1000 / D-Toys / Christmas Cookies / 2019

kredka
Drug stopień puzzlomaniactwa
Drug stopień puzzlomaniactwa
Posty: 82
Rejestracja: 30 września 2022, 17:57
Lokalizacja: Kraków

1000 / D-Toys / Christmas Cookies / 2019

Post autor: kredka »

--------------------

Obrazek

--------------------

Tytuł: ( Vintage ) Christmas Cookies
Numer katalogowy: 74355
Producent: D-TOYS
Made in Romania [ 2019 ]

--------------------

Pierwszy obrazek układany na konkurs świąteczny 🎄 2022.

christmas-cookies-mixed.jpg

To było moje drugie pudełko od D-Toys. W związku z udziałem w konkursie tematycznym, ciasteczka wyprzedziły w kolejce inne puzzle tego producenta z mojej kolekcji - szykuje się dłuższy projekt na przyszły rok. Ostatnio lubię układać puzzle fragmentami i chciałam przetestować tę metodę również przy tym wzorze. Zaczęłam standardowo od ramki, a później po kolei wydzielałam puzzle wybranego rodzaju i układałam bez podglądania pudełka. Kolejność etapów: pomarańcze, białe gwiazdki (zygzaki i jednolite), ciastka czekoladowe (okrągłe i w kształcie gwiazdek), pierniczki z lukrem, ciastka kruche, pozostałe ciasteczka, wałek i laski cynamonu. Na deser zostawiłam orzeszki - to one zostałyby u nas zjedzone jako pierwsze. :lol: Wybrana metoda była bardziej czasochłonna niż się spodziewałam i trochę męczyła oczy - puzzle układałam na 4 posiedzenia, ale było warto!

Robiłam zdjęcia kolejnych etapów, postaram się w weekend przygotować jakąś grafikę z układania.

--------------------

christmas-cookies-box.jpg

Puzzle na stronie producenta:
https://www.roovi.ro/puzzle-vintage-chr ... 0-piese/p/

Przetłumaczony opis:
Puzzle 1000 elementów Vintage Christmas Cookies przypominają o cudownych świątecznych dniach, kiedy cały dom pachnie cynamonem, gałką muszkatołową i wanilią, a stół jest pełen słodkich i aromatycznych smakołyków.

Puść wodze fantazji i zamień układankę w dynamiczną i relaksującą zabawę z dziećmi. Wspólne poszukiwanie elementów składających się na każdy rodzaj ciasteczek z pewnością będzie wspaniałą przygodą. Na koniec, gdy obraz puzzli składający się z 1000 elementów będzie gotowy, uczcij wykonaną pracę słodkimi smakołykami i aromatyczną herbatą.
Pudełko:
Spoiler:
Obrazek:
Spoiler:
Puzzle ułożone - teraz zgodnie z zaleceniem producenta trzeba wystawić ucztę! :lol:
Awatar użytkownika
Vicky
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3944
Rejestracja: 13 kwietnia 2016, 23:44

Re: 1000 / D-Toys / Christmas Cookies / 2019

Post autor: Vicky »

Nie zapomnij dopisać się z puzzlami do listy zgłoszeń. ;)
kredka
Drug stopień puzzlomaniactwa
Drug stopień puzzlomaniactwa
Posty: 82
Rejestracja: 30 września 2022, 17:57
Lokalizacja: Kraków

Re: 1000 / D-Toys / Christmas Cookies / 2019

Post autor: kredka »

Vicky pisze: 30 listopada 2022, 23:59 Nie zapomnij dopisać się z puzzlami do listy zgłoszeń. ;)
Nie zapomniałam. :D Zdjęcie wyszło mi bardzo ciemne i chciałam się wstrzymać do jutra ze zgłoszeniem. :oops:
Dopisałam się już do listy. Jutro zrobię nowe zdjęcia, może wyjdą lepiej i wtedy podmienię.
aneta
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3543
Rejestracja: 05 lutego 2018, 19:45

Re: 1000 / D-Toys / Christmas Cookies / 2019

Post autor: aneta »

Wspaniale puzzelki, bardzo miło je wspominam :D
Awatar użytkownika
wijkaa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1884
Rejestracja: 29 listopada 2019, 11:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: 1000 / D-Toys / Christmas Cookies / 2019

Post autor: wijkaa »

Lubię je, bo są inne niż pozostałe świąteczne.
ODPOWIEDZ

Wróć do „kredka”