Clementoni, Disney Orchestra 13200

Emilia
Drug stopień puzzlomaniactwa
Drug stopień puzzlomaniactwa
Posty: 93
Rejestracja: 07 listopada 2017, 00:09

Clementoni, Disney Orchestra 13200

Post autor: Emilia »

Nie miałam internetu, więc zakładam wątek dopiero teraz.
Pudełko przyszło do mnie 9 października, w oparach ekscytacji chwyciłam za nożyczki z zamiarem natychmiastowego otworzenia wszystkich worków i zmieszania ich. Gdy wysypałam puzzle z worka A popatrzyłam, zadumałam się i stchórzyłam. Nie dla mnie aż takie wyzwanie na ten moment, nie mam aż tyle cierpliwości. Jednak wiedziałam, że jeśli będę układać każdą część z osobna pójdzie mi to zdecydowanie za szybko. Więc otworzyłam worek D i dołączyłam do worka A. Nie mogłam zabrać się do nich od razu, nie miałam czasu. Posegregowałam powoli, ułożyłam ramkę, różowe sukienki, trochę postaci na widowni. Dopiero w tę niedzielę rozłożyłam wszystkie elementy w rządki, kształtami i kolorami. Stan na dzisiejsze popołudnie.

Obrazek

Tyle zostało mi do ułożenia.

Obrazek

Powtórzę to, co wszyscy układający ten wzór pisali wcześniej - te puzzle to sama przyjemność. Kolory, faktura, kształty. Dodatkowo jako wychowana na Disneyu, mam ogromny sentyment do postaci. :) Wybaczcie nie najlepsze zdjęcie.

PS. Proszę nie śmiać się z mojej prowizorycznej tekturki. ;)
krysteksc
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1152
Rejestracja: 11 listopada 2014, 17:43
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Clementoni, Disney Orchestra 13200

Post autor: krysteksc »

I to chyba w tych puzzlach jest po prostu najlepsze, ja układając je ciągle przypominałem sobie czasy dzieciństwa spędzane z tymi postaciami, móc je ułożyć w takich dużych rozmiarach to dla puzzlomaniaków coś wspaniałego. 8-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Emilia”