Melanie Delon

Karyane
Drug stopień puzzlomaniactwa
Drug stopień puzzlomaniactwa
Posty: 92
Rejestracja: 08 marca 2016, 11:27

Melanie Delon

Post autor: Karyane »

Heye 1000 - Skrzydła motyla - Melanie Delon

Akurat te puzzle kupiłam przez upór :D Mojemu chłopakowi się nie podobały bo są "jakieś takie zwykłe i nudne". Moim zdaniem nie są nudne. Są śliczne i romantyczne :) I plasują się gdzieś na początku kolejki do układania :D

Obrazek
Ostatnio zmieniony 02 września 2017, 16:26 przez Karyane, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
mariareis
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1584
Rejestracja: 12 października 2014, 08:00

Re: W poczekalni: Heye 1000 - Skrzydła motyla - Melanie Delon

Post autor: mariareis »

Mój zeszłoroczny prezent bożonarodzeniowy - obecnie leżą gdzieś na dole ogromnej wieży pudełek (zakupoholizm w stadium rozkwitu :oops:). Też uważam, że są piękne (faceci się nie znają i tyle).
Karyane
Drug stopień puzzlomaniactwa
Drug stopień puzzlomaniactwa
Posty: 92
Rejestracja: 08 marca 2016, 11:27

Re: W poczekalni: Heye 1000 - Skrzydła motyla - Melanie Delon

Post autor: Karyane »

mariareis pisze:Mój zeszłoroczny prezent bożonarodzeniowy - obecnie leżą gdzieś na dole ogromnej wieży pudełek (zakupoholizm w stadium rozkwitu :oops:). Też uważam, że są piękne (faceci się nie znają i tyle).
Zakupoholizm... haha, u mnie w tej chwili na najwyższym biegu :D Po przeliczeniu wyszło mi, że mam już 20 pudełek :D Co ciekawe większość ułożona ale nie obfotografowana. Dziś nie dałam rady wszystkiego ogarnąć. Chociaż chciałam :lol:
O rany... Mam tylko 5 i pół pudełka do ułożenia... chlip... trzeba będzie poszperać za nowymi :twisted: :twisted: :twisted:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karyane”