nic dziwnego, ale ramkę już miałem ułożoną... i serio wydawało się, że wszystko pasuje do siebie na 100%:). No nic. Teraz na tapet pójdzie nowy zakup Clementoni (śledzenie peppera ma swoje konsekwencje...), albo z archiwum Waddingtons. W każdym razie najpierw muszę zwolnić stół i poskładać pranie:)
1f731fd1-046b-481e-a4bf-ae8ff83d9a8e.jpg
Awatar użytkownika
Vicky
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3949
Rejestracja: 13 kwietnia 2016, 23:44

Re: TREFL HDR - Zabytkowe auto, vintage car. 1000 elementów

Post autor: Vicky »

Chyba nigdy nie układałem samego auta, dla auta. Ale nieraz widzę, że są takie puzzle. niektóre ciekawe pod względem prezentacji aut.
Prasowanie nie zając - nie ucieknie. A puzzle, kto wie? :D
Kuwasa
Drug stopień puzzlomaniactwa
Drug stopień puzzlomaniactwa
Posty: 59
Rejestracja: 30 września 2022, 08:16

Re: TREFL HDR - Zabytkowe auto, vintage car. 1000 elementów

Post autor: Kuwasa »

Vicky pisze: 22 października 2022, 19:07 Chyba nigdy nie układałem samego auta, dla auta. Ale nieraz widzę, że są takie puzzle. niektóre ciekawe pod względem prezentacji aut.
Prasowanie nie zając - nie ucieknie. A puzzle, kto wie? :D
O nie nie, żadnego prasowania, po prostu muszę poukładać w szafie:):)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kuwasa”