Tre Cime di Lavaredo - Dolomity (Ambassador, Photographer's collection, 1000)

Awatar użytkownika
Berry
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 668
Rejestracja: 08 listopada 2018, 20:24

Tre Cime di Lavaredo - Dolomity (Ambassador, Photographer's collection, 1000)

Post autor: Berry »

Puzzle dostałam na urodziny pół roku temu i swoje poleżały bo ja nie przepadam za krajobrazami a już tym bardziej nieznanej marki. Bałam się otwierać pudełko i podejmować to wyzwanie :roll: Jak duże było moje zdziwienie gdy okazały się cudowne w układaniu, dwa posiedzenia i były gotowe :D Jakość cudowna, moje ulubione wykończenie taki półmat, miły w dotyku, żadnych zagięć, praktycznie bez pyłu. Przypominały mi tureckie Bluebirdy.

Samo zdjęcie jest zrobione przez Tobiasa Hagg na Instagramie znanego jako: airpixels i przedstawia masyw górski Tre Cime di Lavaredo w Dolomitach. Bardzo mi się podoba, że są widoczne drogi i budynki a przez to zdjęcie jest takie realne i nie przerobione.
Chciałabym ułożyć inne obrazki z tej serii ale dostępność jest słaba a ceny dosyć wysokie :(

Obrazek
Awatar użytkownika
Wojciech
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 4065
Rejestracja: 09 października 2018, 17:05

Re: Tre Cime di Lavaredo - Dolomity (Ambassador, Photographer's collection, 1000)

Post autor: Wojciech »

Ja tam lubię widoczki. A ten jest kolorystycznie super. :)
kerajs
Drug stopień puzzlomaniactwa
Drug stopień puzzlomaniactwa
Posty: 64
Rejestracja: 19 września 2022, 07:30

Re: Tre Cime di Lavaredo - Dolomity (Ambassador, Photographer's collection, 1000)

Post autor: kerajs »

Choć dla mnie to sentymentalny obrazek, to jest interesujący z innych powodów:
- Zwykle, także na puzzlach, widać te szczyty z drugiej strony, gdzie dominuje 600 metrowe przewieszenie Cimy Grande.
- Zdjęcie zrobiono o wczesnym poranku, co je podkolorowało i dodało kontrastujących cieni.
- Ciekawe mnie jak je zrobiono? Pewnie dronem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Berry”