Clementoni 1000 Panorama - Dragon Friendship

Gradobicie
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 36
Rejestracja: 05 listopada 2022, 15:36

Clementoni 1000 Panorama - Dragon Friendship

Post autor: Gradobicie »

Ćwierć wieku temu, gdy Internet właściwie nie istniał, a ja byłem młodym chłopcem zainteresowałem się fantasy. Pochłaniałem wszystkie książki jakie były w okolicznych bibliotekach, kupowałem czasopisma i ogólnie strasznie jarałem się smokami, wampirami i wszelkiego rodzaju magicznym tałatajstwem. Zacząłem też grać w gry Fabularne (RPG). Tam też zobaczyłem mnóstwo grafik w klimatach fantasy i sf. W kafejkach internetowych szukało się grafik i zgrywało na dyskietki (piękne czasy :p) Nazwiska artystów których prace tak namiętnie zbierałem zatarły się niestety w mojej pamięci. Pamiętam tylko jednego: Luis Royo(Na niego też przyjdzie czas ;p). Tak było do czasu aż zobaczyłem te puzzle. Od razu zobaczyłem w pamięci podręcznik do D&D, a napływ wspomnień sprawił że aż się wzruszyłem. Nie myśląc za wiele kupiłem, ułożyłem i oto są. Moje pierwsze puzzle grafika który, mnie jako młodego człowieka w jakiś sposób ukształtował. Do dziś dnia interesuje się fantastyka szeroko pojętą. Do dziś gram w gry fabularne.
Tym oto przydługim wstępem zapraszam do oglądania. Gdyby ktoś z was znał jakiś ciekawych artystów pokroju Luisa Royo, Crisa Ortegi czy Anne Stokes podzielcie się tym ze mną w komentarzach. Bo to może i pierwsze, ale na pewno nie ostatnie puzzle fantasy jakie ułożyłem :D
Załączniki
anne1.jpg
Anne3.jpg
Anne2.1.jpg
Anne2.2.jpg
Anne2.3.jpg
Awatar użytkownika
Nisia
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2667
Rejestracja: 03 listopada 2019, 10:06
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Clementoni 1000 Panorama - Dragon Friendship

Post autor: Nisia »

Też jako nastolatka uwielbiałam Luisa Royo. Najbardziej podobał mi się Fallen angel. Obrazek został wydany na puzzlach, więc od czasu do czasu sprawdzam czy nie ma ich w necie, ale jeszcze ich nie dorwałam niestety :)
Moje puzzle | Na sprzedaż :mrgreen:
2024: 4 obrazki, 3500 el
2023: 32 obrazki, 29826 el
2022: 29 obrazków, 26503 el
2021: układanych 59 obrazków, 58513 el
2020: układanych 58 obrazków, 64944 el
2019: ułożonych 27 obrazków, 24600 elementów
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gradobicie”