Trefl 1000 el. - Wodospad "Siedem Sióstr", Norwegia

Awatar użytkownika
Kiero
Trzeci stopień puzzlomaniactwa
Trzeci stopień puzzlomaniactwa
Posty: 127
Rejestracja: 15 marca 2018, 11:31
Lokalizacja: Szczecin

Trefl 1000 el. - Wodospad "Siedem Sióstr", Norwegia

Post autor: Kiero »

Puzzle dobrze spasowane i zaleta dwóch obrazów w jednym pudełku, co zajmuje mniej miejsca na regale ;)
Zastosowano ten sam wykrojnik dla dwóch wzorów. Podkradane braki były z drugiego obrazu dla uzupełnienia, szkoda, że zdjęcia nie robiłem.

Pudło:

Obrazek

Ułożone (-2):

Obrazek
Awatar użytkownika
Wojciech
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 4062
Rejestracja: 09 października 2018, 17:05

Re: Trefl 1000 el. - Wodospad "Siedem Sióstr", Norwegia

Post autor: Wojciech »

Ale że jak? Dwa takie same obrazki w odwrotnej kolorystyce? :o :o :o
Tego to jeszcze nie widziałem. Teraz bardziej mi się podoba kolorowy obrazek, chociaż w wersji czarno białej bardziej. :D
Awatar użytkownika
Kiero
Trzeci stopień puzzlomaniactwa
Trzeci stopień puzzlomaniactwa
Posty: 127
Rejestracja: 15 marca 2018, 11:31
Lokalizacja: Szczecin

Re: Trefl 1000 el. - Wodospad "Siedem Sióstr", Norwegia

Post autor: Kiero »

Wojciech pisze: 23 grudnia 2018, 18:25 Ale że jak? Dwa takie same obrazki w odwrotnej kolorystyce? :o :o :o
Tego to jeszcze nie widziałem. Teraz bardziej mi się podoba kolorowy obrazek, chociaż w wersji czarno białej bardziej. :D
Na pudełku wyszarzałem programem obraz, którego wątek nie dotyczy,a w kolorze jest ten który dotyczy, bo jak widać pudełko jest jedno a obrazów dwa. Ja byłem zaskoczony jak odkryłem po ułożeniu dwóch, że wykrojnik mają ten sam z bardzo drobnym przesunięciem widocznym dopiero uskokiem na ramce.
Awatar użytkownika
Wojciech
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 4062
Rejestracja: 09 października 2018, 17:05

Re: Trefl 1000 el. - Wodospad "Siedem Sióstr", Norwegia

Post autor: Wojciech »

Kiero pisze: 23 grudnia 2018, 19:10
Wojciech pisze: 23 grudnia 2018, 18:25 Ale że jak? Dwa takie same obrazki w odwrotnej kolorystyce? :o :o :o
Tego to jeszcze nie widziałem. Teraz bardziej mi się podoba kolorowy obrazek, chociaż w wersji czarno białej bardziej. :D
Na pudełku wyszarzałem programem obraz, którego wątek nie dotyczy,a w kolorze jest ten który dotyczy, bo jak widać pudełko jest jedno a obrazów dwa. Ja byłem zaskoczony jak odkryłem po ułożeniu dwóch, że wykrojnik mają ten sam z bardzo drobnym przesunięciem widocznym dopiero uskokiem na ramce.
No chyba że tak. To się dałem zrobić. :roll:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kiero”