'Barcelona 4D Cityscape Time Puzzle' - 4D Cityscape Inc. 1200+

Awatar użytkownika
yacolek
Trzeci stopień puzzlomaniactwa
Trzeci stopień puzzlomaniactwa
Posty: 101
Rejestracja: 16 czerwca 2017, 15:05
Lokalizacja: Warszawa

'Barcelona 4D Cityscape Time Puzzle' - 4D Cityscape Inc. 1200+

Post autor: yacolek »

Dzisiaj nietypowa układanka. Puzzle z tej serii zawsze chciałem kupić jak tylko zauważyłem je w Empiku, jednak cena była dość zaporowa (chyba coś koło 100zł nowe :roll: ) Gdybym miał wybierać, to wolałbym Nowy Jork, bo chyba robi większe wrażenie, ale (to już chyba tradycja, otworzę schronisko dla niechcianych puzzli :lol: ) puzzle zdobyte za darmo na OLX, zatem nie będę wybrzydzał :twisted:

Przynajmniej wiem, że dobrze zrobiłem, nie wydając wtedy tej stówki. Puzzle ogólnie fajne, ale cena nieadekwatna moim zdaniem. Są podzielone na 3 'warstwy' - mapa historyczna (jako normalne tekturowe puzzle), piankowa mapa współczesna + dodatkowo budynki do wetknięcia w piankę.
Wykrojnik mapy historycznej strasznie prosty powtarzające się elementy kształtem, pasujące w kilka miejsc, a sama mapa nieco prosta, na szybko robiona chyba.
Puzzle piankowe ogólnie spoko, jednak klej łączący wzór z gąbką nie trzymał u mnie sporej części - może puzzle za długo leżały czekając na ułożenie i klej uległ wysuszeniu...

Ocenę końcową poprawił widok powtykanych budynków - to uratowało całą układankę, bo efekt jest bardzo ciekawy. Budynki mogły by być jednak kolorowe, albo 'do ułożenia' - no ale idea ciekawa :mrgreen:

Pudełko
Obrazek

Mapa historyczna
Obrazek

Piankowa mapa współczesna
Obrazek

Po umocowaniu budynków :mrgreen:
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
ira
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2525
Rejestracja: 11 czerwca 2016, 17:54
Lokalizacja: między Łodzią a Warszawą

Re: 'Barcelona 4D Cityscape Time Puzzle' - 4D Cityscape Inc. 1200+

Post autor: ira »

Ech, podoba mi się :D Bardzo fajny efekt dają te budynki (klocki):D
ODPOWIEDZ

Wróć do „yacolek”